126

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

(с)Tank про огонь краще не треба, ато ще папа прочитає, ще навчать...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1



127

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

сяся написав:

Приходили люди она им шептала шо то над бородавками и они уходили и через некоторое время  , до месяса , бородавки исчезали . шо цэ , як цэ

Це називається помилкою того хто вижив. Людина може розповісти як її спас дельфін, якщо таки спас, але той кого дельфін убив - не зможе сказати про це ніколи і нікому.
Можеш розповісти їй про фонд Джеймса Ренді. Собі відсотки у випадку підтвердження. Не дякуй.  big_smile  rock  storstark

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

128

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Tank написав:

Можеш розповісти їй про фонд Джеймса Ренді. Собі відсотки у випадку підтвердження. Не дякуй.

сяся написав:

моя б\у жена

не расскажу - не общаемся ,

Tank написав:

фонд Джеймса Ренді

вряд ли поведётся я и колег её видел-общался , у них другие ценности - иномиряня блин.

Tank написав:

Це називається помилкою того хто вижив

мимо - ведь 100% проверялось и 100% попадание ,так шо дельфин рулит .
Tank, не защищаю - ибо

сяся написав:

не общаемся

просто правда .

  0

129 Відредаговано Дядя Федор (2019-07-31 09:45:32)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Tank написав:

Дядя Федор, ти серйозно про "міроточіє"?!

Тихо-тихо! Даже совдепы те главы не уничтожили.... И, я так понял, Схождение Благодатного Огня у Вас не вызывает сомнений?!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 08:41:54[/merge_posts_bbcode]

Tank написав:

Ти ще про палаючий кущ загни і про ковчег.

А может просто одна религия постепенно одолевает другую?
Идет смена сект-элит? Кто ученных признает ученными? И такие ли уж ученые те самые ученные ? А результаты их научных исканий на сколько реально результаты? И  все ли результаты имеют реальный смысл?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 08:47:16[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

(с)Tank про огонь краще не треба, ато ще папа прочитає, ще навчать...

Эт точно... Хотя даже отрицание есть молитва...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

130 Відредаговано Larsen (2019-07-31 10:05:30)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Дядя Федор написав:

А может просто одна религия постепенно одолевает другую?

Ні, знання витісняє віру. А інакше і бути не може. Адже неможливо вірити в те, хибність чого знаєш.

Дядя Федор написав:

А результаты их научных исканий на сколько реально результаты?

Це якийсь епічний оксиморон - використовувати результати наукових досліджень щоб запитати чи ці результати є.  facepalm
Ти за кермом теж сумніваєшся в темодинаміці? Чи по супутниковому телебаченні дивишся передачі про те що Земля плоска? lol


[merge_posts_bbcode]Added: 2019-07-31 09:04:03[/merge_posts_bbcode]

ЗИ А от цікаво, якби Девід Коперфілд не признавався що він ілюзіоніст а заявив що він бог, скільки людей би йому повірило? Адже "чудес" він показав людям більше ніж всі релігії разом взяті.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Tank1

131

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Larsen написав:

Ні, знання витісняє віру.

Я Слышу тя! Молись!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 09:24:01[/merge_posts_bbcode]

Tank написав:

Ще ніхто не підтвердив.

Ага... На кой реальному экстрасенсу такая дешевенькая наживка?! Он же экстрасенс!!!! Прекрасно понимает, что только покажись и все! Хана... Толпы страждущих прохода не дадут... Или, в лучшем случае, разберут на запчасти всякие "ученные", докапываясь до того "и как у него это получилось"...
Не ни какой нить начинающий (молодой) Бог, ни экстрасенс на такую дешевку как лям фантиков не поведутся....
Так, что это скорей доказательство того, что экстрасенсы таки есть.....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

132

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Дядя Федор написав:

что только покажись и все!

Можна анонімно. Ренді гарантував анонімність бажаючим.

Дядя Федор написав:

это скорей доказательство того, что экстрасенсы таки есть

Це доказ що в тебе логіки таки нема. empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Tank1

133

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Повторю для Larsen. А то он чёт "сливается"....

Дядя Федор написав:
Larsen написав:

Це значить що степені недостатньо щоб мати "вагу", треба ще мати якісь досягнення.

В таком случае степень можно получить без достижений? А кто оценивает достижения? Люди со степенью?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-30 19:56:32[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ступінь це як посвідчення водія - вказує на можливість виконувати певні дії, але не вказує на те наскільки майстерно він це здатний робити.

Какие "дийи" позволяет  выполнять ученая степень?

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-30 19:57:29[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ні, він говорив саме про таких "науковців", які до науки тим же боком що і згадані тобою "світила".

Тогда цитату приведи... Я не нашел.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-30 20:01:14[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Будь-який хімік тобі розкаже

Мироточивые главы. Лавра Киев. Что говорят химики?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

134

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

шо скажите о таком имени как Мессинг, Вольф Григорьевич?

Точно можна сказати тільки те що він багато вигаданого про себе говорив. На практиці він не показав нічого, що не можуть робити ілюзіоністи. Чи міг він робити щось надзвичайне? Цього ми вже ніколи не взнаємо.

Yanus написав:

а службы за отслеживанием таких детей и людей существуют.

Служби є за відстежуанням будь-кого, хто має вплив на суспільство. Шарлатан чи просто політки - при досягненні певної популярності привертають до себе увагу спецслужб. Крім того, спецслужби не є
представниками науки, в них інші задачі.

Дядя Федор написав:

Повторю для Larsen. А то он чёт "сливается"....

Ти що, читати розучився?  shok https://www.logan.in.ua/forum/post708792.html#p708792

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

135 Відредаговано Дядя Федор (2019-07-31 11:15:30)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Larsen написав:

Так само як отримати посвідчення водія без перемог в гран-прі.

Той хто вирішує чи для нього даний персонаж має "вагу". Аналогічно як і оцінка досягнень Шумахера. Хто оцінює? Кожен сам собі. Ну або кому лінь, може спитати у когось кому довіряє.


А хіміки досліджували? Чи взагалі будь-які наукові дослідження велися?

И ты хочешь сказать, что это не религия?
Междусобуйчеком "посвященные" дают звания, не обязательно за реальные научные достижения. Весь их "вес" держится на "вере" в "ученость".
Химики исследований не проводили но "могут сказать" и это значит, что другая религия - не настоящая!?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 10:16:43[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ти що, читати розучився?

По сути ты не ответил, но молитву твою Я Услышал! Молись, я Слышу тя!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

136

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

пецслужбы использую науки и ученных в первую очередь!

Тільки не з тоою метою. wink Ну от мало того що про Мессінга склали міф, то тепер ти складаєш міф навколо дослідження його діяльності спецслужбами. Спецслужби колись заявляли що вони довели наявність у Мессінга якихось надзвичайних здібностей? Ні. Тоді з чого ти взяв що саме через це вони ним займались?
Тому тут вже питання віри - хто хоче може вірити в Мессінга, нічого поганого в цьому нема, адже наразі хибність такого припущення недоведена. Але це буде лише особиста віра, інші можуть вірити в протилежне, і хто правий не з'ясується до тих пір, поки не стане відомо що він насправді міг. Можливо це не станеться ніколи. Тому і говорити про це особливого сенсу нема, не кажучи вже про якісь дискусії навколо цього питання.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

137

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Larsen написав:

Дядя Федор пишет:
А может просто одна религия постепенно одолевает другую?
Ні, знання витісняє віру. А інакше і бути не може. Адже неможливо вірити в те, хибність чого знаєш.

ну ларсен ты и артист , дф тебе о религии а ты овере , ШО ?! вообще не понимаеш разницу  facepalm

  0

138

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

геноцид голодом украинцев в 33 и 47 годах прошлого века

47 бабця застала, росказувала. І коли кажуть нічого не було, просто неврожай. Аж зло бере.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

139

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Дядя Федор написав:

Междусобуйчеком "посвященные" дают звания, не обязательно за реальные научные достижения. Весь их "вес" держится на "вере" в "ученость".

Ні, це лише ти так уявляєш собі науку через призму свого релігіозного світогляду. Насправді в релігії критерієм істинності є авторитет священника, тоді як в науці навпаки, авторитет вченого є результатом істинності його роботи. Короче - все діаметрально протилежно.

Дядя Федор написав:

Химики исследований не проводили но "могут сказать" и это значит, что другая религия - не настоящая!?

Логіка ДФ, логка це те чого тобі невистачає для розуміння настільки простих речей. Якби хіміки сказали що "так воно точно є, тому що в нас авторитет даний нам іншими хіміками", тоді це було б те про що ти говориш. Але вони цього не говорили. Вони говорили що "такий результат можна отримати без ніякого чуда" і продемонстрували як. Відсутність логіки в твоєму мисленні призвела до того що ти ототожнив ці два твердження. Хоча якби подумав логічно то б зрозумів що зі сказаного хіміками слідує що досупна про це явище інформація не достатня щоб довести його надприродність. Тому для доведення або спростування цього треба більше інформації. Треба дослідити те, про що я говорив. І до тих пір поки це не зроблено, дане явище не є доведеним чудом.

Дядя Федор написав:

По сути ты не ответил

По суті ти не запитав. Так, настрочив якихось буковок від балди. empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Tank1

140

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd написав:

47 бабця застала, росказувала. І коли кажуть нічого не було, просто неврожай.
Аж зло бере.

ну 47 и бабушки и папа с мамой помнили - не говорили шо голод был у того кто трудился , везде видать по разному , как впрочем и сейчас

sdj387jsd написав:

Аж зло бере.

не , ну по аватаре видно .

  0

141 Відредаговано sdj387jsd (2019-07-31 12:10:25)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

сяся написав:

ну 47 и бабушки и папа с мамой помнили - не говорили шо голод был у того кто трудился , везде видать по разному , как впрочем и сейчас

Голода не було у того у кого не відбирали!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

142

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

если они есть

Так невідомо є чи нема, тому це лише міф а не факт.

Yanus написав:

это для вас миф - как миф для ваты геноцид голодом украинцев в 33 и 47 годах прошлого века

Нічого подібного! Знайшов що порівнювати! По геноциду фактологічна база величезна, а про те що по Мессінгу щось приховують спецслужби взагалі жодного факту нема, це лише припущення.

Yanus написав:

это для вас миф

Хто тобі таке сказав?! Для мене, чи не для мене, це факт а не міф! facepalm
По цьому питанню тільки політики вигадують різні інтерпретації, адже політики не науковці, їм можна.

Yanus написав:

может и вы мифический бот а не Ларсен?

Друже, це я! Але про Мессінга, на відміну від голодомору чи подвигів Порошенка, ми просто нічого не знаємо. От і все.

Yanus написав:

вы утверждаете что Мессинг миф только потому что Вам ни кто не предоставит доказательств.

Так, за означенням. Ну можна використати інше слове, наприклад "припущення", "версія", "гіпотеза" і так далі. Єдина різниця що міф, на відміну цих всіх, передбачає віру в його істинність.

Yanus написав:

Но если я вам задам вопрос по другому: Ларсен, предоставьте мне доказательства, что Мессинг таки не владел сверх способностями, или что вообще таких людей не существует?

Нема доказів, і це невідомо, як я вже казав. В чому проблема? Я десь казав що вірю в те що він нічого не міг? Чи я казав що я це точно знаю? Ні.
Дивись, нормальні люди, без надприродніх здібностей існують. Цей факт, цього доводити надіюсь тобі не треба? Далі, існування надприродних здібностей наразі не доведене взагалі. З цього не слідує що їх нема, однак взявши певну людину ми точно знаємо що вона МОЖЕ бути нормальною, адже існування нормальних людей вже доведено. А от ЧИ МОЖЕ вона бути паранормальною ми не знаємо. Розумієш, тут вже питання не втому що ми не знаємо чи він був таким, ми навіть не знаємо чи взагалі можливо. Це ясно? Далі розглянемо дві гіпотези - нормальний чи паранормальний. Для істинності першої треба знайти можливе пояснення всім відомим фактам. Всі пояснення в цій версії будуть спиратись на сутності, істинність яких доведена. Якщо ж взяти гіпотезу паранормальності, то пояснення будуть містити сутності істинність яких теж невідома. Таким чином першу гіпотезу можна пояснити фактами, а друга вимагає інших гіпотез. Обидві гіпотези мають право на існування, але для таких випадків існує правило Бритви Оккама, за яким перша гіпотеза є більш вірогідною через меньшу кількість припущень.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Tank1

143 Відредаговано sdj387jsd (2019-07-31 12:42:11)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

а что б не отобрали прятали все, закаповали запасы, скот вырезали дабы не забирали и т.д. когда это все заканчивалось то привет: варили даже из крапивы, кого река спасала, кого лес, кого плавни... жрали все что можно и нельзя.

Так і було. Тому на поліссі було легше, і туди йшло багато людей. Йшли дай падали, А деякі уже все мертві, але  ще йдуть, рефлекторно. як уявити жуть бере. А коли кажуть що просто був не врожай.
Ото треба такі речі і переказувать, дітям. Тоді "видатні" історичні науковці, меньше придумать зможуть. А хоча будуть говорить Ви логічно подумайте хібаж таке можливо?..і начнуть..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

144

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Larsen написав:

Ні, це лише ти так уявляєш собі науку через призму свого релігіозного світогляду

Я Слышу тя! Молись!

Что до "науки", то как же "научный" вклад таких деятелей как иНукович и пуйло?! Их признали "авторитеты" и "академии наук"! Или  не так?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 12:12:16[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Голода не було у того у кого не відбирали!!!

История повторяется... Похоже 32-33-й не за горами, а там и 47-й...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

145 Відредаговано sdj387jsd (2019-07-31 13:37:17)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Дядя Федор написав:

История повторяется... Похоже 32-33-й не за горами, а там и 47-й...

Розкуркулення ще не було...Ось ось тільки розкріпачать....

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

146

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Yanus написав:

в том что вы спорите там где нет даже смыла спорить.

А можливо ти за спір сприйняв те що ним не було, і відразу заняв протилежну позицію, частково заперечуючи свої попередні твердження, і далі вже почався спір? smile

Yanus написав:

вы казалы, только для вас не работает, что это же самое я написал изначально.

Давай конкретніше. Тому що останнє про що йшла мова це те що тобі не сподобалось використане мною слово "міф". При цьому твої ж аргументи доводять що це міф, адже доказів нема, але далі кажеш що це міф тільки для мене? Я тебе неправильно зрозумів можливо? dntknw

sdj387jsd написав:

Тоді "видатні" історичні науковці, меньше придумать зможуть.

Історики такого не вигадують, цим займаються політики і пропагандони. Хоча вцілому історія є наукою з досить великою натяжкою, адже в ній є серйозні проблеми з критерієм істинності.

Дядя Федор написав:

Что до "науки", то как же "научный" вклад таких деятелей как иНукович и пуйло?! Их признали "авторитеты" и "академии наук"! Или  не так?

Ніякого вкладу, їх ніхто не признав, з них всі прям ржуть і чудово розуміють що це за "науковці". Ну типу як блондинки яким права подарував татусь на день народження. wink
Їх вага в науці - нуль.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

147 Відредаговано sdj387jsd (2019-08-01 07:27:37)

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

Larsen написав:

Історики такого не вигадують, цим займаються політики і пропагандони

Вони тільки підчиняються цимже "політики і пропагандони"
А хіба тільки вони?....
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 22:10:34[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Хоча вцілому історія є наукою з досить великою натяжкою

Ну цю натажку можна на багато що натянуть. Хоча радує в точних науках цього мало. А мало того, що не провіриш. Ну це моя така думка, скалалась.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 22:12:12[/merge_posts_bbcode]

Чим більше, не можливо провірить результат тим більш він точніший (с) sdj387jsd

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

148

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd, а на чём вы водку настаиваете , я шо токо не пробовал - такого эффекта как у Вас не могу достигнуть  sad .

  0

149

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

сяся написав:

sdj387jsd, а на чём вы водку настаиваете , я шо токо не пробовал - такого эффекта как у Вас не могу достигнуть 

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: сяся, az742

150

Re: Живе середовище. Всесвіт. Людина.

sdj387jsd, просмотрел , понял - нет , у нас такие грибы не растут  wink

  0