276 Відредаговано TDream (2023-08-12 23:15:34)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim написав:

і що цей скан доказує?

Так и не дошло? Ну и ладно, проехали  smile

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0



277

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream, я розумію, що існує ваша думка і невірна. Але все ж таки... Рено рекомендує в усі свої авто однаковий антифриз, то чому ж тоді на нього має бути різний регламент у авто, які експлуатуються в одній країні?

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

278 Відредаговано TDream (2023-08-12 23:27:58)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim написав:

існує ваша думка

При чем здесь думка. Я привел скан из "Листа гарантии и обслуживания" выданного мне в автосалоне при покупке авто. Что не ясно то?
Кроме того, карбоксилатные антифризы, к которым относится и Glaceol RX Type D, ходят до 5-ти лет. Это тоже мне нужно вам доказывать?

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

279

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream, вами було сказано:

TDream написав:

У нас регламент 4 года или 120 т. км

Хто такі "у нас"?

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

280 Відредаговано TDream (2023-08-12 23:58:11)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim написав:

Хто такі "у нас"?

У дизельных Сандеро 2 от 2016 г.в. Если конечно вам было трудно глянуть в подписи мою и моего собеседника.
А вы зачем-то вклинились в разговор с необоснованным утверждением типа

Grim написав:

А в Україні офіційний регламент по антифризу для всіх автомобілів Рено однаковий.

Теперь понятно что не одинаковый? Вне зависимости от того поняли вы или нет предлагаю закончить. У меня всё. Удачи.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

281

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream написав:

У дизельных Сандеро 16- Если конечно вам было трудно глянуть в подписи мою и моего собеседника.

А інші моделі з мотором К9К до "ваших" відносяться?

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

282

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream написав:

Теперь понятно что не одинаковый?

Як я це мав зрозуміти?

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

283

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream, вибачаюсь за настирність. Для роздумів... У вас на скані на гальмову рідину теж регламент 120.
https://www.renault.ua/spare-parts/braking.html

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

284 Відредаговано Grim (2023-08-14 21:27:06)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

TDream, ну і на останнє. Цей регламент мені вислала служба підтримки клієнтів Renault Україна і наскільки я розумію, він був введений 20-го року і діє на данний момент.
https://cdn.group.renault.com/ren/ua/20 … 810f2.pdf.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

285

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim написав:

на всю модельну лінійку та становить 3 роки або 90 тис.

У "Регламенті технічн. обслуговування для мого автомобіля" про охол. рідину тільки вказано про перевірку рівня та долив її через кожні 4 роки...

TDream написав:

Она живет максимум 5 лет.

Дуже дивно, що про заміну охолоджайки у тому "Регламенті..." абсолютно нічого не сказано.

Grim написав:

А ось і ні. В Україні регламент по рідинам один на всю модельну лінійку та становить 3 роки або 90 тис.

Модельна лінійка яка мається на увазі? У мене з TDream -- трахтури, у вас -- бензинка-запальничка.

TDream написав:

У нас регламент 4 года или 120 т. км

Ви, певне, сплутали з гальмівною?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

286

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

Модельна лінійка яка мається на увазі? У мене з TDream -- трахтури, у вас -- бензинка-запальничка.

Маються на увазі абсолютно всі автомобілі марки Рено, які експлуатуються в Україні, незалежно від року випуску і моделі. На всі ці автомобілі поширюється єдиний регламент. Цей регламент виробник може змінювати в будь який час. На сьогодні діє регламент, посилання на який я дав. Усі відмінності які можуть бути, як наприклад заміна ременів на 60 або 90 тис., в ньому теж зазначені.
Всі інтервали, які надруковані у вас в керівництві по експлуатації, могли вже втратити свою актуальність. Треба дивитись, що виробник рекомендує на сьогоднішній день.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0
Спасибо сказали: floyd471

287

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

У "Регламенті технічн. обслуговування для мого автомобіля" про охол. рідину тільки вказано про перевірку рівня та долив її через кожні 4 роки...

Це скоріше мова йде про хладогент для кондиціонеру.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

288

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim, Ні, саме про охолоджуючу рідину. Про холодоагент там так: "заміна холодоагенту: 120 000 км або 4 роки".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

289 Відредаговано TDream (2023-08-16 12:26:57)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

Ви, певне, сплутали з гальмівною?

Не, не спутал. Они антифриз обозвали "холодоагентом". Это некорректность перевода. Слово "Coolant" может переводится и как "охолоджуюча рідина", и как "холодогент".
Кстати, для тормозной жидкости 4 года явный перебор. 3 года - максимум, 2 года - идеал.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

290

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Grim написав:

Всі інтервали, які надруковані у вас в керівництві по експлуатації, могли вже втратити свою актуальність. Треба дивитись, що виробник рекомендує на сьогоднішній день.

Позвольте вставить свои *пять копеек* по этому поводу))).
Согласно последнего регламента, который Grim на любезно предоставил, срок замены мот.масла с фильтром для бенз.авто 15 тыс.км. В моей серв.книге, которая утратила свою актуальность -- 15 тыс ИЛИ 1 ГОД, а также для особых условий эксплуатации срок замены уменьшили до 7.5 тыс.км или пол-года.
Собственно к чему, если пробег авто за год не превышает 5 тыс.км, то согласно *последнего* регламента замена масла произойдет не через год, как было раньше, а через ТРИ. В новом регламенте оставили пробег в 15 тыс. но убрали *ИЛИ 1 ГОД*, хотя замена ОЖ и ТЖ ограничена и пробегом 90 тыс и по времени 3 ГОДА.
Можно верить в новые супер способности моторного масла ), а можно зайти на ОФ.сайт производителя масла (в данном случае Эльф) - срок хранения масла в открытой емкости 1 год. Тогда возникает вопрос - а что тогда будет с двигателем, если вместо положенных 3 замен масла делать по *новому* регламенту одну? У меня такое чувство, что  регламент писали маркетологи. а не инженеры и слепо доверять ему, я бы не советовал.
Тему по замене масла в КПП уже обсуждали, что по этому поводу говорит *новый* регламент -- как и старый -- ничего, т.е. масло в коробке менять не надо ))). Консультант Эльфа утверждает что масло в закрытой канистре хранится 5 лет - занавес.
А что нужно делать с маслом в ГУ -- в регламенте только проверка уровня и герметичности -- менять не надо ))).

Резюме- если вы купили новое авто, обслуживаете его у Офов и лет через 5 планируете покупку нового - не заморачивайтесь этой фигней, расхлебывать ее будет другой владелец))). Если планируете ездить дальше -читайте регламент, подключайте мозги в голове, курите форум и не стесняйтесь задавать вопросы.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

291

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

alexei74, я нікого ні до чого не агітую. Виник спір і я написав в службу підтримки с простим питанням - які інтервали заміни антифризу. При цьому не вказував ні модель, ні рік випуску авто, ні тип двигуна. На що отримав посилання з регламентом.
І ще один нюанс. В калькуляторі ТО на оф. сайті мотор 1.5 dci починаючи з 2016 року живе своїм окремим життям. Все інше начебто відповідає регламенту.
Тому TDream напевно має рацію, у них якісь особливі авто.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

292

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

alexei74 написав:

Тему по замене масла в КПП уже обсуждали, что по этому поводу говорит *новый* регламент -- как и старый -- ничего, т.е. масло в коробке менять не надо ))). Консультант Эльфа утверждает что масло в закрытой канистре хранится 5 лет - занавес.
А что нужно делать с маслом в ГУ -- в регламенте только проверка уровня и герметичности -- менять не надо ))).

Ось що говорять про мастило в КПП.  Можна припустити, що це актуально і для ГУ, тому як там жижа для гідравлічної коробки.
https://www.renault.ua/spare-parts/valu … -oils.html

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

293

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Короткий апдейт для історії: пробіг 90 тис. км, зроблено девʼяте ТО. Цього разу вартість робіт і матеріалів на Армі порахували вже зі знижкою для постгарантійних авто віком 5 і більше років, вийшло 3669 грн без паливного фільтра. На наступному ТО рекомендували звернути увагу на стан важелів передньої підвіски, т.к. почали надриватися сайлентблоки, але 10-15 тис. км ще мають проїхати, все решта - без зауважень.

  0

294

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Невдало зловив на трасі камінчик у лобове скло, довелось вдруге за історію машини його замінити.
/upload/iblock/b33/c3lm8wtgbn2p0xw3oij985qrte01ja2h/IMG_0355.jpeg
Ціна питання - 1880 грн сплаченої франшизи в рамках КАСКО, решту компенсувала страхова. Заміна скла у офіціалів згідно акту виконаних робіт - 10245 грн.
/upload/iblock/fd3/j024t111n26u0ne552cop9zdhptgmjz0/Screenshot-2024_03_14-at-17.02.12.png

  0