276

Re: Моя "Чешка"

Engineer написав:

Двигун-мільонник?

Мільярдник!!!!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Engineer1



277

Re: Моя "Чешка"

shok

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

278

Re: Моя "Чешка"

Їзди в Одесу. Витрата палива туди - 5,3 в основному по круізу 120 кгод, обратно - 5,9

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

279

Re: Моя "Чешка"

В наше время, моторы миллионики не к чему. У данных моторов расход топлива ого го. Так они должны быть не напичканы современными технологиями.
У мотора 1.4 TSI расход по городу где-то 7 л.
У 1.6 реношного 10л.
Итого экономия на 100 км. - 3 л.
На 100000 -3000л.
В среднем при должном уходе, мотор 1.4 TSI должен 200000 км. отбегать аж бегом. На этом пробеге экономия топлива 6000 л.
Итого 6000х30= 180000грн.
За эти деньги можно мотор в идеал сделать.
А в итоге. Динамика и эластичность мотора.
А в моторе миллионике??? Ну да, долго ходит. Но сколько он топлива сожрет? И теперь вопрос? А нах он нужен такой миллионик???

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0
Спасибо сказали: _Slava1

280

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Їзди в Одесу. Витрата палива туди - 5,3 в основному по круізу 120 кгод, обратно - 5,9

Немного больше чем у меня на дизеле. Только езда на 1.4 TSI это не езда на 1.5 cdi. На 1.4TSI одно удовольствие. И динамика и тишина под капотом.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

281 Відредаговано Doc (2021-08-08 22:51:20)

Re: Моя "Чешка"

VIESSMANN написав:

тишина под капотом.

Є нюанс. Коли їдешь на випередження і наярюєш оберти з'являється гул, наче дизельний. Десь на Drive2 читав, що це не зовсім гул двигуна. Але щоб то не було - прикольно

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

282

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Є нюанс. Коли їдешь на випередження і наярюєш оберти з'являється гул, наче дизельний. Десь на Drive2 читав, що це не зовсім гул двигуна. Але щоб то не було - прикольно

Я відразу зашумив капот - вібра + штатна шумка (ковдра) - ефект суттєвий. Двингун починаєш чути десь на 160, шумка перегородки моторного відсіку не достатня.

  0

283

Re: Моя "Чешка"

VIESSMANN написав:

Немного больше чем у меня на дизеле. Только езда на 1.4 TSI это не езда на 1.5 cdi. На 1.4TSI одно удовольствие. И динамика и тишина под капотом.

На логане 1.5 тошнить 110 можно и реально, а на октавии так не сможешь - пол часа потошнишь и нажмешь педаль, Октавия на 150 только просыпается. Это сказывается на расходе. И фиг с ним. Если выставить круиз 110 то на октавии привезешь 4,6, я об одесской трассе без пробок.

  0

284

Re: Моя "Чешка"

VIESSMANN написав:

На 1.4TSI одно удовольствие. И динамика и тишина под капотом.

Для многих главное, чтобы машина дарила эмоции. Давеча смотрел SRT, где один из ведущих приобрел с Америки бэху, которая дает 4,5 сек до 100. Но в этом и проблема. Сначала человек счастлив от совсем недорогой машины, потом для счастья надо все лучше и дороже. Совсем несчастливым уже подавай очень дорогие машины. Так что можно только позавидовать тем, кому Логан дарит эмоции и посочувствовать тем, кому для этих эмоций надо автомобиль подороже  big_smile Но если серьезно, то все познается в сравнении. Для того, кто на бэхе делает 4,5 секунды, тачка с 7 секундами будет тупым тормозом. Если хватает машины с 13 секундами, то надо получать удовольствие а если уже нет удовольствия, значит надо собирать деньги  smile

  0

285

Re: Моя "Чешка"

RUNO написав:

Если хватает машины с 13 секундами, то надо получать удовольствие а если уже нет удовольствия, значит надо собирать деньги 

100% Доречі звернув увагу, що по Одеській трасі більшість водіїв їздить 110-130км/год.
150-180 їдуть одиниці. Раніше шумахерів там було набагато більше.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

286

Re: Моя "Чешка"

RUNO написав:

Так что можно только позавидовать тем, кому Логан дарит эмоции

Жестоко  like

  0

287 Відредаговано Георгич (2021-08-09 17:32:17)

Re: Моя "Чешка"

jasonua написав:

100% Доречі звернув увагу, що по Одеській трасі більшість водіїв їздить 110-130км/год.
150-180 їдуть одиниці. Раніше шумахерів там було набагато більше.

Ну ось, а ти їздиш 140-160 (наче так писав). Отже ти і не тормоз, і не шумахер  smile .
А льотчиків так, менше стало, вони в основному по ночах ганяють.

  0

288 Відредаговано Doc (2021-08-09 17:17:13)

Re: Моя "Чешка"

jasonua написав:

150-180 їдуть одиниці.

Ціна палива є важливим стримуючим фактором.
До речі сьогодні побачив гулю на передньому водійському колесі. Де встряг - не можу зрозуміти. Гуля наче не велика. Треба акуратніше їздити. Велике будівництво ще не всюди є.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

289

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Треба акуратніше їздити.

та негайно замінити, або хоча б переставити на задню вісь.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

290

Re: Моя "Чешка"

Георгич написав:

Ну ось, а ти їздиш 140-160 (наче так писав). Отже ти і не тормоз, і не шумахер  smile .

110 у мене крейсерська. Але час від часу 140-160 теж їду, але не дуже довго. Єкономія палива грає велику роль.. газ по 18 вже...((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

291

Re: Моя "Чешка"

Doc,
Что за шины?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

292

Re: Моя "Чешка"

Александр007 написав:

Что за шины?

Hankook Optimo

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

293

Re: Моя "Чешка"

jasonua написав:

Але час від часу 140-160 теж їду, але не дуже довго. Єкономія палива грає велику роль.. газ по 18 вже

на такій швидкості мабуть ціна газу вже не впливає, машина вже переключається на бензин?

  0
Спасибо сказали: _Slava, Георгич2

294

Re: Моя "Чешка"

Garko написав:

на такій швидкості мабуть ціна газу вже не впливає, машина вже переключається на бензин?

Не факт

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

295

Re: Моя "Чешка"

Garko, не переключає, іде довприск. 4200-4500оборотів. А переключає на бенз десь  після 4800.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

296

Re: Моя "Чешка"

jasonua написав:

А переключає на бенз десь  після 4800.

Коли у мене був Колеос і стояла BRC то газовики стверджували, що кількість обертів не головне, адже  можна і на холосту ганяти двигун і тоді ніякого переходу не буде. Якось установка оцінює навантаження на двигун і лише тоді переходить на бензин. А от довприск бензину залежить від RPM. Хоча я вже не певен

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

297

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

А от довприск бензину залежить від RPM. Хоча я вже не певен

В налаштуванні проги BRC два фактори переходу і довприску-розрідження в впускному колекторі і оберти.
https://a.d-cd.net/G4AAAgMIPeA-960.jpg
https://a.d-cd.net/W4AAAgMIPeA-960.jpg

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

298

Re: Моя "Чешка"

З'явилась можливість узнати скільки вартує крило і покраска його на Чешку.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

299

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

З'явилась можливість узнати скільки вартує крило і покраска його на Чешку.

Співчуваю  sad

  0

300

Re: Моя "Чешка"

Doc, в 300$ вклалися?
Співчуваю..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0