226 Відредаговано Doc (2020-04-29 17:26:07)

Re: Моя "Чешка"

Отже перша проблема.
Почалось вчора на дорозі з сеа до міста. Раптом отримав повідомлення про неробочі системи ЕРС, АВС, розподіл гальмівних зусиль, неробочий датчик тиску (непрямого), подушок безпеки. Гальма стали незрозумілими, начебто постійно спрацьовував АБС з якимось скрипом, підсилювач керма перестав працювати. Зупинився, вимкнув двигун. Почекав. Завівся, помилки зникли. Проїхав ще 5 км і знову почалось.
Заїхав на СТО - виявлено 48 помилок майже у всіх системах. Основна - немає зв'язку з периферичними пристроями.
Скинули, покатався - знову виник "баг".
Повторно приїхав. Шукали години 2. Пропонують зняти сигналку, бо може бути причина в ній. Я тільки не розумію, як сигналка, що встановлена рік тому може зараз впливати на CAN шину?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0



227

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

як сигналка, що встановлена рік тому може зараз впливати

крышу снесло сигналке и всех делов. Бывает

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

228 Відредаговано Nomac (2020-04-30 11:47:18)

Re: Моя "Чешка"

Зачем те сигналки? Я себе помню тоже думал, но вечные приколы и решил пользоваться центральным замком. У кума и у брата были приколы в этом году, сами закрывались с ключами в авто. Кто то скажет, а как же второй ключ? А второй ключ дома, машины позакрывались на работе у одного заведенная, у второго с ключем в замке зажигания провернутым на среднее положение.

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

229 Відредаговано Георгич (2020-04-30 12:44:56)

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Отже перша проблема.

Причина у цьому

Doc написав:

Пропонують зняти сигналку

А проблема у тому, що ти поїхав до дятлів ставити Старлайн.
Спочатку поцікавився б конфігурацією мережевої структури свого авто, потім зрозумыв би, що Старлайнівське КАН блокування ВАГу, платформи еМКуБі до одного місця, бо Старлайн ставиться у даному авто на КАНом клім.системи, а двигун фуричить по своєму КАНу.
Тобі підходить Ігла або АйКАН. Втім з Іглою вже знайшли метод боротьби (на форумі писати не буду), а ось з АйКАНом наче ще ні. БМВ-шники ставлять саме його. (Останнє іммо, не сига).
А зараз просто викинь сигу, або залиш її лише на двері і удар (від дворової шпани) по силовій проводці, якщо установщик її підключив, і відірви від КАНа. Решта захисту у еМКуБі після 2014р. набагато кращий, і він не зламаний.
ВАГ не терпить колхоз. Нормальних специалістів у Києві по цій платформі я тобі підказував.

  0

230

Re: Моя "Чешка"

Nomac, мені власне сигналка потрібна була для того, щоб права не забувати. Bluetooth мітка до прав приліплена і без прав не уїду

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

231

Re: Моя "Чешка"

Георгич, сигналка рік працювала без проблем. Я маю думку, що проблема в місцях вирізки в CAN

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

232 Відредаговано Георгич (2020-04-30 12:55:33)

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Георгич, сигналка рік працювала без проблем. Я маю думку, що проблема в місцях вирізки в CAN

Так всі сиги з рік нормально працюють, потім починаються танці то з брелоком, то з самою сигою, то з датчиками.
Місця врізки КАН ще треба знайти. Той офіціал, що ставив звичайно це знає, бо він всім ліпить однаково.
Тай в гуглі є інфа в які роз'єми вони запіновуються.
ЗІ.
Я колись в Поло вставив ЄЛМ-ку, хотів подивитись що да як. Так у мене півмашини розсипалось smile
В результату купив Васю smile З тих пір, та ще після деяких вправ погратись, я став противником колхозу в складних машинах. ІМХО.
Стосовно мітки, так, це фіча. Моя думка - копай блок сиги, колхозні піни. Сама машина в даному випадку не винувата.

  0

233

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

без прав не уїду

Уже есть приложение в андроид ДІЯ и электронные права. А безе телефона точно не поедешь)

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

234 Відредаговано alex.cver (2020-04-30 15:46:40)

Re: Моя "Чешка"

Мож таки проблема в Шкоде? В их спецах и обслуживании  angel
Почему даж у Рыно с дешевой сигналкой за 6 лет или КИА за 7 лет ни одной проблемы?
Еси шо - троллинг конечно, сча камни полетят, но я п задумался.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

235 Відредаговано Doc (2020-04-30 16:31:56)

Re: Моя "Чешка"

Місця вирізки я знаю. Одразу після установки передивився. Але є нюанс. Крім сигналка в CAN шину мені ще врізали датчики парковки, автосвітло (тут не скажу точно чи є там вирізка)автоматичні двірники. Але точно знаю, в останні пів-року ВАСЯ постійно показував одну і ту ж помилку - "обрив провода (чи чогось в тому дусі) склоочисників". На роботу це не впливало, то я забив на це.
Я не дуже вірю в часовий BAG, якщо система має помилку, вона повинна проявитись. А рік сигналка працювала і не конфліктувала з CAN, а тут раптом їй приспічило.
А от розбовтаність контакту "скруток" як на мене досить імовірна ситуація. Електроніка - наука про контакти.
Тим більше - помилка минуча. Вона то є, то раптом все нормалізується.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

236

Re: Моя "Чешка"

Nomac написав:

А безе телефона точно не поедешь

Як два пальці об асфальт. Навіть зараз без телефону. Дома забув.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

237

Re: Моя "Чешка"

alex.cver написав:

Почему даж у Рыно с дешевой сигналкой за 6 лет или КИА за 7 лет ни одной проблемы?

Потому что, как говорит один известный персонаж на ютубе - "у ВАГа в одной двери мозгов больше, чем во всем КИА". С циганской "рыной" даже нечего сравнивать )))

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

238

Re: Моя "Чешка"

Xabr написав:

"у ВАГа в одной двери мозгов больше, чем во всем КИА". С циганской "рыной" даже нечего сравнивать )))

Виходить що циганська "рина" краща за гуцульський ВАГ? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

239

Re: Моя "Чешка"

Простіша - так. А от чи краща - це ще питання!.. ТС, здається на нього відповів своїм вибором

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

240 Відредаговано Larsen (2020-04-30 21:43:16)

Re: Моя "Чешка"

Xabr написав:

А от чи краща - це ще питання!

Так отож. Питання. А здавалось би все повинно бути однозначно, раз в дверях мізків більше...

Xabr написав:

ТС, здається на нього відповів своїм вибором

Не думаю що вибір ТС базувався на коефіцієнті енцефалізації авто. І дуже сумніваюсь що ТС міг знати до чого це може призвести, коли цей вибір робив.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

241 Відредаговано alex.cver (2020-04-30 23:21:39)

Re: Моя "Чешка"

Xabr написав:

С циганской "рыной" даже нечего сравнивать )))

Та никто и не спорит. Ясень пень что Рыно проще дешевле и беднее. Но все же где пресловутая обещанная неломучесть и стабильность ВАГа или Шкода таки не ВАГ или ВАГ? Шо то я запутался уже. Ну уж за такие деньги и с такой "репутацией" ну точно не должно ничего ломаться тысяч хотя бэ до 200. Это же ВАГ, ну ладно типо ВАГ. Еще раз подтверждает поговорку не сотвори кумира. Другие марки и производители не чуть не хуже, а чаще и дешевле. Хотя последнее время шо то Пежо так вырвалось вперед по ценам и технологиям, шо уже и не ясно что же сча дешевле ВАГ или ПЕЖО в среднем big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

242 Відредаговано Георгич (2020-05-03 16:37:40)

Re: Моя "Чешка"

alex.cver написав:

Мож таки проблема в Шкоде? В их спецах и обслуживании 
Почему даж у Рыно с дешевой сигналкой за 6 лет или КИА за 7 лет ни одной проблемы?

Да потому, что в твоих говноведрах каном и не пахло - сигналка подключается к дверным концевикам, и не защищает нифига.

  0

243

Re: Моя "Чешка"

Larsen написав:

Виходить що циганська "рина" краща за гуцульський ВАГ?

А что разве были сомнения насчет укро сборки? У меня ни капли. Кто хочет страдать, берет шкоду(название даже похожее), кому без проблем ездить и надолго - берет другие марки. Как то так

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

244

Re: Моя "Чешка"

Єта пятЪ  upp

alex.cver написав:

Та никто и не спорит. Ясень пень что Рыно проще дешевле и беднее.

alex.cver написав:

кому без проблем ездить и надолго - берет другие марки.

  0

245

Re: Моя "Чешка"

30-го зняв сигналку. Зараз помилок немає..
Тепер поставив знову, але понизив версвї ПЗ сигналки і CAN модулю.
Чому? Ну напевно тому що Георгич так і не сказав, чому не треба було її ставити (без емоцій, а в конкретніх фактах і цифрах). Адже я не дуже вірю, що девайс, який ніколи не впливав на роботу раптом почав впливати без видимих на то причин. На мою думку поганий девайс погано працює одразу. Хоча причина мені здається таки є. Можливо версія прошивки невдала, а, наскільки я розумію, Стралайн в змозі оновити ПЗ і самостійно, через 3G.
Ну і по-друге, я не для того купляв її, щоб викинуть. Хоча, якщо буде безвихідь звісно викину. Тобто спочатку спробуємо вирішити проблему. Написав у саппорт стралайн. Почекаю. Ну и завтра приїде якась зірка з Київа, що мені сигу ставила. Буду питати (тобто задавати питання).

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

246 Відредаговано az74 (2020-05-04 06:52:26)

Re: Моя "Чешка"

Прошу прощения за текст в БЖ. А зачем сигналка? Ты ее слышишь? Оденешеь штаны и вынесешь ключи? Или проверишь сколько колпаков увели и пойдешь дальше спать? Или просто в лобовое от соседа, которого достала твоя сигналка? Или спасибо от угонщика, сигналка открывает все двери.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

247 Відредаговано Doc (2020-05-04 08:45:24)

Re: Моя "Чешка"

az74, нічого з вищеперерахованого.
1. Чую, бо вона GSM. Телефон скаже.
2. Без ключів, лише мітку і телефон, щоб поліцаїв викликати.
3. Ковпаків немає.
4. Моя сига сусідів не турбує.
5. Злодій не знає про сигналку. Вона себе не видає. Ні діодів, ні звуку. Так задумано

Насправді сигналку ставив з декількох причин.
1. Не обов'язково мала бути сигналка. Можна бул обмежитись іммобілайзером. Головна аумова - наявність RF, чи Bluetooth мітки, яку б я поклав в права і не зміг би далеко від'їхати без прав. До цього точно скажу тричі їздив без прав. Про додаток "Дія" тоді мови не було, та й і зараз я чомусь не дуже вірю в цю затію. Зміниться влада, зміняться правила, а права є права. Крім того телефони я забуваю не меньш часто.

2. Коли став моніторити ціни, виявилось, що іммобілайзери за ціною не нижчі, ніж сигналки без автозапуску з потрібним мені функціоналом.

3. Як бонус - в Старлайн є "Гнучка логіка" за допомогою якої можна отримати досить цікаві функції: моргнути Дякую одним натисканням кнопки аварійки, увімкнути реєстратор якщо хтось стукне коли машина на охороні, відправити СМС, коли акумулятор розряджений, і багато іншого.

4. "Вільні руки" теж досить цікава штука.

Як і в Колеосі сигналка у мене ніяк себе не видає. Ні діодів, ні звуку. Щоб не було "цеглини від сусіда", а от дзвінок до мене на телефон буде. Колеса зняти не встигнуть, а в салоні немає нічого це добре видно, бо вікна не тоновані.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Лево1

248

Re: Моя "Чешка"

ТО-30'000

Пройшов ТО-30000
Заміна масла, заміна свічок, фільтрів.
Машина поки на гарантії - робив у офф.представника.
Обійшлося недешево, майже 7000 грн.

З неприємностей - необхідна невідкладна заміна заднього лівого підшипника. Розвалився.
Тепер залишається інтрига - ремонт гарантійний чи ні. Бо ціна  немала.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

249

Re: Моя "Чешка"

Doc, а что же это за каКчество? Китайцы и то больше ходят... За такую цену и качество ходовой как у ЗАЗа и то не факт.

  0

250

Re: Моя "Чешка"

svserj, це моя карма...  empathy
Я і Колеос ушатав досить нехіло.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1