126

Re: Электротранспорт

sdj387jsd написав:

звичайну механічну коробку

Куди? В електромобіль? До твого відома, у Ліфа, наприклад, одна фіксована передача. Ніяких коробок. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



127

Re: Электротранспорт

sdj387jsd написав:

тай туди звичайну механічну коробку щоб дешевше було

А коробку туди для чого?...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

128

Re: Электротранспорт

SanychGT написав:

утопленый биток... заправлять краденым электричеством

Мобилку в море никогда не топил?

  0

129

Re: Электротранспорт

Mellon написав:

А коробку туди для чого?...

Ну, тіпа щоб дешевше було...  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

130

Re: Электротранспорт

Mellon написав:

А коробку туди для чого?...

Щоб мотор на низах тримать smile crazy  crazy  crazy Дайте пофантазувати електромобіль на механічній коробці smileГГГ жарт жартом, але там і є переваги. Звичайне всім зрозуміле керування smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

131

Re: Электротранспорт

sdj387jsd написав:

Щоб мотор на низах тримать smile crazy  crazy  crazy Дайте пофантазувати електромобіль на механічній коробці

Електромобіль і так низовий... практично від 0... Там коробки роблять, щоб зробити його якраз верховим!  vissla
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-03-04 01:41:13[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Мобилку в море никогда не топил?

Нет.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

132

Re: Электротранспорт

Нема там переваг. Електромотору це як зайцю стоп сигнал. Керування абсолютно просте і зрозуміле, хоч так, хоч сяк, хоч навиворіть.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

133

Re: Электротранспорт

Досвіду керування такими агрегатами не маю. Просто озвучив свої фантазії. Про обороти зрозумів, тоді навпаки коробку smile але ручку crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

134

Re: Электротранспорт

Vader написав:

Или, допустим, поменять основную машину на более крутую.

Две машины - это всегда удобнее, чем одна, но покруче (если в семье больше одного водителя)!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

135

Re: Электротранспорт

sdj387jsd написав:

Дайте пофантазувати електромобіль на механічній коробці

Ну чого фантазувати? Було і таке. Електична Таврія мала МКПП. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%90%D0%97-1109  big_smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

136

Re: Электротранспорт

Aprox написав:

Две машины - это всегда удобнее, чем одна, но покруче (если в семье больше одного водителя)!

Удобнее. Но дороже.

  0

137

Re: Электротранспорт

Aprox написав:
Vader написав:

Или, допустим, поменять основную машину на более крутую.

Две машины - это всегда удобнее, чем одна, но покруче (если в семье больше одного водителя)!

Чиста правда  cool

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

138 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-04 11:52:25)

Re: Электротранспорт

Aprox написав:

это всегда удобнее, чем одна, но покруче (если в семье больше одного водителя)!

Це як 2 жінки, але без водія crazy

Larsen написав:

Було і таке. Електична Таврія мала МКПП

Навіть не знав smile дякую.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

139

Re: Электротранспорт

Vader написав:
VVB написав:

Для дальних поездок у него другое авто. Гольфа брал для города.

А мог бы за цену Гольфа накупить топлива для основного авто - и проехать больше, чем накатает на этом Гольфе за все время эксплуатации. Или, допустим, поменять основную машину на более крутую. Конечно, каждый сам решает, как тратить свои деньги, но экономии в покупке электромобиля точно нет. Чистое самовнушение.

Привезена с Америки, не битая, оформление без налогов + зарядка по ночному тарифу. Пробег на зарядке до 180 км летом, 120 км зимой (в машине жарко) + удовольствие от вождения (прием, прохождение поворотов (за счет низкого центра тяжести)). Я катался на ней за рулем. Говорю не со слов. Батарея 24.8 кВт х 0.84 коп. (ночной тариф) = 20.83 грн. Это за указанный выше пробег. ТО 1 раз в год. Выгодно?

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

140

Re: Электротранспорт

VVB написав:

Привезена с Америки, не битая, оформление без налогов + зарядка по ночному тарифу. Пробег на зарядке до 180 км летом, 120 км зимой (в машине жарко) + удовольствие от вождения (прием, прохождение поворотов (за счет низкого центра тяжести)). Я катался на ней за рулем. Говорю не со слов. Батарея 24.8 кВт х 0.84 коп. (ночной тариф) = 20.83 грн. Это за указанный выше пробег. ТО 1 раз в год. Выгодно?

Вы забыли упомянуть, во сколько обошлась сама машинка.

  0

141

Re: Электротранспорт

Vader написав:

Удобнее. Но дороже.

Вовсе не факт... Два Сандеро могут оказаться дешевле в содержании и эксплуатации, чем один БМВ, например! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

142

Re: Электротранспорт

Vader написав:

Вы забыли упомянуть, во сколько обошлась сама машинка.

12 уе

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

143

Re: Электротранспорт

VVB написав:

12 уе

12000 уе = 300000 грн. = 10000 литров хорошего бензина = 100000 км пробега на авто с расходом 10 л/100 км.

То есть, можно лет пять ездить куда угодно, не мороча голову с ночными тарифам и не ограничивая себя дневным пробегом в 180 км.

Но, конечно, у богатых свои причуды smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2020-03-04 13:16:48[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Вовсе не факт... Два Сандеро могут оказаться дешевле в содержании и эксплуатации, чем один БМВ, например! ))

Ну да. Но покупатели электрокаров - это, обычно, люди обеспеченные и на скромные машинки типа Сандеро они уже смотреть не станут.

  0

144

Re: Электротранспорт

Vader написав:

То есть, можно лет пять ездить куда угодно, не мороча голову с ночными тарифам и не ограничивая себя дневным пробегом в 180 км.

А якщо від машини ніколи не треба більше 100 кілометрів за один день?...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

145

Re: Электротранспорт

Mellon написав:

А якщо від машини ніколи не треба більше 100 кілометрів за один день?...

Тобто, купляючи авто, людина наперед знає свою долю? Що ніколи йому не знадобиться або не виникне бажання поїхати десь довше 100 км? Можна тільки позаздрити такій передбачуваності життя.

  0

146

Re: Электротранспорт

Vader написав:

Тобто, купляючи авто, людина наперед знає свою долю?

Приблизно так. Якщо є до того досвід володіння авто можна досить легко проаналізувати куди, скільки і для чого ти це авто використовував. Для форс-мажорів існують купа варіантів, які одноразово може і будуть дорожчими, проте цілком можуть і окупити себе у довгостроковому варіанті.
Але не буду лукавити, практично всі кого я знаю, хто купували електромобіль - це був другий авто 'для дружини/дітей/на щодень', і який несподівано потім ставав основним авто, просто тому що на ньому банально зручно їздити. А ДВСка віддається рідні на несистематичне використання і дальні поїздки по потребі.
Все що я зараз пишу - характерно для першого покоління електромобілів. Перший ліф, гольф, фокус, кіа соул, де акумулятор приблизно на 20-30кіловат. Це 150-200км. 60 кіловатники дозволяють за раз проїхати 300-350км, цього мені б особисто вистачило повністю замінити ДВС в любих форс-мажорах.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

147

Re: Электротранспорт

Mellon написав:

60 кіловатники дозволяють за раз проїхати 300-350км, цього мені б особисто вистачило повністю замінити ДВС в любих форс-мажорах.

plus

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

148

Re: Электротранспорт

Mellon написав:
Vader написав:

Тобто, купляючи авто, людина наперед знає свою долю?

Приблизно так. Якщо є до того досвід володіння авто можна досить легко проаналізувати куди, скільки і для чого ти це авто використовував. Для форс-мажорів існують купа варіантів, які одноразово може і будуть дорожчими, проте цілком можуть і окупити себе у довгостроковому варіанті.
Але не буду лукавити, практично всі кого я знаю, хто купували електромобіль - це був другий авто 'для дружини/дітей/на щодень', і який несподівано потім ставав основним авто, просто тому що на ньому банально зручно їздити. А ДВСка віддається рідні на несистематичне використання і дальні поїздки по потребі.
Все що я зараз пишу - характерно для першого покоління електромобілів. Перший ліф, гольф, фокус, кіа соул, де акумулятор приблизно на 20-30кіловат. Це 150-200км. 60 кіловатники дозволяють за раз проїхати 300-350км, цього мені б особисто вистачило повністю замінити ДВС в любих форс-мажорах.

Тут знов ж таки, потрібен гараж в якому можна заряджати машинку інакше виходить не дуже й економити. Той пробіг що ви кажете 350км то но трасі не реальний, десь відос є від мого земляка який на ліфі всандалив акумулятор по ємності в 2 рази більший і обішлось йому в 10 тис баксів, і він таки проїхав по трасі 400км при швидкості 60км/годину... я манав так їздити наприклад. Я хоч і тихохід їду 80-90-100 взалежності від дорожнього покриття але 60км/год моя нервова система не витримає по трасі...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

149

Re: Электротранспорт

Kap1toshka написав:

Тут знов ж таки, потрібен гараж в якому можна заряджати машинку інакше виходить не дуже й економити.

Існує купа варіантів це зробити без гаражу. В плані можна вивести розетку навіть в багатоповерхівці, є купа прикладів як це робиться навіть з вандалостійкими ящиками. Є форум ліфоводів, там такі бувають оригінальні конструкції що диву даєшся.

Kap1toshka написав:

десь відос є від мого земляка який на ліфі всандалив акумулятор по ємності в 2 рази більший і обішлось йому в 10 тис баксів, і він таки проїхав по трасі 400км при швидкості 60км/годину... я манав так їздити наприклад.

Наскільки я пам'ятаю в Ліф зараз максимум запихують акумулятор на 40 кіловат. Це якщо без збочень типу другого(!) акумулятора в багажнику. Ну і ліф якщо чесно має не самий економний мотор в плані км/кіловат.
Самий доступний на сьогодні електромобіль із великим запасом ходу - Шевроле Болт із 60 кіловатною батареєю. Її вистачить на 300-350 впевнених кілометрів із швидкістю 110-120км/год. Ціна - +- 18-20 тисяч $.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

150 Відредаговано jasonua (2020-03-04 15:27:09)

Re: Электротранспорт

Mellon, з кожним роком ємність батареї падає....
Електромашини це іграшки для тих, хто має бензинове авто або хто далеко не їздить...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0