126

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Відповідно і аргумент про подорожчання електрики і інша пропагандонська маячна країни бензоколонки, представлена в тому відео, є повною нісенітницею.

crazy
http://sensei-yoda.blogspot.com/2020/02 … st_33.html

Во-первых, уже стали появляться материалы не тему того, что электромобили не такие уж и чистые в экологическом плане. Но эту информацию пока многие игнорируют.
А вот другая новость, которая пришла из Европы, говорит о том, что теперь ездить на электрокарах станет гораздо дороже!
Все очень просто, самая развитая сеть для зарядки электрических авто Ionity подняла цены на свои услуги.
Немного информации для справки, Ionity конгломерат, созданный BMW, Daimler, Volkswagen и Ford. В настоящее время группа имеет 200 зарядных станций, распределенных по 20 странам.
Но вернемся сути вопроса. Еще пару дней назад, заправить своего электрического коня на такой станции можно было всего за 8 евро, вне зависимости от используемого кВтч. Теперь со вчерашнего дня все будет немного иначе.
Теперь стоимость будет браться по 0,79 евро /кВтч. Для примера, если вы обладатель Nissan Leaf мощностью 62 кВтч, то полная зарядка для вас обойдется почти 50 евро. И все эти эти киловатт-часы будут израсходованы на 385 км.
За те же самые деньги в Германии можно купить приблизительно 35 литров бензина и заправить Golf VII ¼ TSL, оснащенного механической коробкой передач и мощностью 125 л. с. И этого должно хватить на 600 км пути.

vissla

  0



127

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Так вона зменьшується. Коли електрокари витіснять ДВЗ, то і бюджетні моделі не будуть дорожчими ніж теперішні Логани.

Як какжуть надіємся, та циплят по осіні рахувати

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

128

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

Во-первых, уже стали появляться материалы не тему того, что электромобили не такие уж и чистые в экологическом плане.

Так, так, на заборах багато чого пишуть. Особливо пропагандони мородору, якому треба кудись свої вуглеводні продавати.

SanychGT написав:

сеть для зарядки электрических авто Ionity подняла цены на свои услуги

Ну і що? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

129

Re: Автомобильные новинки

sdj387jsd написав:

та циплят по осіні рахувати

Звичайно. Саме тому ми з тобою все ще не на електрокарах. Хоча я про це часто задумуюсь, але для мене вочевидь ще не час. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

130 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-18 11:17:02)

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Звичайно. Саме тому ми з тобою все ще не на електрокарах. Хоча я про це часто задумуюсь, але для мене вочевидь ще не час.

Так ото тоже, думаю купити своїй нісана, уже умільці перебирати батареї є coffee  Але і хочеться і колеться. І жалко imho2 напевно по осіні, буде видно. До центра міста 17 км.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

131

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Ну і що?

Вже дорожче ніж бензин заправити...
https://delo.ua/business/tesla-povysila … ej-349468/

На этот раз очередное повышение стоимости зарядки наблюдается не только в США, но и во всем мире. Если раньше цены устанавливались для каждого штата или региона, то теперь для каждой станции Supercharger. Например, в Калифорнии зарядить автомобиль Tesla уже обойдется в $0,32-0,36 за кВтч (ранее — $0,26). В Европе ситуация аналогичная.

vissla
Далі буде... і грязніше ніж ДВС і дорожче авто і дорожче заправляти і дорожче їздити. І при цьому авта будуть простішими, примітивнішими, біднішими. Майбутнє вже з нами!  fly

  0

132 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-18 11:19:57)

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

Вже дорожче ніж бензин заправити...

0.84 грн за квтч coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

133

Re: Автомобильные новинки

sdj387jsd, щодо Ліфа то у мене думка що його можна брати тільки як друге авто в сім'ї. Він чудово підходить для їзди по місту. Ну і якщо свій будинок, як в нас з тобою, то і в користуванні зручний - на ніч кинув на зарядку, і день катаєшся. Але він дуже не універсальний. На природу на ньому далеко не поїдеш. Кудись на дальняк тим більше. Так що навіть мені, при тому що я 90% катаюсь по місту, одного Ліфа не вистачить, адже 10% все ж таки їзджу туде, куди він не доїде. Ну а два авто в сім'ї мені теж зараз не треба. Тому наразі так. А далі побачимо. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

134 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-18 11:21:40)

Re: Автомобильные новинки

Larsen, Саме так як 2 авто, в місто із міста. Один маршрут завжди. 40-50 км за день, ото вже який день із голови не вилазить coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

135

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

Вже дорожче ніж бензин заправити...

Ну і що? Яким боком це до екокології? Чи тобі хтось розказував що електрокари вигадали тому що вони дешевші в експлуатації?
Щодо цін не хвилюйся, це ж не совок, там вільний ринок, а значить і ціни будуть такими, які влаштовують користувачів. upp

SanychGT написав:

грязніше ніж ДВС

Що саме грязніше? Більше болото наліпає, чи що?  dntknw

SanychGT написав:

дорожче заправляти

Купи коня, паси попід дорогою, буде дешевше. Але ні, ти платиш за бензин. Значить дешевше - не аргумент. Навіть для тебе. wink

SanychGT написав:

авта будуть простішими, примітивнішими, біднішими

Дивлюсь я на Теслу Х і ніяк не можу зрозуміти про що ти...  lol

SanychGT написав:

Майбутнє вже з нами!

Ну, ще не зовсім, але рух в тому напрямку вже почався.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

136

Re: Автомобильные новинки

sdj387jsd написав:

0.84 грн за квтч coffee

crazy
https://ain.ua/2019/08/02/strum/

Зарядка от скоростного порта постоянного тока CHAdeMO мощностью 50 кВт стоит 9 грн/кВт*ч. При зарядке на портах переменного тока Type 2 мощностью 22 кВт*ч — цена 4,5 грн/кВт.

vissla

  0

137

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Дивлюсь я на Теслу Х і ніяк не можу зрозуміти про що ти...

А я прокатався і почув і побачив. Що якість зборки, що матеріали, що шумоізоляція, мяко кажучи не відповідні навіть у два рази дешевшим авто.

  0

138 Відредаговано SanychGT (2021-01-18 11:33:59)

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Яким боком це до екокології?

https://forpost-sz.ru/a/2020-07-21/poch … brosov-co2
Грязним боком...
https://news.drom.ru/CO2-81750.html

В отчете говорится, что при производстве полностью электрического Polestar 2 (бренд Polestar принадлежит Volvo) выделяется 24 тонны углекислого газа, по сравнению с 14 тоннами для бензинового Volvo XC40.
Также в исследовании, проведенном по заказу Honda, Aston Martin, Bosch и McLaren, упоминается, что владельцу придется проехать 48 700 миль (78 300 км) на Polestar 2, прежде чем его углеродный след станет меньше, чем Volvo XC40. Аналогичные результаты показало сравнение Volkswagen e-Golf с дизельным Golf.

  0

139

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

якість зборки, що матеріали, що шумоізоляція

А все інше ти не помітив? Знаєш, це всеодно що я помітим що у мене в РАВ4 капот з палкою підпиралкою, а в Логана був з гідроупором. smoke
Хоча ти там говорив не про якість, а простоту і примітивність. Це все ж таки різні речі. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

140

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

А все інше ти не помітив?

Я багато чого помітив... тільки зараз мова не про те.

Larsen написав:

а простоту і примітивність. Це все ж таки різні речі.

Навіть на Теслі простота і примітивність кидаються в очі, а що вже казати за електромобілі трохи в рази дешевші від Тесел.

  0

141

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

Грязним боком..

Цю мачню я вже коментував: https://www.logan.in.ua/forum/post769859.html#p769859
По факту СО2 - електромобілі використовують меньше електроенергії ніж виробляється екологічними електростанціями. Так що можеш вважати що всі електромобілі мають нуль викидів СО2.
А та маячня на яку ти дав посилання, як і безліч подібних текстів, генеруються мордорськими пропагандонами, а також іншими торгашами вуглеводнів. Це нормально, вони боряться за ринок. Але це не більше ніж пропаганда, яка не має нічого спільного з реальністю.   empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

142 Відредаговано Larsen (2021-01-18 11:42:06)

Re: Автомобильные новинки

SanychGT написав:

Я багато чого помітив... тільки зараз мова не про те.

Ну звичайно, ляпнути про примітивність одного з технологічно найнавороченіших авто, а потім сказати що мова не про це. Ну ок.  lol1

SanychGT написав:

Навіть на Теслі простота і примітивність кидаються в очі

Тебе глючить.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

143 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-18 11:48:50)

Re: Автомобильные новинки

Собі порахував, дійсно на такі коротенькі щоденні поїздочки, електромобіль хороша штука яка може економити гроші, і якби на них не плював. але це так. А трактор кудись подалі. А саме головне там 2 педалі! Моїй гарно зайде. І це електромобіль - де попало зарядки кататись не вистачить crazy Це для дружини гарний обмежувальний фактор imho2 Дай машину і шопінг пиздець доманьому бюджету crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

144

Re: Автомобильные новинки

Сейчас такие дни, что запас хода у электричек весьма небольшой, если греть салон.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

145 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-18 12:18:48)

Re: Автомобильные новинки

az74 написав:

Сейчас такие дни, что запас хода у электричек весьма небольшой, если греть салон.

На 40 км вистачить, мусить вистачити coffee Щас такі дні для всіх авто.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

146 Відредаговано Evgenий (2021-01-18 14:27:57)

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

на ніч кинув на зарядку, і день катаєшся.

У знакомого Лиф из +/- новых. Шибко умный. С 23 до 6 утра не заряжается smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

147

Re: Автомобильные новинки

Evgenий написав:

С 23 до 6 утра не заряжается

То вже в нього щось здихає по ходу. Але чому з 23? Він що на ньому їздить з 6 до 23? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

148 Відредаговано Mellon (2021-01-18 14:46:37)

Re: Автомобильные новинки

sdj387jsd написав:

На 40 км вистачить, мусить вистачити  Щас такі дні для всіх авто.

Ну а чим тоді Вольт не підходить?...
Весна-літо-осінь 55-65км, зимою - 45км+1.5 літри бензину в годину.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

149 Відредаговано Evgenий (2021-01-18 14:49:26)

Re: Автомобильные новинки

Larsen написав:

Але чому з 23?

ночной тариф с 23 до 7 smile
Пробовали часы переставлять. Лиф их переставляет на правильное время. Прятали в железный гараж. Начинает ругаться. smile
Вроде бы такое же поведение у Тесл победили.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

150

Re: Автомобильные новинки

Evgenий, я щось не зрозумів навіщо Ліфу годинник переводити? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0