1

Тема: Значок на щитку приборів

Доброго всім вечора.            Пару днів назад замітив що загорівся значок червоний квадратик і запіщало але не довго буквально 1 сек.
        Нині їду на 3й при нагрузці засвічується цей квадратик десь на 2-3 сек піщить мотор глохне тіпа пропала іскра і знов все гаразд    через секунд 10 знову таке повторилось
        потім спускався на нентральній і знов запіщало і просто моргнуло.
Що це і з чим повязаний цей квадратик червоний
/upload/iblock/c63/panel-priboriv.jpg
Спасибі.

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0



2 Відредаговано Георгич (2017-03-02 00:39:27)

Re: Значок на щитку приборів

JUK, невже нема бажання мануал почитати, самому розібратись?

І зісканувати помилки ЄЛМ-кою.

Ця піктограма нічого конкретного не дає, це на кшталт "щось зламалось в електроніці". Вона може світитись оранжевим - це будь обережним і при нагоді звернись до офіціалів.
А може і червоним - стоп-машина.
У дизельних ренохах ця лампа задіяна також і на наявність в паливному фільтрі води...

  0
Спасибо сказали: Deniskov1

3

Re: Значок на щитку приборів

Георгич написав:

JUK, невже нема бажання мануал почитати, самому розібратись?

І зісканувати помилки ЄЛМ-кою.

Ця піктограма нічого конкретного не дає, це на кшталт "щось зламалось в електроніці". Вона може світитись оранжевим - це будь обережним і при нагоді звернись до офіціалів.
А може і червоним - стоп-машина.
У дизельних ренохах ця лампа задіяна також і на наявність в паливному фільтрі води...

бажання є і я подивився що вона означає (про електро і воду у дизеля)   а саме тут на що звернути увагу там запалювання чи .....

а ЄЛМ-ки    на жаль немає
до офів їхати 50км і вже було пізно тай думаю на форумі запитаю

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

4

Re: Значок на щитку приборів

JUK написав:

а ЄЛМ-ки    на жаль немає

На це я і звернув би увагу в першу чергу і на майбутнє, імхо.

  0

5

Re: Значок на щитку приборів

http://geon-club.com.ua/forum/download/file.php?id=48127

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: MACK1

6

Re: Значок на щитку приборів

Сьогодні зустрів друга в нього теж 1.2мотор і запитав чи не було такої проблеми і він каже що була а причина мигання обломаний 1н з 3х дротів які ідуть на катушку запалення.
Я дивився в себе і є підозра на 1н дріт трошки обгрижена ізоляція на ньому чомусь (треба буде його пропаяти завтра)

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

7

Re: Значок на щитку приборів

JUK написав:

Сьогодні зустрів друга в нього теж 1.2мотор і запитав чи не було такої проблеми і він каже що була а причина мигання обломаний 1н з 3х дротів які ідуть на катушку запалення.
Я дивився в себе і є підозра на 1н дріт трошки обгрижена ізоляція на ньому чомусь (треба буде його пропаяти завтра)

я дуже вибачаюсь, але пропаяти високовольтний кабель??!!!!??!!!  shok  shok  shok
може краще просто замінити його відразу!!!

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

8

Re: Значок на щитку приборів

Хохол, Та це не високовольтний провід, Це або +12, або вихід комутатора.

  0
Спасибо сказали: Хохол1

9

Re: Значок на щитку приборів

угу простий провід.      а високовольтні я вже 2й комплект поставив чомусь  рідні на 80 ткм почали шити збоку свічки купив замінник відбігали 20ткм  тепер 10ткм+ на 2му комплекті

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

10

Re: Значок на щитку приборів

Георгич написав:

JUK, невже нема бажання мануал почитати, самому розібратись?


У дизельних ренохах ця лампа задіяна також і на наявність в паливному фільтрі води...

                  Георгич, а  не "кастрюля" ?

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

11

Re: Значок на щитку приборів

знд, так сказано в мурзилці, особисто я воду в фільтрі не ловив, тому не буду стверджувати що засвітиться "пилка", чи "каструля" )))

  0

12

Re: Значок на щитку приборів

нагуглил, может кому пригодится https://etlib.ru/blog/93-oboznacheniya- … noj-paneli

  0
Спасибо сказали: fsergey1

13

Re: Значок на щитку приборів

Георгич написав:

знд, так сказано в мурзилці, особисто я воду в фільтрі не ловив, тому не буду стверджувати що засвітиться "пилка", чи "каструля" )))


                       Я теж не ловив, але  в мануалі написано : " Індикатор датчика наявності води у фільтрі загорається під час запуску двигуна, потім гасне за декілька секунд".  Щось він у мене, здається,  не загорається.  А взагалі, я пробував  зливати конденсат з фільтрів - завжди йшла соляра. Звичайно це можна зробити в автомобілях, де вони по-людськи встановлені: Кенго , Фолькс Гольф.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

14

Re: Значок на щитку приборів

знд, так, у мене теж не загоряється. У фольксі і сітроені теж зливаючи відстій з фільтра воду не бачив.

  0

15

Re: Значок на щитку приборів

Георгич написав:

знд, так сказано в мурзилці, особисто я воду в фільтрі не ловив, тому не буду стверджувати що засвітиться "пилка", чи "каструля" )))

Бьіла такая история с водой в фильтре, загорелась "пила" - мультифункциональньій датчик, отдельного датчика водьі в топливном фильтре нет

Renault Logan - 1.5, 2013
  0