3,226 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-28 15:15:15)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Це говорить програміст, вся робота якого зводиться до двійкового представлення інформації? Хе, хе.

Просто написати, і научним методом, дати відповідь робить не робить, може кожний. Все цікаве починається в роботі, при обробці:)..., при обкатці smile

Larsen написав:

супутниковим

- тут теж собі уже скільки років, задаю запитання, чому не зробити резервну станцію, подачі сигнала на супутник. Тільки на МСК накриває телепорт (станцію доставки данних на супутник), все курить папіроси.
Тож нічого важкого нема, десь вибрати місце з мінімальним фактором погоди, і там зробить резервну станцію...

Larsen написав:

Дивись, віриш що одні речі правда, а другі ні

Тут Ви все гарно написали, ось я вірю в назви, як назвеш так і буде. Це віра. Результат неможливо доказать, хібащо статистику за труси притянуть і тд.
Тому коли Ви спитали яка земля, відповів не знаю...Я не знаю, Я не вірю, в плоску землю...1 Дуже багато винятків треба робить, щоб хоть якось зішлось. 2. Ця теорія нелогічна 3. Да скільки вже можна:) + науковий метот говорить, не може бути. (сам науковий метод уже в кінці)

Тільки користуваться науковим методом. як на мене мало, він не ідеальний, обмежений, клятий. Від його більше поганого чим доброго, але він необхідний, як той предохранітель..

Переведу на Вашу мову, Зпочатку віра а потім уже, научний метод... Тому раніше написав, Наука Науці не Віра. Точніше передививися не релігія, а посуті то різниці нема..
Тому мало сприймаю об'єктивну реальність, рахую навязаною. Науковий метод, використовується, уже для повного аналізу, я ще один спосіб вірности не вірності віри...+ Тільки  з призми науки багато чого залишається непомічаним, неоціненим.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



3,227 Відредаговано Migen (2019-02-28 14:58:55)

Re: Это интересно (разное) - 2

https://media.giphy.com/media/128UMaujdjX7Pi/giphy.gif
smile

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: bond23021

3,228

Re: Это интересно (разное) - 2

Кто-то читает эти простыни текста? Кроме участников диалога... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Автоматчик1

3,229 Відредаговано Migen (2019-02-28 15:01:36)

Re: Это интересно (разное) - 2

Я читаю. Видишь, попкорном запасся   ))

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,230

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

яка земля, відповів не знаю...Я не знаю,

В тебе є докази, але ти всеодно не знаєш? Таке можливо тільки у випадку якщо ти вважаєш що знаєш тільки те, в що ти віриш. З формою Землі, в тебе є докази, але нема віри в те що ти це знаєш, і ти кажеш що не знаєш. От тому з цієї відповіді я зробив висновок що ти керуєшся виключно вірою.

sdj387jsd написав:

як на мене мало, він не ідеальний, обмежений.

А знаєш чим він обмежений? Об'єктивною реальністю. Так, він не дозволяє безтурбоного польоту фантазії, але завдяки цьому, він дає корисні результати. Саме для цього він створений.

sdj387jsd написав:

Від його більше поганого чим доброго

Практично все добре що є в твому житті, крім природи, є результатом того що люди навчились оперувати об'єктивним знанням. Твоя робота, машина, розваги, спілкування, і т.д. А що поганого тобі принесла наука? Та ще й більше за це все?

sdj387jsd написав:

Переведу на Вашу мову, Зпочатку віра а потім уже, научний метод...

Во! Знаєш що хибне в цьому твердженні? Те що наука і віра не є елементами однієї послідовності. Іншими словами - для них не визначене поняття "зпочатку". Вони не пересікаються і існують паралельно. Розумієш? Наука не оперує вірою. А віра в свою чергу, за означенням не оперує об'єктивним знанням, а значить аж ніяк не може використовуватись там, де використовується наука. Тому "віра" і "знання", не пересікаються взагалі, і оцінити що з них "зпочатку", всеодно що оцінювати що більше: 10 кілограм, чи 10 годин, або якщо вже геть по народному, порівнювати м'яке з теплим.
Якщо ти щось знаєш, ти не можеш в це вірити, або не вірити. Якщо ти чогось знати не можеш, ти можеш в це тільки вірити. Вірити і знати одночасто в одне й те ж саме неможливо.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,231 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-28 15:42:46)

Re: Это интересно (разное) - 2

Воно все пересікається...Інколи досить дивним і непердбачуваним способом, та наслідками

Larsen написав:

всеодно що оцінювати що більше: 10 кілограм, чи 10

Виробничий процес 10гк за 10 годин = кілограм в годину, - ось наприклад все понятно научний підхід.
На скільки % Ви вірите???...такого плану запитання, пересікається і віра і приймає одиницю  виміру. Віра може і кількістні показники приймать, і тд.

Larsen написав:

А знаєш чим він обмежений? Об'єктивною реальністю. Так, він не дозволяє безтурбоного польоту фантазії, але завдяки цьому, він дає корисні результати. Саме для цього він створений.

Вірно, Также само сворені і інші базові правила...по принципу. Без них нікуди і з ними погано.

Larsen написав:

В тебе є докази, але ти всеодно не знаєш

Особливих то доказів, і нема. Вони появляються якщо Повністью і беззаперечно, викростовувать науковий підхід, і константи і тд..
Особиста моя, віра що земля +- десь і справді є, шарової форми. Більше витянута меньше витянута, більші менші розміри...як все розміщено і тд то інше питання. І далі, куча допусків, на відміну від наукового подходу я можу чобі досзволить, допуски робить.

Також віра не відкидає, іншої хоронології, історії і тд...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,232

Re: Это интересно (разное) - 2

Aprox написав:

Кто-то читает эти простыни текста? Кроме участников диалога... ))

http://f25.ifotki.info/org/9a7017d1762dba86343117136f5ab863b28517334021674.jpg

  0
Спасибо сказали: bond23021

3,233 Відредаговано Larsen (2019-02-28 18:28:06)

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Воно все пересікається...Інколи досить дивним і непердбачуваним способом, та наслідками

Пересікається якщо людина цього не розуміє. І наслідки дійсно бувають всілякі, від звичайного нерозуміння простих речей, до релігійного фанатизму. Але проблема ця виникає тільки тоді, якщо людина не розуміє що ціречі не пересікаються, і плутає їх в купу. Я вже казав, є люди які "вірять в науку", а є люди які шукають "істину в вірі". Обидва ці тезиси безглузді, і наслідки подібних переконань теж.

sdj387jsd написав:

На скільки % Ви вірите???...такого плану запитання, пересікається і віра і приймає одиницю  виміру. Віра може і кількістні показники приймать, і тд.

Кількісні показники це ще не знання. Більше того - сам факт що людина в щось вірить є частиною об'єктивної реальності. Тому можна вивчати і досліджувати вірування людей. І це буде знання. Наприклад, я буду знати що ти віриш в щасливе число 7. Однак це ніяк не пересікається з самою вірою в це щасливість цього числа, правда?

sdj387jsd написав:

Также само сворені і інші базові правила...по принципу. Без них нікуди і з ними погано.

Які інші базові правила, про що ти? Ти знову за своє? Ну скільки раз тобі повторювати, науковий метод це не якесь правило вигадане від балди, типу дрескода чи корпоративної політики щодо оформлення коментарів в коді, це все фігня. Науковий метод є для того щоб відрізнити об'єктивну інформацію від суб'єктивної. Усього лиш. Він просто дозволяє розібратись що буде виконуватись для всіх а що ні. І він не придуманий, і нікому не нав'язаний, він сам є наслідком, можна так сказати - властивістю тих речей, які однакові для всіх (об'єктивні). Все. Розумієш? З ним не може бути добре чи погано, так само як не може бути добре чи погано з об'єктивною реальністю. Вважай що він просто є її частиною.... ну не знаю як тобі ще розжувати щоб ти зрозумів...

sdj387jsd написав:

Особливих то доказів, і нема.

В тебе мобліка без навігатора? Чи супутникові знімки в гугломапі тобі не показують? Чи скільки тобі ще навести прикладів того чим ти реально користуєшся, і що створене завдяки "круглості" Землі? Я ж навіть не кажу тобі яким чином ти можеш сам перевірити це. Ти вкурсі що про форму Землі знали ще античні греки? Більше того, навіть приблизний діаметр розрахували, і навіть не дуже сильно помилились. wink Це настільки просто як день і ніч (безпосередньо).

sdj387jsd написав:

Вони появляються якщо Повністью і беззаперечно, викростовувать науковий підхід, і константи і тд..

Знову ти згадав свою "віру в науковий метод". Ні до чого він тут. В тебе купа прямих доказів того що Земля не плоска. Тут науковий метод вже не потрібний. Тобі ж не потрібен науковий метод щоб переконатись що в тебе 10 пальців на руках, ну чи два ока на обличчі, правда?

sdj387jsd написав:

на відміну від наукового подходу я можу чобі досзволить, допуски робить.

Ти можеш вірити в що завгодно. Однак якщо ти віриш в те, що вже спростовано, і не відповідає об'єктивній реальності, то це всеодно що вірити що склянка не впаде зі столу в мому попердньому прикладі. Розумієш? Віра не може протиречити знанням. Якщо ж в тебе знань просто недостатньо, так може краще здобути їх, ніж віру, яка не відповідає реальності? Чи може краще повірити в те що можеш літати і вистрибнути з 9-го поверху?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,234

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

підіймає настрій коли це бачу  crazy 

smile
Вот прикольнее


[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-28 19:38:07[/merge_posts_bbcode]

а это полный отрыв бошки  smile


  0

3,235 Відредаговано sdj387jsd (2019-04-14 18:16:17)

Re: Это интересно (разное) - 2

Dell - делкаю, форум читабельний даже занадто..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,236

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич
На вихідних в гаражі спробую.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

3,237

Re: Это интересно (разное) - 2

grapes написав:

Георгич
На вихідних в гаражі спробую.

Ну, гарно вам посидіти smile та весняного настрою smile

  0

3,238

Re: Это интересно (разное) - 2

yanus написав:

не забудьте про индукцию... прихватите ее с собой в гараж 

Бажано відра зо два, а то одного може не вистачити.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

3,239

Re: Это интересно (разное) - 2

Коли потепліє, потрібно буде перевірити

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

3,240

Re: Это интересно (разное) - 2

b1ss, ну если уж совсем станет скучно, то можно проверить. Лично мне больше нравится так https://www.youtube.com/watch?v=qbis4bclsI8

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

3,241

Re: Это интересно (разное) - 2

ПАРАШЮТ ДЛЯ САМОЛЕТА https://www.youtube.com/watch?v=w6C6G6eBIsg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

3,242

Re: Это интересно (разное) - 2

b1ss написав:

Коли потепліє, потрібно буде перевірити

Чушь абсолютная

  0
Спасибо сказали: anry77, Clone-772

3,243

Re: Это интересно (разное) - 2

b1ss написав:

Коли потепліє, потрібно буде перевірити

Из разряда  "когда коту заняться нечем". Этот китайский прибор сам на себя(на щупы) каждый раз покажет сопротивление плюс-минус километр.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

3,244

Re: Это интересно (разное) - 2

yanus написав:
anry77 написав:

Этот китайский прибор сам на себя(на щупы) каждый раз покажет сопротивление плюс-минус километр

big_smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-03-02 19:30:26[/merge_posts_bbcode]

по поводу щупов у мну на тестере оторвался. покупать заводской или можно самому сварганить? до милимикрометров я не меряю...

У меня тоже недавно порвался. Там ниточка как в дешёвых наушниках. Ещё совести хватает ставить предел измерения тока в 10А. Не ремонтировал, думаю можно купить нормальные щупы и провода и самому спаять.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

3,245 Відредаговано Migen (2019-03-02 21:03:40)

Re: Это интересно (разное) - 2

У меня тоже порвался. Надо, что-то разборное взять

Spoiler

https://images.ua.prom.st/1068041684_w1280_h1280_img_1038.jpg

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,246 Відредаговано Георгич (2019-03-02 21:05:58)

Re: Это интересно (разное) - 2

Migen, все КИПовцы используют для щупов цыганские иголки

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Migen, Clone-773

3,247 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-02 21:13:44)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Migen, все КИПовцы используют для щупов цыганские иголки

Куда хоч дотянешся, і не ламаєтсья (і точність...), велосипедні шпиці, теж все, ок..але їх перед початком використанням теба промірять...тому що не всі підходять...Такий собі набір крючків зробить...Ну і дрібні голки теж, інколи тільки ними добраться можна...+ в цих, китайо тестерах, шнурки відразу теж краще помінять а то можна намірять:) в деяких на них програмно закладено, поправка, тому хороший тестер то пів науки..:)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3,248

Re: Это интересно (разное) - 2

Точно! Надо спаять.  upp

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,249

Re: Это интересно (разное) - 2

Migen, а в кач. изолирующего держателя народ использует оодноразовые китайские шариковые ручки.
Цыганскую иглу греют паяльником и... ну дальше понятно
https://xt.ua/product_images/original/2016/02/15/137561-85.jpg

  0
Спасибо сказали: Migen1

3,250 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-02 21:26:39)

Re: Это интересно (разное) - 2

Migen написав:

Точно! Надо спаять.

Якщо прстосто, нема куди діти час то можно, схем валом є, трошкі розміри не ті будуть, точність гірша..
Хотя як правило, для домашнього використання, чи так, десь достаньо і звичайного дешевого, тестера, або чуть подороже там корпус гарніше....А от там де десь, треба поточніше...то вже інша історія..


Хе хе,  там де треба сильна точність ручки мало))) там дуже окистнені матеріали потрібні..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0