701

Re: хто шо робить?)

Намагаюсь поставити унітаз.
Плитка зараза твердюча, перо згоріло, свердла победитові не беруть... Підточую їх і всеодно одразу затуплюються, а ударний режим нізя.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0



702 Відредаговано Evgenий (2016-06-15 12:40:14)

Re: хто шо робить?)

Andriy1352 написав:

Плитка зараза твердюча

Сверла есть для плитки.если не ошибаюсь, они остро заточенные. смотреть с 4:15 https://www.youtube.com/watch?v=NKs8SRY7FRQ

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

703

Re: хто шо робить?)

Наверное, керамогранит ? Сверли острым сверлом в воде на небольших оборотах. Можно ванночку из пластилина сделать. Долго, нудно, но реально.

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0

704

Re: хто шо робить?)

inok написав:

Хотелось бы солнца побольше...

К концу недели обещают!)))
Спасибо за ответ!

Зим Газ-12 1958
Ваз 21063 1989
Dacia Logan 1.4 2006 - Renault Logan 1.6 2010
Renault Fluence 2011  1,6 16v
  0

705

Re: хто шо робить?)

Змучив.  Вже встановлено. Чотири рази заточував. Сверлив спочатку малим сверлом. Як пройшов, то легенько до більшого розсверлив.
Плитка керамограніт. Як стелив, то різав болгаркою, бо плиткоріз не брав.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

706

Re: хто шо робить?)

Сижу, фигею....продали через ОЛХ детскую штуку за символические 100 грн. Телка, из м. Бучач получила товар, по ошибке ей отдали бесплатно, телка тоже промолчала..... Сегодня через почту пошли разборки и с нее взяли эти 100 грн. Тока шо приходит в личку сообщение от нее чуть ли не с проклятиями  crazy
Смарю ее продажи на ОЛХ
http://olx.ua/list/user/180y5/
от 2 млн до 35 грн  crazy

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

707

Re: хто шо робить?)

Зашел в Ощадбанк, сдать 100 баксов. Зашел в пустое помещение....положил перед кассиром сотку. Молча....жду. Она медленно подняла на меня накрашенные брови и задала вопрос, который на секунду поверг меня в ступор - вы сдать хотите? Нет блин, похвастаться - пронеслось у меня в голове. Пришел в себя....взял себя в руки - говорю да, сдать. Прошло еще минут 3-5, пока она закончила свои денежные дела.....взяла в руки купюру и начала ее щупать, в поисках рельефных линий. Потом посмотрела на свет (я уже ожидал, что попробует укусить зубами), отложила в сторону. Ого....какой новый детекор валют выдали Ощадбанку, подумал я. А тем временем тьотя спросила мое ФИО (зачем-то), и начала печатать чек.....ну такой....простыня, длиной наверное в метр. Поставила на ней кучу печатей, кучу своих росписей. Столько же раз расписался и я. И чето подумалось - наверняка пиндосовская валютная типография, при печати, тратит на много меньше денег на печать простой сотни, чем Ощадбанк на ее обмен. Я уже молчу за таки тьотю с ее шершавыми пальцами и детекцией валюты на свет

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

708

Re: хто шо робить?)

GlaS написав:

Зашел в Ощадбанк, сдать 100 баксов.

А чего не пошли в нормальный банк?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

709

Re: хто шо робить?)

GlaS, щодо ощадбанку.
Совок неістрєбім зі своєю бюрократією.
А я якраз зараз займаюсь документами на будинок....то тут просто не те що слів, але й матів бракує.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: GlaS1

710

Re: хто шо робить?)

Aprox написав:

А чего не пошли в нормальный банк?

Так....операция кагбы копеечная, у мну возле дома только Ощад. Ехать куда-то машиной и искать другой обменник - смысла нет, бенза уйдет больше. Да я и не знал, что он такой смешной....случайно зашел, зато настроение себе поднял на весь остаток дня  lol1

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

711

Re: хто шо робить?)

GlaS, тобі ще повезло, що народу не було. Зазвичай в них купа пенсіонерів.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: GlaS1

712

Re: хто шо робить?)

Представляю.....пока шершавые пальцы не перещупают все гривневые купюры пенсионеров..... crazy  crazy  crazy  crazy  crazy

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0
Спасибо сказали: Andriy13521

713

Re: хто шо робить?)

GlaS, вони скрізь такі. В нас Ощад 100% точно такий самий. Пару раз доводилось заходити, і навіть, недавно, теж довелось здавати в них валюту. Точно та сама історія, один в один! Таке враження що вони працівників клонують, ну або десь спеціальний відбір роблять. Ну як інакше таке може бути? Всі інші банки як банки, а цей як цирк на дроті. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

714

Re: хто шо робить?)

Larsen, то стара школа))

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

715

Re: хто шо робить?)

Я ваще умир  crazy  crazy

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

716

Re: хто шо робить?)

— Фуууух, наконец-то всё наладилось.
— Ты исправил ситуацию?
— Нет, просто забил.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

717

Re: хто шо робить?)

GlaS, ще дешо з Фейсбуку))

Вносив плату за дитячий садок у відділенні Ощадбанку - попросили показати паспорт. На питання "Навіщо" пояснили що це робиться у зв’язку із вказівкою НАБУ та СБУ з метою протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму ...
Я завжди підозрював, що з нашим дитсадком щось не так!

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: karakuda781

718 Відредаговано Larsen (2016-06-18 09:36:23)

Re: хто шо робить?)

Andriy1352 написав:

це робиться у зв’язку із вказівкою НАБУ та СБУ з метою протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму ...

Така вказівка дійсно була (може і зараз діє), але вона зобов'язувала банки вимагати ідентифікацію осіб при готівкових операціях понад 150 тис. грн. Не думаю що він за садок платив стільки. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

719

Re: хто шо робить?)

Ну, может за весь садик? У нас же как - все на гос обеспечении, но вступая в сад - 1000 отдай smile А потом за фонды плати, за питание плати smile

Машинка с педальками -> ЗАЗ 965 -> ИЖ 2125 -> ВАЗ 2103 -> ВАЗ 2107 -> Ланос 1,4 -> Renault Logan Silver Line
- Шановні колеги, ну що ж це так твориться? Дерева сохнуть, ріки міліють…
Скоро не буде де втопити чи повісити москаля.
  0

720

Re: хто шо робить?)

Купил очиститель для кондиционера Хадо, задул сижу жду реакцию.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

721

Re: хто шо робить?)

karakuda78 написав:

Купил очиститель для кондиционера Хадо, задул сижу жду реакцию.

Це як?....чи полізе в салон...чи всеж таки витече в дренаж? smile
От відчуваю що й мені вже таку процедуру робити треба,щось ефективність охолодження знизилася(сторонніх запахів немає).

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

722

Re: хто шо робить?)

Clone-77 написав:

ефективність охолодження знизилася(сторонніх запахів немає).

Така процедура ефективнсть охолодження не покращить. Це тільки від бактерій, грибків і запахів.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

723

Re: хто шо робить?)

Larsen написав:
Clone-77 написав:

ефективність охолодження знизилася(сторонніх запахів немає).

Така процедура ефективнсть охолодження не покращить. Це тільки від бактерій, грибків і запахів.

А хіба радіатор не промивається?...хоча й встановлений фільтр-я думаю там повно пилюки на сотах.Бактеріі на сухому жити не будуть,під час роботи кондиціонера конденсуеться волога....і я гадаю з великою вирогідність-що липне і пилюка.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

724 Відредаговано Larsen (2016-06-18 12:43:28)

Re: хто шо робить?)

Clone-77, ну як воно вичистить пилюку? Воно нічого не вичищає, тільки вбиває все що живе, і додає ароматизації.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

725

Re: хто шо робить?)

Larsen написав:

Clone-77, ну як воно вичистить пилюку? Воно нічого не вичищає, тільки вбиває все що живе, і додає ароматизації.

Зрозумів,їх там декілька видів.Цей мабуть очистить і від пилюки.http://xado.ua/avtomobilnaya-himiya/ah- … rov-penniy

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0