1

Тема: Поздравим Geronimo с днюхой!

От всей души из далекого Луганска с днем рождения! :alc: :storstark: :rock:
Успехов , здоровья и удачи!

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0



2

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Присоединяюсь !!  storstark storstark

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

3

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

с днем рождения!

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

4

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

З днем народження  alc alc alc storstark storstark storstark

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

5

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Романе! Вітаю з уродинами! Щоб тебе оточували тільки хороші люди, такі як ти сам, радості в житті від всіх і всього, що тебе оточує. Міцного здоров'я, сімейного затишку, можливості реалізувати всі свої мрії і плани!  :rock:

  0

6

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Вітаю!

DC SXT 2.0 CVT
Я - человек, и ничто человеческое мне не чуждо. (Теренций)
  0

7

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Люди, дякую всім за теплі привітання.   like Це старшенно приємно, що люди, звідусіль, і з далекого Луганська, де не був ніколи в житті, і з Києва, і з Сум і рідного Львова, люди, яких ти ніколи не бачив в житті вітають тебе.  Окреме дякую за привітання з небес, маю надію що ні грім ні блискавка не вразить мене в житті і на цьому форумі зокрема. Я от тільки добрався до клавіатури, вчора святкував із друзями, сьогодні банячу на роботі.  alc  storstark

  0

8

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

З привітаннями із далеких Черкас  :alc: :storstark:   :rock:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

9

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Sphinx написав:

З привітаннями із далеких Черкас  alc storstark   rock

Щиро дякую за привітання. Треба буде колись з'їздити, оглянути ваш край. Ех народ, як же ж нас багато, а разом -  ми сила.

  0

10

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Geronimo
Вітаю  з днем народження !!!!! Міцного здоров'я, успіху та всього найкращого що сам собі бажаєш  :alc:

Відпочинок це класно - відпочивайте частіше smoke
  0

11

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Поздравляю с Днем Рождения представителя славного города Львова! Желаю счастья, здоровья и удачи во всем!

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

12

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Аудитор написав:

Поздравляю с Днем Рождения представителя славного города Львова! Желаю счастья, здоровья и удачи во всем!

Дякую, дай Боже й вам у Московії всякого добра. Бував я колись у ваших краях, навіть у МФТІ пробував колись поступати (є там в Долгопрудном прикольний такий інститут).

  0

13

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Myorslav написав:

Geronimo
Вітаю  з днем народження !!!!! Міцного здоров'я, успіху та всього найкращого що сам собі бажаєш  alc

Дякую, земляче.

  0

14

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Присоединяюсь к поздравлениям, желаю всех благ!

"Всех не перебреешь!" Сказал брадобрей и повесился.
Logan Sedan 1.4 Laureate 2006
  0

15

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Geronimo написав:

Бував я колись у ваших краях, навіть у МФТІ пробував колись поступати (є там в Долгопрудном прикольний такий інститут).

Мы пьем за Чистые пруды,
За изобилие еды,
Чтоб процветал любимый город Долгопрудный!
http://www.kolobok.us/smiles/user/WhiteVoid_1.gif

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

16

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Поздравляю. :storstark:

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

17

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

и опять из Луганска.......
С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!!!!!!!!!!!!

Синий Лауреат 1.4
  0

18

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Geronimo написав:
Sphinx написав:

З привітаннями із далеких Черкас  alc storstark   rock

Щиро дякую за привітання. Треба буде колись з'їздити, оглянути ваш край. Ех народ, як же ж нас багато, а разом -  ми сила.

А якщо вся ця сила  :alc: + шашлик =  :upp: брати на завжди!

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

19

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Поздравляю!!

  0

20

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Поздравляю от всей души  http://casa-latina.ru/s/s/icon_186_17.gif
Будь здоров!

" Главное -  не Очковать "
  0

21

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

Geronimo
чутка не спізнився...хух...Друже, поздоровляю від усієї сім'ї!!! Нехай всі твої бажання здійснюються завжди!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

22 Відредаговано jaric (2007-04-23 22:01:21)

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

С днём варения!!!! :app:

  0

23

Re: Поздравим Geronimo с днюхой!

jaric написав:

С днём варения!!!! app

Народ, дякую дуже всім. От тільки прийшов на роботу дуууже пізно після вчорашнього святкування, а тут глядь - поздоровлення все надходять і надходять. Ну і ще орден дали (по-блату), дякувати Смику.  Хех, ну тепер в мене крутий аргумент для дружини, вона - капітан запасу, а я так, салага - сержант молодший, зате орденоносець. Ех, треба з роботи чкурнути поошвидше, обмивати зірочку.

  0