151 Відредаговано RUNO (2018-04-21 21:15:45)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Evgenий написав:

Можно процессор заменить на посовременнее?
Материнка Asus M2N32-SLI Deluxe

Это весьма неплохая материнка. Можно ощутимо апргейдить. Но надо обратить внимание на питание и охлаждение. Судя по радиаторам, мостам необходимо охлаждение. АМД Атлон 5000 - это не горячий процессор. Вероятно у него мощность 65 Вт. Если поставить процессор на 125 Вт, надо позаботится об хорошем обдуве и питании. Но лучше остановиться на 95 Вт.  Ну и материнка позволяет поставить пока еще  вполне достаточно памяти для комфортной работы - 8 гигабайт. И память совсем недорогая
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-04-21 22:24:19[/merge_posts_bbcode]

Rothmanz написав:

Народ, а подскажите, на Пень4  Вынь7 станет? Никто не пробовал случаем?
Есть древний старичок, хочу немного оживить.

Лучше поставь в поиск на ОЛХ компьютер и просматривай каждый день в своем регионе. Чтобы можно было быстро подъехать и забрать, если попадется хороший вариант. Я так за пару месяцев поиска взял системный блок на сокет АМ2/АМ3 за 700 грн. На АМД можно докупить недорогую память. Такой компьютер вполне способен тянуть ютуб 720р а при хорошем проце и 1080р без лагов. Если подтянешься в цене то за 3-4 тысячи можно взять гибридный АМД с 8 гигами памяти ДДР 3. Но это надо ежедневно мониторить

  0



152

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO написав:

за 3-4 тысячи можно взять гибридный АМД с 8 гигами памяти ДДР 3

За стільки вже краще взяти щось нове. imho2

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

153

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

За стільки вже краще взяти щось нове

Якщо напишеш конфігурацію  від 3 до 4 тисяіч гривень, буду вдячний

  0

154

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO написав:

конфігурацію  від 3 до 4 тисяіч гривень

Ну, наприклад: AMD A8-7650K + MSI A68HM + 4GB DDR3
Можна і в 2000 вписатись: GIGABYTE GA-E3800N + 2GB DDR3. Це звісно не літак, але 1080р на ютюбі крутить без проблем. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

155 Відредаговано RUNO (2018-04-22 00:31:44)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

Ну, наприклад: AMD A8-7650K + MSI A68HM + 4GB DDR3

Материнка MSI A68HM 1190 грн, AMD A8-7650K  - 1720 грн, 4GB DDR3 - 850 грн = 3760 грн
Добавляємо 500 гб вінчестер - 1200 грн, блок живлення 500 грн, корпус 300 грн = 5760 при дуже скромному виборі. Я купив подібний варіант але з 8 гб пам'яті за 3500 грн.

Larsen написав:

Можна і в 2000 вписатись: GIGABYTE GA-E3800N + 2GB DDR3. Це звісно не літак, але 1080р на ютюбі крутить без проблем

Материнка GIGABYTE GA-E3800N - 1270 грн, пам'ять 2GB DDR3 - 390 грн = 1660 грн. Добавляємо блок живлення, вінчестер та корпус і знову ціна росте до 3660 грн. Але в цьому варіанті стоїть процесор, який за швидкістю приблизно подібний до Атлон 5000+. Але я взяв подібний компік за 700 грн
Якби ти запропонував дійсно дешевий варіант, я б залюбки пішов до магазину й купив такий. Ще я шукаю   недорогий якісний монітор. Поки нічого не можу знайти за невеликі гроші. Чекаю, коли хтось запропонує мій улюблений  Нек 2090uxi. Сучасних моніторів багато, але дуже важко розібратись в їх якості. Із сучасних роздивляюсь або 24 дюйми 1980х1200 або 27 дюймів 2К. Самий дешевий та більш-менш якісний знайшов BenQ GW2765HE. Але за нього мало відгуків.

  0

156

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO, пардон, я подумав що мова про апгрейд, а не про цілий системник. Системник, як на мене, краще брати новий починаючи десь з 5-6тис. Зрозуміло що б/у з такими ж характеристиками буде дешевше, але і ризиковніше. Як на мене, ризикувати варто лише тоді, коли нічого достатнього неможливо взяти за певну суму.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: RUNO1

157

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

Як на мене, ризикувати варто лише тоді, коли нічого достатнього неможливо взяти за певну суму.

Я тому й рекомендую шукати системник, який можна подивитись перед тим як купувати. Варіанти трапляються але не всі вони підходять. Як правило, той хто продає по комплектуючим, той знає ціну й намагається повернути кошти, за які купував колись комплектуючі. Цілий системник продають ті, хто не хоче морочитись або не розуміється в залізові. Наприклад, якась фірма переходить на нове залізо й збуває старі системники. Ім головне позбутись старого заліза а не заробити на ньому, тому може скинути дешево. Або просто люди, яким терміново потрібні кошти на покупку нового комп'ютера, тому ставлять ціну щоб забрали. В таких випадках велика ймовірність що системник буде нормально працювати й не буде ніяких підводних човнів. Окремо по комплектуючим я теж  брав через Нову пошту. Материнська плата пропрацювала місяця три... Процесор на ноуті працює нормально. Ризик є

  0
Спасибо сказали: Larsen1

158

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

M@d)|(@xed, найдешевший що зараз доступний з нових FX-4300, можна брати. Для інтернету, офісу, навіть для більшості іграшок його буде достатньо (якщо відяха витягне). Але щоб щось реально порадити, бажано трошки більше знати про вимоги (для яких задач буде використовуватись). Якщо материнська плата вже є, то який на ній зараз процесор і чи є відеокарта? Це важливо, щоб не вийшла заміна "шила на мило". wink

Та можна і не з нових. OLX мені в допомогу. Вимоги до компа - намалювати декілька макетів сайтів в Photoshop, Illustrator.
Відяха 1050.
Я дивився щось по типу AMD Phenom II X4 965, але він має TDP 125
А тоді вже стандратний кулер може не справитись з його тепловиделенням.
От і думку гадаю.

Нет неразрешимых проблем, есть неприятные решения.
Уже Opel Astra H 2013 и Mazda CX5
  0

159

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

M@d)|(@xed, FX-4320 має приблизно таку ж продуктивність як і 965, але споживає 95Вт, ну і можна взяти новий, вони ще є у продажі. Можна і FX-4300, там різниця в швидкості не суттєва. Для Фотошопа з Ілюстратором нема сенсу брати 6-ти або 8-ми ядерники, цим програмам від такої кількості ядер мало користі. Тому це напевно оптимальний варіант. Якщо дивитись на Феноми, то 95-ти ватні моделі будуть помітно повільніші.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

160

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO, Larsen, несмотря на то, что Евгений, казалось бы, четко сформулировал вопрос о замене процессора на более мощный, предлагаю выяснить у него полную конфигурацию компа и вообще для чего он используется. Может человеку вообще нет смысла проц менять-то...

З.Ы. Мамка - вкусняшка. Была у меня в 2007-2008. Тепло, лампово, качественно, солидно.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

161

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:
Rothmanz написав:

Так вот я и думаю, хватит пня или нет

Вінду потяне, все залежить від програм. А що буде на ньому запускатись?

Офис, плюс мультики в Интернете. Ничего тяжелого.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

162

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Rothmanz, повинно вистачити. Тільки мультики більше 480р може не потягнути.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

163

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

M@d)|(@xed, FX-4320 має приблизно таку ж продуктивність як і 965, але споживає 95Вт, ну і можна взяти новий, вони ще є у продажі. Можна і FX-4300, там різниця в швидкості не суттєва. Для Фотошопа з Ілюстратором нема сенсу брати 6-ти або 8-ми ядерники, цим програмам від такої кількості ядер мало користі. Тому це напевно оптимальний варіант. Якщо дивитись на Феноми, то 95-ти ватні моделі будуть помітно повільніші.

FX-4320 в характеристиках сокет АМ3+, в мене просто АМ3. Стане?
FX-4320 має 4мб кешу 3 рівня, а 965 - 6мб. Не критично?

Нет неразрешимых проблем, есть неприятные решения.
Уже Opel Astra H 2013 и Mazda CX5
  0

164

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Deniskov написав:

предлагаю выяснить ... Может

Просто комп 2007 г Стоит дома.Долго грузится. Может пора обновить? smile
Материнка Asus M2N32-SLI Deluxe
Процессор AMD Athlon 64 X2 5000+ 1000MHz/512k x2 (AM2 Кулер Noctua NH-U12S
Память 4Г. ХР.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

165

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

M@d)|(@xed написав:

FX-4320 в характеристиках сокет АМ3+, в мене просто АМ3. Стане?

Щоб точно сказати, треба знати модель материнської плати.

M@d)|(@xed написав:

FX-4320 має 4мб кешу 3 рівня, а 965 - 6мб. Не критично?

Ну, кеша в нього меньше, зато частота вища, і ядро новіше. Прямо в лоб порівнювати цифри не можна, це ж різні процесори. Але в реальності в них продуктивність приблизно на одному рівні. В одних випадках може бути трошки швидшим один, в інших другий. Але у всіх випадках різниця не суттєва.

Evgenий написав:

Долго грузится.

Можна поставити систему на SSD, якщо ще не стоїть.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: M@d)|(@xed1

166 Відредаговано RUNO (2018-04-23 12:47:28)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Evgenий написав:

Процессор AMD Athlon 64 X2 5000+ 1000MHz/512k x2 (AM2 Кулер Noctua NH-U12S
Память 4Г. ХР.

Можно добавить 4 Гб памяти, поставить процессор хотя бы уровня Атлон 640 и нормально заработает Виндовс 7. А если поставить еще и SD 120 Гб, так вообще все живенько забегает

  0

167

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Evgenий написав:

Просто комп 2007 г Стоит дома.Долго грузится. Может пора обновить?

imho2 я бы сначала систему переустановил, самый малозатратный вариант.  smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Evgenий1

168

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO, щось мені здається що по ціні серед б/у особливої різниці між Атлоном 2 і Феномом 2 не буде, а по швидкості Феном все ж таки краще, тим більше що пам'ять DDR2. Якщо навіть різниця в ціні є, то як на мене, краще взяти максимально доступний процесор, замість добавляння пам'яті. 4Гб навіть для Він10 вельми достатньо для повсякденної роботи. 8Гб наврядчи прискорить загрузку вінди, скоріше навпаки (якщо з гібернейта наприклад).

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

169

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Larsen написав:

щось мені здається що по ціні серед б/у особливої різниці між Атлоном 2 і Феномом 2 не буде, а по швидкості Феном все ж таки краще, тим більше що пам'ять DDR2. Якщо навіть різниця в ціні є, то як на мене, краще взяти максимально доступний процесор, замість добавляння пам'яті. 4Гб навіть для Він10 вельми достатньо для повсякденної роботи. 8Гб наврядчи прискорить загрузку вінди, скоріше навпаки (якщо з гібернейта наприклад).

Я згоден, якщо брати, то максимально потужний. Але все вирішує гаманець та пропозиції. Якщо попадеться Феном, так краще його. Я зараз хочу апргейдити один із системників, шукаю АМД А10-7850К. А зась. Вже нема серед нових а б/у не бачу в пропозиціях окремо від материнки
Стосовно пам'яті, так це все індивідуально. Мені на Сімці 8 Гб мало. Постійно підкачує з SD а це сильно скорочує термін роботи жорсткого диска. Потрібно добавляти до 16 Гб. І це тільки інтернет  big_smile

  0

170

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO,
https://www.olx.ua/obyavlenie/amd-a10-7 … 02ce3d0b5a

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

171

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

RUNO написав:

Потрібно добавляти до 16 Гб. І це тільки інтернет 

Ну нічого собі! Це тіпа 100 табів в браузері відкритих, чи якісь особливі задачі? Чи сервер? Ну от я дивлюсь, в мене 30 закладок в Хромі відкрито, всякої всячини, то весь Хром в пам'яті 2 гіга вісить. Разом з Віндою це в 4 запроста влізе. Та і не обов'язково стільки сторінок відкритими тримати, це я просто лінивий. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

172 Відредаговано Deniskov (2018-04-23 13:36:03)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Evgenий написав:
Deniskov написав:

предлагаю выяснить ... Может

Просто комп 2007 г Стоит дома.Долго грузится. Может пора обновить? smile
Материнка Asus M2N32-SLI Deluxe
Процессор AMD Athlon 64 X2 5000+ 1000MHz/512k x2 (AM2 Кулер Noctua NH-U12S
Память 4Г. ХР.

А что у него в автозагрузке-то?  Обычно туда напихивается всякого...
За автозагрузкой следите? чистите?

Вообще если он дома как офисная машинка, или "для учебы" пользуется - переустановка ОС поможет. На время.
Откровенно говоря, покупка процессора или памяти или того и другого вместе серьезно качественно ситуацию не улучшит.
Скорость загрузки реально улучшит только покупка SSD. А вот скорость работы в современных интернетах  там уже ничего не улучшит.
Так что мое мнение - надо перестать насиловать труп и задуматься о покупке хотя бы примитивной машины на том же АМД А10, к примеру.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

173

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Deniskov написав:

https://www.olx.ua/obyavlenie/amd-a10-7 … 02ce3d0b5a

К сожалению материнка Godavari не поддерживает. Нужен Kaveri
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-04-23 15:35:22[/merge_posts_bbcode]

Deniskov написав:

Так что мое мнение - надо перестать насиловать труп и задуматься о покупке хотя бы примитивной машины на том же АМД А10, к примеру.

Как по мне, так лучше cамый недорогой, но на Интел Kaby Lake. 4К видео без всяких насилований потянет и потом со временем и с деньгами материнка примет любой процессор седьмого поколения

  0

174

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Deniskov написав:

покупка процессора или памяти или того и другого вместе серьезно качественно ситуацию не улучшит.

От и добре smile Пользуемся спокойненько дальше smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

175

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Deniskov написав:

и задуматься о покупке хотя бы примитивной машины на том же АМД А10

А10 не настільки швидший за Phenom II X4 945 щоб через нього апгрейдити всю систему. Вигідніше взяти Феном, а коли вже і його буде мало, апгредитись на щось сучасне. Апгрейд на А10 - шило на мило, як на мене.

RUNO написав:

Как по мне, так лучше cамый недорогой, но на Интел Kaby Lake. 4К видео без всяких насилований потянет и потом со временем и с деньгами материнка примет любой процессор седьмого поколения

Краще вже Райзен 1200 взяти. Можливо це буде трошки дорожче ніж найпростіший Кабі Лейк (але і проц буде швидший), однак система збереже актуальність значно довше - АМД підтримуватиме АМ4 до 20 року, а значить і проци 20-го року можна буде ставити на цю материнку. А на мамку для Кабі Лейка вже нічого нового навіть зараз нема, це вже мертва платформа.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: RUNO1