1,376

Re: Цены на ТО

sdj387jsd, где вы видели хорошее масло за 600 5 литров??? Масло 950, плюс дворники 600, уже 1550. За дворники может и переплатил, но только на логан беру дворники 150-200 пара и меняю каждый год -два, а на кашкае каждые 5 лет, почти одинаково получаеться.

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0



1,377 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-17 23:00:07)

Re: Цены на ТО

noksic.ua написав:

где вы видели хорошее масло за 600 5 литров???

Щоб його побачити, потрібно зрозуміти, що таке масло, (визнаю тугодум пів року думав вчив мат частину). Так бачив супер пупер малса які розроблені спеціально для "1,5 dci двигунів" даже бачив "Спеціальні низько зольні масла" Да шо там говорити, дизельний двигун - "Це двигун який потребує спеціальних дизельних масел" а якщо ще є сажевий "То взагалі, там капец норми, допуски ще ті"

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,378 Відредаговано noksic.ua (2019-10-17 23:08:15)

Re: Цены на ТО

Вы немного не поняли , я за 600 у нас в автомагазинах нигде не видел,  а покупать не понятно у кого и гнаться за ценой, себе дороже.

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0

1,379

Re: Цены на ТО

noksic.ua написав:

Вы немного не поняли , я за 600 у нас в автомагазинах нигде не видел,  а покупать не понятно у кого и гнаться за ценой, себе дороже.

http://avtosvitlo.com.ua/motornye_masla … 0_sxr_=558

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,380 Відредаговано PGP (2019-10-18 00:04:37)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd, ось дивіться...

/upload/iblock/478/Delta.png

Згоден, у Арма-Моторс ціни вище ніж в першому ліпшому інтернет-шопі. Але чи можете Ви до офіціала приїхати на ТО зі своїми запчастинами і витратними матеріалами? Мабуть що не можете. Тобто ці 366грн різниці на матеріалах Ви отримаєте, якщо самі все заміните в себе в гаражі.

Таким чином сумарно на Армі матеріали 111$.
Одже робота по заміні на Арма: 150$ (дивимось вище в постах що за 150$ такі) - 111$ = 39$

Особисто я вважаю, це більш-менш адекватна вартість такого ТО.

P.S. Моя жаба теж не має меж. Але я хочу їздити на авто, а не копирсатися в ньому wink

  0
Спасибо сказали: noksic.ua1

1,381

Re: Цены на ТО

PGPplus

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: PGP1

1,382 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-18 07:59:15)

Re: Цены на ТО

Раз фільтр Renault не мість в назві Original - значить він не оригінальний. Або навпаки раз оргінальний не містить рено... like  like  like
На заборі можна теж малювати слова. Це не значить що їм треба вірить...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-17 23:46:57[/merge_posts_bbcode]

І чудо уже не 920 а 690

А чудо може бути і ще більшим  supermario  supermario  supermario
Як кажуть ... не мамонти - не вимирають. Сам теж інколи не мамонт  vissla  grater  grater  grater

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,383

Re: Цены на ТО

Спор ниочем. Каждый сам решит, ехать на СТО или самому все менять.

  1

1,384 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-18 07:49:13)

Re: Цены на ТО

Дійсно, кожен сам собі задає запитання чому те саме масло на оф, коштує на половину а той більше дороще! І в остальному теж.!
Мене як фаната, як покупця рено - ще досить збісило!!!  censored  censored  censored
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-18 00:13:04[/merge_posts_bbcode]

lukis написав:

Спор ниочем. Каждый сам решит, ехать на СТО или самому все менять.

І справа не в сто чи сам, а в несправедливій ціні!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,385 Відредаговано Kap1toshka (2019-10-18 09:10:46)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Дійсно, кожен сам собі задає запитання чому те саме масло на оф, коштує на половину а той більше дороще! І в остальному теж.!
Мене як фаната, як покупця рено - ще досить збісило!!!

Я вас розчарую такі ціни на будь-якому сервісі будуть. Шкода, фольксваген, сітроєн про мерседес я краще промовчу... там взагалі як заїжджає машина на сервіс вони хазяїна нічого не питають, просто міняються все що їм не подобається а власнику потім рахунок виставляють і їх не хвилює є в тебе гроші чи ні ))), в принципі при ідеальних розкладах то нормально все міняти що вийшло з ладу, але як поидивитись на те що зараз все одноразове...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,386 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-18 09:14:21)

Re: Цены на ТО

Kap1toshka написав:

Я вас розчарую такі ціни на будь-якому сервісі будуть

Да ні, Ви мене не розчарували...уже зрозумів, ту є чому вчитись та вчитись...Тому гарантії, офіційне ТО, та інше, не для мене. Краще з часом ці гроші докласти та купить нове авто. Зекономлені гроші - зароблені!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,387

Re: Цены на ТО

О чем спор?
Арма должны платить директорам, манагеры, бухгалтерия, охрана, аренда, склад, откат Рено за бренд и так далее
У меня свой гараж и интернет магазин со скидкой.
Ясно, что цены на ТО разные

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  1

1,388 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-18 09:41:38)

Re: Цены на ТО

az74 написав:

Арма должны платить директорам, манагеры, бухгалтерия, охрана, аренда, склад, откат Рено за бренд и так далее

Чим більша махіна тим більше вона може скубати по чайній ложці, а тут все навпаки.
Масла та інші розхідники в два рази дороге. Навпаки повинно бути дешевшим. Цеж меньше перекупів по дорозі. Оф представник оф дилер. Там можна багато що ще придумати на зразок бартер і тд.
(даже за роботу, не берем до уваги різницю)...

Взагалі економічні підручники про натуральне господарство по іншому пишуть, Це у нас воно "чомусь" дешевше... crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,389 Відредаговано eglantier (2019-10-18 09:47:51)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Дійсно, кожен сам собі задає запитання чому те саме масло на оф, коштує на половину а той більше дороще!

Насколько я помню тему про масло на этом форуме, ты ж сам, на свой страх и риск, выбрал такое масло, которое вдвое дешевле, но не имеющее допуска для твоего движка. У официалов оно тоже стоило бы дешевле. Просто, они не предлагают его в эти машины.

А так у офов масло, ну может на 10% дороже, но с гарантией, что не подделка. В смысле, они ж дают гарантию, то есть берут на себя ответственность: если если их масло, попри все, окажется г...ном, будут сами все бесплатно исправлять.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: PGP1

1,390 Відредаговано Kap1toshka (2019-10-18 09:47:32)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Цеж меньше перекупів по дорозі. Оф представник оф дилер

я коли в автосалоні на мазді працював в мене очі на лоб лізли від маржі.... на запчастинах дилер заробляв до 40% від ціни! ДИЛЕР! А там ще імпортер по дорозі заробляє, саме рено за лейбу рено і ще завод виробник запчастин
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-18 09:46:47[/merge_posts_bbcode]

eglantier написав:

Насколько я помню тему про масло на этом форуме, ты ж сам, на свой страх и риск, выбрал такое масло, которое вдвое дешевле, но не имеющее допуска для твоего движка. У официалов оно тоже стоило бы дешевле. Просто, они не предлагают его в эти машины.

доречі так масло з допуском 0720 дорожче smile, правда я сам заливаю 0710

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,391

Re: Цены на ТО

Kap1toshka написав:

доречі так масло з допуском 0720 дорожче , правда я сам заливаю 0710

Дык у тебя ж, судя по БЖ, как раз без сажевого фильтра машина. То есть 0710 - это как раз твое.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

1,392 Відредаговано sdj387jsd (2019-10-18 09:50:42)

Re: Цены на ТО

eglantier написав:

У официалов оно тоже стоило бы дешевле.

Найдіть у них
Масло моторное синтетическое ELF FULLTECH FE 5W30 С4/С3 (Renault RN O720) (5л.) за  856.24 грн. (Це так, середня ціна.)

eglantier написав:

А так у офов масло, ну может на 10% дороже, но с гарантией, что не подделка.

А потім задумайтесь над цим.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,393

Re: Цены на ТО

Kap1toshka написав:

Шкода, фольксваген, ......... там взагалі як заїжджає машина на сервіс вони хазяїна нічого не питають, просто міняються все що їм не подобається а власнику потім рахунок виставляють

Нічого подібного - таке може бути лише для корпоративних машин по безналу, якщо "хлопці домовилися".
А у приватників, без узгодження ніхто нічого не міняє. Завжди передзвонюють і питають чи міняти, хоча витримає і до наступного ТО, і завжди дають вибір міняти на оригінал, чи неоригінал. 
Є знижка 10% вихідного дня, є суттєві знижки (25%) на післягарантійні машини.
ЗІ. Масляне ТО стоїть близько 2700 на оригінальному маслі. Якщо мобіл, то на 600 грн. дешевше.

  0

1,394 Відредаговано Kap1toshka (2019-10-18 10:21:11)

Re: Цены на ТО

eglantier написав:

Дык у тебя ж, судя по БЖ, как раз без сажевого фильтра машина. То есть 0710 - это как раз твое.

Є сажевик, по тим документам що були з машиною німці заливали Elf rn-tech 5w40 0710 з приблизно 100-110 тисяч вже не па'мятаю, сажевик досі живий, плюс пробіг вже майже 208 то рідке масло вже в принципі ні знайомі майcтри не рекомендують ні мій тесть, який в машинах теж значно більше мене шарить
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-18 10:14:12[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Нічого подібного - таке може бути лише для корпоративних машин по безналу, якщо "хлопці домовилися".
А у приватників, без узгодження ніхто нічого не міняє. Завжди передзвонюють і питають чи міняти, хоча витримає і до наступного ТО, і завжди дають вибір міняти на оригінал, чи неоригінал.
Є знижка 10% вихідного дня, є суттєві знижки (25%) на післягарантійні машини.
ЗІ. Масляне ТО стоїть близько 2700 на оригінальному маслі. Якщо мобіл, то на 600 грн. дешевше.

Сперечатись з вами не буду, то мені жалівся хазяїн S500 мерса

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

1,395

Re: Цены на ТО

Kap1toshka написав:

Сперечатись з вами не буду, то мені жалівся хазяїн S500 мерса

Не пройшло smile  smile  smile
Ладно, прийнято coffee

  0

1,396

Re: Цены на ТО

вот далось вам это масло, а кто нибудь видел перечень операций выполняемых при ТО? Почти 30 пунктов, причём замена воздушного, топливного и салонного фильтров в этот список не включены и оплачиваются отдельно. Зато в списке есть другие, более важные пункты
п1 проверка антикора
п3 смазка замка капота
п6 проверка выпуска
п15 проверка давления в колёсах включая запаску
п16 это моё любимое - проверка колпачков на вентилях шин - надо полагать эта операция гораздо важнее    замены фильтров, поэтому выделена отдельным пунктом
п20 проверка освещения салона
п21 .....лобовое стекло и зеркала
п22 износ резинок стеклоочистителей -- эта шедевр от Рено. Да фиг с ними с фильтрами, вот изношенные резинки на дворниках -- вот реальная угроза вашей жизни. Я бы поставил это вторым пунктом, первым конечно же проверку колпачков на колёсах. Для меня осталось большой загадкой, как офсервис оценивает износ резинок, какие критерии и приборы использует.
п24 проверка наличия и правильного расположения этикеток -- если после колпачков и резинок вы не поняли, насколько серьёзно Рено подходит к ТО вашего авто, то теперь все сомнения окончательно развеяны -- никто не забыт и ничто не забыто, да простит меня поэтесса Берггольц.
п.18 проверка износа...задних торм.колодок -- ага, на логане с барабанами -- в это кто то верит, точнее так, кому то реально на каждом ТО снимают барабаны и проверяют износ колодок?
Помимо этого, я так и не смог понять как выполняя п.9,10,11  мастер оценивает СОСТОЯНИЕ систем.

Из всего вышесказанного я понял, что ТО буду делать сам.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

1,397

Re: Цены на ТО

alexei74 написав:

Помимо этого, я так и не смог понять как выполняя п.9,10,11  мастер оценивает СОСТОЯНИЕ систем.

підключають діагностичний комп і дивляться що пише БК, якщо помилок не має, закривають ноутбук і відпускають машину ось і вся оцінка)))))))
прямо сплю і бачу як вони будуть перевіряти тиск в запасці))) я думаю на моїй ще не кожен механік ту запаску швидко зніме з моєї машини))))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

1,398 Відредаговано alex.cver (2019-10-18 11:17:46)

Re: Цены на ТО

PGP написав:

Якби не заміна передніх амортизаторів, то згідно рахунка, який Ви додали у своєму бортовику, це ТО обійшлося би Вам в цілі 150$ приблизно.

Изначально назвали цену 4200 гривен за стандартное ТО 60. Это ~170$ smile
Но уж больно много косяков вылазит на небольшом пробеге
1) За 50 тыс 2 раза менять торомзные диски и колодки. Они что там с гуана сделаны?
На КИА еще ничего ни разу даже колодки не менялись еще.
2) Рановато как то потек аморт, как по мне. Вроде нигде НЕ влетал, чтобы так сильно. На КИА влетал в разы жестче и эксплуатировал много жестче - снег + песок + поездки на лыжи и тд.
Ну вообщем дальше пока мои мысли читаем тут в сравнении в обслуживании
https://www.logan.in.ua/forum/post715783.html#p715783
Ну по обслуживанию КИА раза в 2 таки дешевле пока на данный момент. Ну то такое. Там и машина больше гораздо Степвея. Чем меньше машина тем чаще проблемы по ходовке - это аксиома.
Чек последнего ТО 60 у Stepway
/upload/iblock/099/IMG_20191016_080247.jpg
Еще был сильно удивлен. Я чесно думал что обслуживание у диллеров Рено - вся информация в общей базе о клиенте и обслуживании машины. Оказалось что каждый диллер ведет свою базу, как и когда ты у него обслуживался. И например приехав к другому диллеру на ТО 60, если вы не скажете что вам меняли ГРМ ремень, новый диллер вам будет менять ремень ГРМ по регламенту. Более того - было сказано, что общая база есть только по запчастям у всех диллеров и сами диллеры есть конкуренты друг другу по обслуживанию клинетов. Потому даже гипотетически общей базы обслуживания не может быть. Это что выходит если я сменю диллера при обслуживани во время гарантии - я теряю гаранию тоже, так что ле? Тюююю, я чесно разочарован в 21 веке, веке глобального Интернета и сетей и вдруг такое убожество (кто как хочет так и дро....ит). smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

1,399

Re: Цены на ТО

Kap1toshka написав:

підключають діагностичний комп і дивляться що пише БК

а... так вот как диагностируется износ резинок стеклоочистителя  big_smile

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

1,400 Відредаговано eglantier (2019-10-18 11:33:36)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Найдіть у них Масло моторное синтетическое ELF FULLTECH FE 5W30 С4/С3 (Renault RN O720) (5л.) за  856.24 грн. (Це так, середня ціна.)

Дык я ж о том. На мою машину производитель рекомендует ELF FULLTECH FE 5W30 С4/С3 (Renault RN O720). Другого мне официалы не предложат по определению. Да и сам не хочу.

Если бы на мою машину рекомендовалось бы 0710, оно обходилось бы дешевле. Се ля ви.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1