1

Тема: С Днём рождения Миша smyk!

Вельмишановний! Від щирого серця поздоровляю тебе з Днем народження! Вважаю, що роки свої ти не змарнував: маєш сім'ю, оселю, додаткові життєво необхідні девайси. В тому числі й Логана...
Бажаю, щоб в продовженні свого життєвого шляху ти лише частку своєї бурхливої енергії витрачав на себе, а більшу частину розповсюджував на людей. Гадаю що лише тоді вдячне панство буде довго та трепетно згадувати тебе!
Але на цьому шляху потрібно дуже багато життєвої сили. Тому, Мішаня, бажаю тобі міцного богатирського здоров'я, тому що без нього ні одна людина не годна піклуватися про оточуючих.
За тебе, за твої майбутні звершення!  :storstark:  alc
Й дай Боже здоров'я твоїм батькам, а особливо мамі. Поздоров її від нашого імені з твоїм Днем народження!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0



2

Re: С Днём рождения Миша smyk!

storstark
приєднуюсь!

Dacia Logan BASE (Dark Blue)
24.03.2008
  0

3

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Миша! Спраздником тебя , дорогой ! Издалека и от чистого сердца наилучшие пожелания! :rock: :rock: :rock: :rock: :alc: :alc: :alc:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

4

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Мишка, тока попробуй в такой день быть за рулём!!!
Удачи, счастья и любви...  :gheart:

З.ы. Но мы с тобой ещё выпьем!!!  :alc: :alc: :alc: :alc: :alc: :alc: :alc: :alc: :alc:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

5

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Поздравляю. :storstark:

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

6

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Михайло!!!! Вітаю з днем народження!!!! Здоров"я міцного. Щоб в родині все було гаразд, щоб твої рідні (і не тільки) тебе кохали  та підтримували.
Всього найкращого, від щірого серця!!!!!!

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

7

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Поздравляю!!!!  :grose:

Dacia Logan MCV Laureate 2007 1.6 бенз 8к (7 місць)
  0

8

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Міша, Київ п"є за твоє здоров"я  alc  alc  alc

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

9

Re: С Днём рождения Миша smyk!

С Днём рождения! Здоровья и богатства.  :rock:  :storstark:

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

10

Re: С Днём рождения Миша smyk!

С Днём Рождения Многоуважаемый ! alc storstark kez_15

  0

11

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Вітаю з Днем Народження! Бажаю всього найкращого!

"Всех не перебреешь!" Сказал брадобрей и повесился.
Logan Sedan 1.4 Laureate 2006
  0

12

Re: С Днём рождения Миша smyk!

С Днем рождения! Присоединяюсь к вышесказанному!
И ко всему этому еще иметь вторую машину Ferrari и полный багажник счастья :storstark: :alc:
С Днем рождения!!!!! :app:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

13

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Вітаю!!! Щастя й здоров"я, добробуту!!!  storstark  rock

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

14 Відредаговано AlexP (2007-04-05 12:15:46)

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Crazy Poison написав:

Вельмишановний! Від щирого серця поздоровляю тебе з Днем народження! Вважаю, що роки свої ти не змарнував: маєш сім'ю, оселю, додаткові життєво необхідні девайси. В тому числі й Логана...
Бажаю, щоб в продовженні свого життєвого шляху ти лише частку своєї бурхливої енергії витрачав на себе, а більшу частину розповсюджував на людей. Гадаю що лише тоді вдячне панство буде довго та трепетно згадувати тебе!
Але на цьому шляху потрібно дуже багато життєвої сили. Тому, Мішаня, бажаю тобі міцного богатирського здоров'я, тому що без нього ні одна людина не годна піклуватися про оточуючих.
За тебе, за твої майбутні звершення!  :storstark:  alc
Й дай Боже здоров'я твоїм батькам, а особливо мамі. Поздоров її від нашого імені з твоїм Днем народження!

Дякую, Саня, що сказав і за мене. Тобто приєднуюсь до всьго сказаного!
Міха!
Маєш багато чого, але щоб далі твої бажання могли бути задоволені твоїми можливостями.

  0

15

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Миша з днем народженя , щастя , здоровя, удачі, добрих і вірних друзів...Щоб ти залишався таким як ти є , З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!!!!!! gheart gheart gheart grose grose grose

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

16

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Присоединяюсь ко всему вышесказанному и тоже хочу пожелать удачи, здоровья, жизненной энергии !!!
И пусть ты постарел еще на один год, но я почему-то уверен, что душа у тебя будет всегда оставаться такой же молодой и щедрой !!!

А как говорил уважаемый М.М. Жванецкий - "Главное в человеке - не зубы, не прическа - а ДУША" !!!

За тебя , Миша !!!  alc alc alc

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

17

Re: С Днём рождения Миша smyk!

опа...небеса забухали)))) шо будет теперь?)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

18

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Вітаю, щастя, здоров'я, ну і що б машина не ламалася smile

  0

19

Re: С Днём рождения Миша smyk!

Дякую, друзі!!! Зранку важкувато було вставати, але довелось smile

P.S. Палю Ротманса: Він вже на машині.  :crazypilot:
Сам він не ризикнув сісти за руль, тому я взяв з собою товариша. Товариш за моїм срульом, а я за Ротмансовим. Що можу сказати: все таки движок 1,6 відрізняється в кращу сторону від 1,4.
Вітаю, Сергій!
Завтра треба буде зустрітись, тим більше, що Пойзон з жінкою, Кельт зі Скіфію завтра у Львові! smile

  0

20

Re: С Днём рождения Миша smyk!

чув Мішу в прямому ефірі із-зі Ротманзового сруля))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

21

Re: С Днём рождения Миша smyk!

storstark

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0