226 Відредаговано SanychGT (2016-12-18 03:45:57)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Larsen написав:

Приблизно так само яблучники думають про користувачів Андроїда.  lol

Приблизно... та не так.

Schranznbasser написав:

я купил яблоко полтора месяца назад, раньше толкьо андроид. я до сих пор точно не уверен, доволен ли я переходом))) конечно качество картинки, фоток, вообще не глючит-это хорошо

"Качество картинки, фоток и вообще не глючит" у яблока это быЛО года 4 назад.
Сейчас у яблока и качество картинки и фото и глюки не лучше анроида. К сожалению.

Schranznbasser написав:

а в нашей стране пока дороговато платить по баксу за каждую песню и по 3 за книжку старую... особенно с книгами меня вопрос бесит, т.к. читать очень люблю.

Раньше пользовался айподом для музыки и игр, айпадом для игр и книг. После определенных событий не красящих яблоко(мне сказали, ну не повезло, а я посчитал, что если "ну не повезло" с тремя устройствами подряд, то это знак) взял китайское устройство(планшет) которое оказалось в разы функциональнее, удобнее, быстрее и дешевле. Правда оно и умерло быстрее, но это уже другая история.

Larsen написав:

Ставиш АйТюнз (безплатно) на комп, і перекидуєш на свій Епплофон всю свою варезну МР3 музику без проблем. wink

І дивуєшся, що йому потрібно зробити, щоб воно корректно відображалося, було кращої якості, а не перекодоване з погіршенням та для чого качати обкладинки якщо в тебе скановані високого розширення буклети.

  0



227 Відредаговано Larsen (2016-12-18 12:05:31)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

SanychGT написав:

Приблизно... та не так.

Ні, саме так. А "приблизно", тому що всі люди різні, і ставлення яблоководів теж коливається від "а мені пох", до "Андроїд це відро з болтами, а його власник лох і ніщеброд". Ну а десь посередині є такі, що щиро співчувать нещасним користувачам "відроїда". wink
Так само і ти, співчуваєш власниками Віндофонів, а вони й не здогадуються що їм взагалі треба співчувати. Ну, принаймі не всі.  lol1

SanychGT написав:

"Качество картинки, фоток и вообще не глючит" у яблока это быЛО года 4 назад.

Нічого подібного. Завжди були моделі на Андроїді з кращою камерою і екраном. І взагалі, історично, не слід забувати що на АйФонах камера з'явилась значно пізніше ніж на Віндовсових Комунікаторах...

SanychGT написав:

Сейчас у яблока и качество картинки и фото и глюки не лучше анроида.

Ще раз, якість екрана і камери, це не характеристики ОС, тому подібне порівняння немає ніякого сенсу. Є відверто неякісні, бюджетні моделі на Андроїді, а є дуже якісні флагмани. Одні гірші за АйФони, другі кращі. Але і ті і другі на Андроїді.
Щодо глюків - то тут ти однозначно не правий. АйОС залишається стабільнішою за Андроїд.

SanychGT написав:

После определенных событий не красящих яблоко(мне сказали, ну не повезло, а я посчитал, что если "ну не повезло" с тремя устройствами подряд, то это знак) взял китайское устройство(планшет) которое оказалось в разы функциональнее, удобнее, быстрее и дешевле. Правда оно и умерло быстрее, но это уже другая история.

Однозначно причина не в пристроях а... в чомусь іншому. Хоча ХЗ що там в тебе було. Якщо хочеш поговорити про особистий досвід то в мене зараз 5 АйОс присторїв, і в минулому я їх поміняв ще десь стільки ж. І ніяких технічних чи програмних проблем з ними не було. Звісно, якщо не робити джейлбрейка. Ти ж його не робив?

SanychGT написав:

І дивуєшся, що йому потрібно зробити, щоб воно корректно відображалося, було кращої якості, а не перекодоване з погіршенням та для чого качати обкладинки якщо в тебе скановані високого розширення буклети.

Це не той випадок. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

228

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Larsen написав:

Ні, саме так. А "приблизно", тому що всі люди різні, і ставлення яблоководів теж коливається від "а мені пох", до "Андроїд це відро з болтами, а його власник лох і ніщеброд". Ну а десь посередині є такі, що щиро співчувать нещасним користувачам "відроїда". wink

Мені сімья эплофанів нещодавно розказувала та переконувала який крутий андроїд.  tease
Дочка вибирала на день народження подарунок. Визначилися звісно, що айфон 7, раз вся сім,я на айфонах, але продажу потрібно було чекати.
І тут вони відкрили андрїд.  focus
Я просто сміявся як вони з щирим захватом переказували ті можливості якими я користувався ще рокім п,ять тому. Дочка взяла Хуавей, жінка слідуючий айфон НЕ хоче, а чоловік просто не користується нічим, а тільки дзвонить, та й звик до айфона, але просто був у шоці від галаксі S7 edge.

Larsen написав:

Нічого подібного. Завжди були моделі на Андроїді з кращою камерою і екраном.

Я користувався в основному тільки топовими моделями, так як і актуальний айфон топовий. А не позавчорашнього випуску.

Larsen написав:

Однозначно причина не в пристроях а... в чомусь іншому. Хоча ХЗ що там в тебе було.

Глюк пристрою два рази. Один раз перезавантажували все, другий навфть довелося чомусь форматувати. Інші глюки були програмного характеру і що характерно що з джейлбрейком що без.
Доходило до смішного. Через айтюнс закидаєш п,ять книжок, а далі файли на пристрої є, а айбук немає(видалилося айтюнзом  tease , на останньому офіційному оновлені)) і поставити не дає, ругається.

  0

229

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

SanychGT написав:

Мені сімья эплофанів нещодавно розказувала та переконувала який крутий андроїд.

Ну то вони вже не яблоководи, можливо ними ніколи і небули, просто не знали що є що. А справжнього, свідомого яблоковода не переконаєш. В нього ж бо є причина по якій він готовий платити більше, за пристрій з меньшими можливостями. wink

SanychGT написав:

Я користувався в основному тільки топовими моделями, так як і актуальний айфон топовий. А не позавчорашнього випуску.

Не ходи кругами, назви модель. smile

SanychGT написав:

Інші глюки були програмного характеру і що характерно що з джейлбрейком що без.

З джейлбрейком - глюки гарантовані. Без - не знаю чо так тобі не повезло. В мене ніяких проблем за 8 років користування різними приладами на АйОС, не було. Та і в більшості все нормально. З різного рода Андроідами, і з ВіндоузРТ, проблеми бувають частіше (і в мене були).

SanychGT написав:

Через айтюнс закидаєш п,ять книжок, а далі файли на пристрої є, а айбук немає(видалилося айтюнзом  tease , на останньому офіційному оновлені)) і поставити не дає, ругається.

Це на якій моделі? Яка версія айОС? Може це сьомий айФон? З ним я не працював ще.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

230

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Larsen написав:

Ну то вони вже не яблоководи, можливо ними ніколи і небули

Зручна позиція.

Larsen написав:

Не ходи кругами, назви модель. smile

dntknw Яку модель?
Мій перший аппарат на андроїді був galaxy S2, порівняння було з айфоном 4...
І так всі флагмани до 2015 року включно. Зараз, в даний конкретний момент, хожу ще з Note4, так як нові аппарати на жаль не виправдовують сподівань.

Larsen написав:

З джейлбрейком - глюки гарантовані. Без - не знаю чо так тобі не повезло.

Мені так і сказали, що не знаємо чому, але тобі просто не повезло. Коли стільки разів не повезло, то сильно не тяне.

Larsen написав:

Це на якій моделі? Яка версія айОС?

На апод тач та айпад 2.. на 4, 5 та 6 айос. По декілька разів на кожному пристрої  g_hosp , на різних айос.

  0

231

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

SanychGT написав:

Зручна позиція.

Це не позиція, це факт. Якщо вони перелізли, або в процесі перелізання на Андроід, то які ж вони яблоководи? wink

SanychGT написав:

Мій перший аппарат на андроїді був galaxy S2, порівняння було з айфоном 4...

О, чудово! С2 добре пам'ятаю, а четвертий айфон досі є. Ну і що, ти хочеш сказати що в айФона 4 кращий екран і камера?

SanychGT написав:

Коли стільки разів не повезло, то сильно не тяне.

Вірю... Мене б теж не тягнуло. Ну, що поробиш, видно не судилося. Іншим повезло більше. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

232

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Larsen написав:

Ну і що, ти хочеш сказати що в айФона 4 кращий екран і камера?

shok
Я хотів сказати, що s2 був кращий по абсолютній більшості параметрів. Тільки здається перегортування на робочому столі та у телефонній книзі було менш плавним.

  0

233 Відредаговано Larsen (2016-12-19 01:44:43)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

SanychGT, ну так а я про що говорив? smile

Larsen написав:
SanychGT написав:

"Качество картинки, фоток и вообще не глючит" у яблока это быЛО года 4 назад.

Нічого подібного. Завжди були моделі на Андроїді з кращою камерою і екраном. І взагалі, історично, не слід забувати що на АйФонах камера з'явилась значно пізніше ніж на Віндовсових Комунікаторах...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

234

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Уже с год мучает хотелка по приобретению китайского проектора (вместо монитора 60-100 дюймов) smile
Разрешение: 800*480 поддерживает АС3. Пользует кто нибуть нечто подобное?
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB11gkxOFXXXXa9apXXq6xXFXXXn/1000-%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%B5%D1%82-%D0%90%D0%A13-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-1920%D1%851080-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-USB-HDMI-VGA-SD-GM60-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%B9.jpg_640x640.jpg

Подробнее: https://ru.aliexpress.com/item/GM60-Pro … oryId=2107

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

235

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Evgenий написав:

Разрешение: 800*480

kez_15  маловато будет!

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

236

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Rothmanz написав:

маловато будет!

800х400 - до 100$.:) А 1280х800 при том же качестве и яркости картинки - цена 200-300 .
Более  мене сравнимое по качеству с телевизором изображение - от 500$. Для игрушки дороговато будет smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

237

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Evgenий, Имхо лучше б.у. какой-то нормальный за эти деньги. Ну и экран не забыть

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: Evgenий1

238 Відредаговано Evgenий (2017-02-06 13:33:29)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Приехал из Китая проектор EVERYCOM X7s. Брал тут: https://ru.aliexpress.com/item/New-Arri … 0.0.33BUs9 Если продавцу написать, что вы с 4pda, то можно получить небольшую скидку (у меня получилось 5$) Есть вопросы- задавайте.
Ну и пример изображения.Диагональ  1,5 м. Расстояние то проектора до экрана 1,8 м. Съемка с 2м. Материал экрана - обратная сторона "пупырчатых" обоев smile Звук- 2,1 (маленькие компьютерные  Логитек)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

239 Відредаговано Игорь Петрович1 (2017-02-16 23:30:32)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

smile

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

240

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

сегодня получил вот такой нужный инструмент. Магазин супер, люди там классные и цены приятные
https://images.ua.prom.st/716026649_w800_h640_img_5577.jpg
http://duk-opt.prom.ua/p500663141-tsifr … l-lcd.html

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

241 Відредаговано Rothmanz (2017-03-18 00:32:33)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes,
Как по точности? Повторяемость?
За такие деньги, сомневаюсь, что стОящий инструмент.

Диапазон измерений: 0-115 мм;
Точность измерения: 0,01 мм;
Повторяемость: 0,01 мм;
Погрешность: 0,02 мм;

Как это понять?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

242

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Для бытовых целей и купил. Возле Новой почты в машине перемерял что смог и несколько замеров одного объекта давали точность реально до 0,01мм. Возможно это точность и повторяемость.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

243

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

нормальный инструмент, единственный минус,     то что  стираются губки, но если для дом пользования, а не повседневной работы, то вечный, тем более что он в китае дороже,  А хотите качество , так там ценник далеко за 100 уе

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

244

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

urabus87 написав:

А хотите качество , так там ценник далеко за 100 уе

Не, ну Митутойо далеко за 100 уе. Но это проф.инструмент.

Don Kortes написав:

Для бытовых целей и купил. Возле Новой почты в машине перемерял что смог и несколько замеров одного объекта давали точность реально до 0,01мм. Возможно это точность и повторяемость.

Щупами не проверял?
А этот магазин во Львов отправит, если чо? Цена невысокая, посмотрим что за зверь.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

245

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Rothmanz, про щупы супер мысль! Завтра проверю. Магазин нормальный и можно узнать про отправку, но думаю- без проблем в любой город Украины  coffee

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

246 Відредаговано Genna (2017-03-19 06:53:26)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Пользовался таким штангенциркулем - не понравилось. Измерение зависит от усилия, с которым сводишь измерительные поверхности  штангенциркуля. Да и батарейка может в любой момент подвести (хотя и служит долго).

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

247

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

любая китайская техника очень разного качества. На вид похожи а по качеству и рядом не лежали. Эта модель идет в пластиковом футляре, с мануалом и запасной батарейкой. Максимальная комплектация и хорошее качество. Есть колесико для точного измерения и усреднения усилия

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

248

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Наскольо реально реализовать вот такой проект - старый смарт на андроиде с камерой установлен скрытно на даче, подключен по 3G и можно ли периодически подключаться к нему с другого смарта, активировать камеру и смотреть что там делается? Может есть такой софт для удаленного управления?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

249

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes написав:

Наскольо реально реализовать вот такой проект - старый смарт на андроиде с камерой установлен скрытно на даче, подключен по 3G и можно ли периодически подключаться к нему с другого смарта, активировать камеру и смотреть что там делается? Может есть такой софт для удаленного управления?

Можно IP Webcam, но нужно разбираться с настройками.

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

250

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes, мой сын делает такие штучки на ноуте, под виндой и линухой. Стоит себе открытый ноут, никого не трогает, а оказывается он все фоткает)))
Как в зоне видимости камеры возникает любое перемещение, то делается снимок и отправляется на мыло или прописанный сервер. За день прикольная фотосессия собирается))).
Отправляьть сообщение очень важно, т.к. камеру (ноут) могут обнаружить и могут стырить вместе с фотосессией.

  0