26

Re: Пятна масла

Сегодня заглянул под капот и заметил отсутствие болта на рычаге над наяжным роликом.!?!?!?! В понедельник подъеду за документами и про болт напомню.

1.6 - Торреадор.
  0



27

Re: Пятна масла

Юрец написав:

болта на рычаге над наяжным роликом

Подедь сейчас.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

28

Re: Пятна масла

В данный момент занимаюсь написанием курсовой. В понедельник подъеду.

1.6 - Торреадор.
  0

29

Re: Пятна масла

Юрец написав:

руль косо стал после ремонта

Странно кто объяснит неоднократно рассказывали тоже самое почему при замене сальника косит руль при этом S-mens списывают этот факт на попадание в яму? :moto:

  0

30

Re: Пятна масла

ManowaR написав:

самое почему при замене сальника косит руль

К замене сальника руль отношения не имеет,в его случае меняли,также,прокладку картера двигателя.Для этого нужно снимать подрамник.А эта операция на положение руля влияет.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

31

Re: Пятна масла

Yeka написав:

А эта операция на положение руля влияет.

Теперь понятно! Но в таком случаи зачем же обвинять водителя если сами руль забыли поправить сказали б прямо забыли - а-то вы ехали и в яму попав руля поломали!

  0

32

Re: Пятна масла

ManowaR написав:

-то вы ехали и в яму попав руля поломали!

Спроси у того с кем общался,может у него есть веские аргументы.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

33

Re: Пятна масла

В продовження мною розпочатої теми. Подзвонили сьогодні з представництва Рено з приводу мойого звернення на СТО.
Зробили опитування на тему зодоволення від рівня обслуговування на СТО. Заодно запитали про причину мойого візиту та про оплату  :visslar: . Висловив правдиву думку про майстрів (як пізніше взнав знайомий колеги до них також звертався з витіканням масла, при чому з досить серйозним, були калюжі масла під двигуном), його також футболили  :dash:
От тільки боюсь можливих репресій тепер зі сторони СТО бо дозволив використовувати своє імя в їхніх звітах. А імя у мене відносно рідкисне і думаю, що досить легко мене можна вичислити  :rolleyes: при бажанні. Але всеж таки треба дати прочухана  :g_hosp: тим сервісменам  :rtfm: , нехай більше дбають за своїх клієнтів.

  0

34

Re: Пятна масла

Donpedro
Йди відразу до директора  салону. Та напиши заяву (два примірника), виклавши проблему з якою звертаєшся. Віднеси в прийомну на свою СТО і нехай секретарка зробить відмітку на твоєму екземплярі. І спостерігай зміни у відношенні до тебе.  :cool: Бо інакше будеш чекати доки масло зовсім не витече. А вести переговори з майстрами, які виконують чорнову роботу - то пусті балачки. Репресій не бійся, будуть наїзджати - ми тут таку хвилю піднімемо... Але, я гадаю, що до цього не дійде. З Рено можливо і треба домовлятися (знаю з особливого досвіду). Той папірець, що ти віднесеш зробить чарівну дію і ти в дуже м'якому тоні домовишся про все. Успіхів.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0