351 Відредаговано PGP (2020-09-07 11:32:38)

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Отже, офіційні рендери з фейсбуку Dacia
https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118991203_3802451069770682_1190690918133879510_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=8lh-x9O350kAX-Nk-gH&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=af3d2454890b5370c52069b85a58200f&oe=5F7D27B6
https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118896262_3802451913103931_8994695192288915507_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=GSLWqE0mCYsAX9TFn5W&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=6f0a8ab1a4786ca27133cfcdc86d26ad&oe=5F7D70E2
https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118937520_3802452059770583_5194940710486132837_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=GIqLQDWJbfIAX_P_fDl&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=04fb7d1c3e16564153e72da9c393c80a&oe=5F7A2577

29 вересня буде якась презентація

https://en.media.groupe.renault.com/new … 989c5.html

  0
Спасибо сказали: NevAN, lukis, MaksTrout3



352

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

А дизайн оптики у Вольво запозичили?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

353

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Lavrik написав:

А дизайн оптики у Вольво запозичили?

Неа  big_smile У Вольво молот, а тут своє особливе - рогатина  lol  lol  lol

  0

354

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Степвей, как всегда, офигенен! ))) Теперь у него и капот будет другой... ))
Но всё решит цена! По сути Степвею дорожать уже некуда - плюс 1 куе и уже базовый Дастер...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

355

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

На рендерах видно, що в бампері радар + біля дзеркала заднього виду в салоні загогуліна під камеру. Так що як мінімум буде попередження про виїзд зі смуги без увімкненого поворотника + екстрене гальмування перед перешкодою. Не думаю що буде утримання в смузі і адаптивний круїз. Це фічі більш дорогих моделей.

  0

356

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Здесь написано, что будут литровые:

  0

357

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Aprox написав:

Теперь у него и капот будет другой... ))

Та що там капот, він взагалі на іншій платформі тепер буде побудований. wink
Нове сімейство Логана вже йде на CMF-B. Старенька B0 закінчилася. Так що новий Логан буде ближчим родичем якомусь Каджару з Колеосом, ніж попереднім поколінням Логана.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: PGP1

358

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

Нове сімейство Логана вже йде на CMF-B.

Так воно і є 100%. Он гляньте на рендер звичайного Сандеро - новий Clio на CMF-B проглядається у всьому.

  0

359 Відредаговано az74 (2020-09-07 13:52:30)

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Георгич написав:

кину сюда мнение о рестайловых логано-степевеях

Точно сказано. Личное мнение автора видео на уровне "мне не нравится".
А по существу, пока не будет цен на этот новый Логан, не понятно, стОит ли овчинка выделки.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

360

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Lavrik написав:

А дизайн оптики у Вольво запозичили?

Запозичили, але поки переносили, то у кармані потримали... от вона і поплила.  crazy

PGP написав:

Отже, офіційні рендери з фейсбуку Dacia

Мда-а... значить з салона нова "стара" mcv stepway мені вже не світить.  dntknw

  0

361

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

а що там капот, він взагалі на іншій платформі тепер буде побудований.

Я имел в виду с нестепвеями другой капот...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

362

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Aprox, а, ясно!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

363

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

PGP написав:

Отже, офіційні рендери з фейсбуку Dacia

А я вчера не увидел эту тему и запостил эту же новость со ссылкой на сайт InfoCar.
Мне вот на этих фотках обычный Сандеро нравится даже больше Степвея, особенно, в таком синем цвете.
Остается вопрос по поводу цены.... Думаю, что на тысячу-полторы долларов точно подорожают. Больше - навряд ли, поскольку там возникнет конкуренция с тем же С3, 208 для Сандеро и возникнет большой отрыв от 301/С Элизе/Типо для Логана. Ну и конкуренция внутри самого Рено с Меганом/Дастером.

  0

364

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

PGP написав:

Отже, офіційні рендери з фейсбуку Dacia

А я вчера не увидел эту тему и запостил эту же новость со ссылкой на сайт InfoCar.
Мне вот на этих фотках обычный Сандеро нравится даже больше Степвея, особенно, в таком синем цвете.
Остается вопрос по поводу цены.... Думаю, что на тысячу-полторы долларов точно подорожают. Больше - навряд ли, поскольку там возникнет конкуренция с тем же С3, 208 для Сандеро и возникнет большой отрыв от 301/С Элизе/Типо для Логана. Ну и конкуренция внутри самого Рено с Меганом/Дастером.

  0

365

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

MaksTrout написав:

Остается вопрос по поводу цены....

Так, мабуть що подорожчають sad Нові системи безпеки за дарма Dacia дарувати не буде. А вони грошей коштують. Я вже писав вище:

PGP написав:

На рендерах видно, що в бампері радар + біля дзеркала заднього виду в салоні загогуліна під камеру. Так що як мінімум буде попередження про виїзд зі смуги без увімкненого поворотника + екстрене гальмування перед перешкодою. Не думаю що буде утримання в смузі і адаптивний круїз. Це фічі більш дорогих моделей.

А можливо і попередження про авто в мертвій зоні буде, а ще наче на рендері Логана кейлес, а не звичайний замок + передній парттронік. Кількіть комплектацій може вирости.

Та що тут гадати. Треба чекати 29 вересня на презентацію. Там і салон покажуть. А потім з рік, поки ціни для України складуть.

  0
Спасибо сказали: MaksTrout1

366

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

PGP написав:

Нові системи безпеки

Якщо будуть, то в різних комплектаціях. База навряд чи буде мати багато таких систем, адже у нас вони не є необхідними для сертифікації авто, ну і очевидно що Рено не буде їх ліпити в базу бюджетної моделі, піднімаючи тим самим її ціну або зменьшуючи доходи.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

367

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

Якщо будуть, то в різних комплектаціях. База навряд чи буде мати багато таких систем, адже у нас вони не є необхідними для сертифікації авто, ну і очевидно що Рено не буде їх ліпити в базу бюджетної моделі, піднімаючи тим самим її ціну або зменьшуючи доходи.

Ну почему - в базу 0,9турбо они добавили же всякие старт-стопы и противооткат... Могут и тут еще чё-нить досыпать...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

368

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

очевидно що Рено не буде їх ліпити в базу бюджетної моделі, піднімаючи тим самим її ціну або зменьшуючи доходи.

Так, згоден. Але навряд база для України буде відрізнятися від бази для Європи. Знову таки, заради оптимізації витрат на виробництво. А введення додаткових систем безпеки це уж точно не примхи виробника, а є ж якісь мінімальні нормативи для Європи, без дотримання яких, авто не допустять до експлуатації там. Виходячи з цього вважаю що вартість бази буде не така як зараз.

  0

369

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

PGP написав:

Так, згоден. Але навряд база для України буде відрізнятися від бази для Європи. Знову таки, заради оптимізації витрат на виробництво.

Ну, в поколении 2013-2017 у нас по факту базы небыло - у нас сразу продавалась вторая комплектация по европейским меркам... С кондиционером и музыкой... А в ЕС продавалась Acsess - "пустышка"...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

370

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

PGP написав:

А введення додаткових систем безпеки це уж точно не примхи виробника, а є ж якісь мінімальні нормативи для Європи, без дотримання яких, авто не допустять до експлуатації там.

Є, але в них не входять адаптивинй круїз, контроль мертвих зон і що ти там ще сподіваєшся побачити в новому Логані. Щодо різних коплектацій для ЄС і України, не думаю що у випадку з системами, які легко знімаються, можуть бути проблеми. Врешті решт, комплектації Логана для України і зараз відрізняються від європейських так що... В будь-якому разі, це я типу оптиміст. Бо якщо напхають все це в базу, буде він коштувати дорожче за якусь Октавію, яка в базі нічого такого не має. wink

Aprox написав:

в базу 0,9турбо они добавили же всякие старт-стопы и противооткат..

Обидві ці функціє не є окремими системами, які можна встановлювати або ні. Старт-стоп стандартна функція 0.9, без неї їх не виробляють, а перероблювати двигун ніхто не буде. Те саме стосується в противідкату - це лише одна з функцій прошивки ЕСП. Навіщо її відключати, якщо на цьому не зекономиш?
А от радар адаптивного круїза, датчики сліпих зон, розпізнавання виходу з полоси і т.д., ці всі штуки є окремими системами, які, як наприклад мультимедія, можна ставити або не ставити, і вони у досі у багатьох виробників опціональні, доступні не у всіх комплектаціях. Припустити що Рено, та ще й саме в Логані зробить це все в базі, якось нереально. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

371 Відредаговано Aprox (2020-09-08 14:13:33)

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

лише одна з функцій прошивки ЕСП. Навіщо її відключати, якщо на цьому не зекономиш?

О, видишь, ЕСП! ))

Larsen написав:

і вони у досі у багатьох виробників опціональні, доступні не у всіх комплектаціях

А магнитола с блютуз знаешь сколько у ВАГа стоит как доп. опция? )))
Я когда начальнику сказал, что это у меня в базе - он два дня в шоке ходил!
Говорит я за свою в Пассат СС столько бабла отдал, а тут в базе... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

372

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Aprox написав:

О, видишь, ЕСП! ))

Що з нею не так?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

373

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Larsen написав:

Що з нею не так?

Она появилась в базе! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

374 Відредаговано Larsen (2020-09-08 14:28:08)

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Aprox написав:

Она появилась в базе! ))

Ну так вона необхідна в ЄС, на відміну вір радарів з камерами...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

375 Відредаговано Larsen (2020-09-08 14:32:13)

Re: Renault Logan, Sandero и Sandero Stepway: румынский сюрприз

Aprox написав:

А магнитола с блютуз

Так, блютуз в базовому Логані це круто. Реально корисна річ, я був ним задоволений.  upp
Та і взагалі базова мультимедія в Логані мене повністю влаштовувала. Може без модних тачскрінів, але функціонал достатній, і нормальні кнопки з крутілками, а не як в деяких - тачскріном все робити не зручно, треба на нього дивитись, навпомацки в кнопку не попадеш. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0