1

Тема: Висадило заднє шкло

Доброго Вам!
Сьогодні зранку, 24.12.12 у Львові випав дощ при мінусовій температурі на вулиці. Авто зранку було вкрите льодовою кіркою, в т.ч. шкла. Прогрів машину, виїхав на роботу. Через три години вийшов на вулицю. І шо я видю: якась кур...а розбила мені заднє ліве шкло, скалки розлетілись до 2 м, але саме шкло, хоч і повністю тріснуло, вкрилось тріщинами, але трималось купи, тільки відлетіло по периметру до ущільнювача. Територія під охороною, машина на виду. Так що, думаю, це дощ потрапив в пази між шклом і дверима, замерз і випер шкло. Отак на рівному місці попав на бабоси.

  0



2

Re: Висадило заднє шкло

че то я не понял
кто то разбил специально или это из за обледенения?

Logan 1.4 Laureate + кондей _ Бортовик тут
ненавижу наш автодор
  0

3

Re: Висадило заднє шкло

Бегемот
Якщо є страховка - заявляй.
Якщо немає - готуй біля 1000 грн. на скло з обігрівом.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

4 Відредаговано Olegkamen (2012-12-24 21:24:37)

Re: Висадило заднє шкло

какого года авто? может кто разбил? правая дверь цела же

  0

5

Re: Висадило заднє шкло

Страхівки немає, шкло вже замовив, 1000 грн. наготував smile
99,9% що скло розбилось через дощ, вода відразу замерзла в пазах, розширилась і висадила шкло.

  0

6

Re: Висадило заднє шкло

так значить надо что то предпринимать? хоть бери скотчем заклеивай на зиму

  0

7

Re: Висадило заднє шкло

Але вже ж 4 зими пережив, крім того, якби запаркував авто лобовим шклом до вітру, то такого б не сталось. Просто збіг обставин і трохи невезухи...

  0

8

Re: Висадило заднє шкло

Судя по всему вода попала между стеклом и кузовом, при замерзании лед расширился и выдавил стекло.

оффтоп. я нормально понимаю и могу изъясняться по-украински, но здесь наверное раза 3 перечитал, пока понял о чем речь

  0

9

Re: Висадило заднє шкло

форс мажор

  0

10

Re: Висадило заднє шкло

скорее всего стекло уже подгулявшее было, иначе при равных условиях и соседнее стекло лопнуло бы, на производителя тяжело спихнуть такое, слижком уж не расчетные погодные условия были smile и кстати вот у знакомого в камри лобовое лопнуло, когда печку включил в мороз, что поделаешь вечного и не ломающегося еще ничего не придумали smile

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0