1

Тема: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО? Так званий газолін, який завжди залишається в газових балонах, який використовується в домашніх умовах. Чи потрібно зливати газолін з баку Рено Логан?

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0



2 Відредаговано Игорь Петрович1 (2011-12-02 23:57:35)

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

toliasyk написав:

Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО? Так званий газолін, який завжди залишається в газових балонах, який використовується в домашніх умовах. Чи потрібно зливати газолін з баку Рено Логан?

Сливают газолин,об этом слышал. Поинтересуйтесь у установщиков.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

3

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

Заводська установка ГБО, виходить також потрібно зливати газолін і за скільки кілометрів пробігу?

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

4 Відредаговано Игорь Петрович1 (2011-12-03 11:15:04)

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

toliasyk Канечно! Я проехал на газе 120000км и ещё не сливал. Говорят уменьшается полезный объём бака.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

5

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

Говорят уменьшается полезный объём бака.

А на деле? nose_eat Ведь часть газа все равно в баке остается, не хватает давления чтобы его вытолкнуть. Со временем его место занимает газолин imho2

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

6

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

Мне утановщики сказали что в 4-м поколении ничего не сливается, все идет в топку.

  0

7

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

muravyovmmc написав:

Мне утановщики сказали что в 4-м поколении ничего не сливается, все идет в топку.

і мені вроді таке говорили, коли поїду на настройку мозгів то уточню.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

8

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

Я за 170 тис. пробігу нічого не зливав. В балоні газова подушка тисне на зріджений газ, і він з самого дна йде по трубці в редуктор. З редуктора, якщо там щось і було, разом із пропаном надходить в циліндри. Всяке там багно затримується фільтром тонкої очистки.
Інколи досить один раз заправитися пропаном із нафтовим шмаркотинням, щоб воно забило фільтр тонкої очистки газу.  У мене таке раз було.
Інша справа, що в газовій подушці в балоні з часом накоплюється все більше і більше метану. Цей метан, зрозуміло, не зріджується, залишається весь час зверху і тому не може попасти в паливну систему. Тому з часом в балон входить менше пропану. Максимальний тиск заправки - 16 атмосфер.
От його, метан, бажано інколи  зтравлювати із балону. Але я цього також ніколи не робив. Якщо я замість, скажемо, 38 літрів зможу заправити лише 36, для мене це не критично.

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

9

Re: Куди діваються відходи газу (пропан - бутан) в баку Рено Логан з ГБО?

LawGun написав:

Інколи досить один раз заправитися пропаном із нафтовим шмаркотинням, щоб воно забило фільтр тонкої очистки газу.  У мене таке раз було.

А какие симптомы забитого фильтра  тонкої очистки газу были? Просто перестало работать ГБО или как то по другому?

Just in Time
  0