1

Тема: Дхо

Хтось пробував відключати дхо при включенні повороту,і чи це реально зробити ,sandero 20року.

  0

26 Відредаговано v31vvv (2024-02-15 00:37:30)

Re: Дхо

-

  0



27 Відредаговано v31vvv (2024-02-15 00:37:58)

Re: Дхо

-

  0

28

Re: Дхо

alexgreen написав:
sani написав:
OKurylyshyn написав:

Я ставив дальній в півнакала, правда не в Логан. Все працює.
https://comfortms.com.ua/product/blok-upravleniya-dho/

Я також тут купував, але є одна невеличка проблема. Періодично, десь 1 раз на тиждень, а буває й рідше, не вмикаються фари з першого разу, після того як завів машину. Вмикаються, якщо заглушити, а потім знову завести машину. В когось таке буває? Це проблема даного контролера чи це яксь проблема в моєму авто? Можливо, це пов'язано з падінням напруги на акумуляторі?

Можливо це пов'язано з алгоритмом зарядки акумулятора. В мене наприклад після запуску двигуна не завжди відразу іде зарядка. Це добре видно по яскравості фар. Там якийсь свій алгоритм.

Коли холодно, то ремінь генератора може пробуксовувати якийсь час після старту доки не прогріється від тертя, якщо вставити вольтметр в прикурювач то видно як напруга росте повільно в мороз.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

29 Відредаговано TDream (2024-02-15 11:43:47)

Re: Дхо

v31vvv написав:

генератори у нас з керуванням, підтримують 12.8 якщо акб заряджено на 90%

У крого у вас? Лично я не видел напруги ниже 13,8В по БК (а вообще оно 14-14,5В), даже после стационарного заряда аккумулятора.
И да, напруга бортсети на моей поднимается плавно после запуска. Особенно заметно при запуске холодного двигателя.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

30

Re: Дхо

логан 2 - (2021.12.28 народження)  , 1.0 двигун, навіть сьогодні спостерігав коли прогрівав ввечері авто, завів 12.6 тримає стабільно, акб 90%, авто прогрілося до 40 градусів, заряд 12.6, ввімкнув фари плавно піднялося до 14.5

  0

31

Re: Дхо

v31vvv написав:

1.0 двигун, навіть сьогодні спостерігав коли прогрівав ввечері авто, завів 12.6 тримає стабільно, акб 90%, авто прогрілося до 40 градусів, заряд 12.6, ввімкнув фари плавно піднялося до 14.5

Щоб добитися хоч якихось прийнятних ТТХ з вашого двигуна,виробник змінив алгоритм управління генератором. Комп,при найменшій можливості, мінімалізує нагрузку на двигун.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

32

Re: Дхо

Yeka написав:

Щоб добитися хоч якихось прийнятних ТТХ з вашого двигуна

Мені здається, що то заради екології та економічності...
Бо ТТХ там, що з генератором, що без... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

33 Відредаговано alexgreen (2024-02-16 21:13:48)

Re: Дхо

Aprox написав:
Yeka написав:

Щоб добитися хоч якихось прийнятних ТТХ з вашого двигуна

Мені здається, що то заради екології та економічності...
Бо ТТХ там, що з генератором, що без... )))

Цілком згоден. Євро 6. А для керування зарядкою на акумуляторі стоїть резистор для вимірювання струму. Якщо скинути з нього клему, напруга відразу підніметься до стандартних 14.25В.

Sandero 0.9 механика
  0

34

Re: Дхо

alexgreen написав:

підніметься до стандартних 14.25В

Ладно, і я трохи поофтоплю. Ніколи (ані літом, ані взимку, ані на холодний, ані на гарячий двигун) не бачив якихось інших показників напруги, окрім 13,9 ... 14,21 В. В основному вона коливається біля 14,1.Додам, що акум. батарея моя постійно заряджена, бо опісля кожного виїзду з гаражу ставлю її на підзарядку.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

35

Re: Дхо

цікавий іще один факт, я постійно повертаюся з роботи ввечері, по дорозі затяжний схил, біля 2 км,  так от якщо спускаюся без передачі на холостих через невеликий час напруга падає до 12.8 навіть з включеними фарами.
Якщо гальмую мотором, моментально піднімає до 14.8, використовуючи енергію гальмування для максимального заряду батареї, я зпочатку дивувався,  гальмуєш мотором, якась секунда і наче вмикається горний тормоз, хоча ніякої заслонки як на дастерах немає, також гальмування мотором використовується  в роботі кондикціонера, піднімає тиск до максимуму, на схилі

  0

36

Re: Дхо

SergIv написав:
toliasyk написав:

Доброго здоровя всім. Може хтось ставив на логан ДХО дальне світло в пів накалу.Скиньте посилання де можна купити даний контролер. А може хтось може зробити таку річ у Львові?

см. здесь
http://drl.cc.ua/index.html#one

Дякую за інформацію. Блочок надіслали  швидко. Поставили на логан в офіційному сервісі Рено. Все працює як описано в інструкції .

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0