26 Відредаговано gatuno (2024-01-12 15:22:11)

Re: logan in ua?

senat написав:

своїми діями ви теж будете причетні до того що люди будуть переходити

Ще один знайшовся сраний розовощокий ліберал. Що за нісенітницю ви городите? Це через які-такі мої дії люди кудись будуть переходити?! Може вони взагалі вступлять в лави армії РФ через мої якісь дії?!

Чогось нікого і тебе  в тому числі не обурило, що проросійська йо#ань _АлєкСандер_ розвішує ярлики нациста за українську мову. Всім норм таке?! Йому мінусів не накидали. Зато _АлєкСандер_а он якесь лєво плюсонуло навіть за пост про нациста, а мені мінусік поставило.

floyd47 написав:

існує така тема на Форумі, як "Мовне питання"

Пошук (і Гугло теж) не знаходить такої теми.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0



27

Re: logan in ua?

gatuno написав:
senat написав:

своїми діями ви теж будете причетні до того що люди будуть переходити

Ще один знайшовся сраний розовощокий ліберал. Що за нісенітницю ви городите? Це через які-такі мої дії люди кудись будуть переходити?! Може вони взагалі вступлять в лави армії РФ через мої якісь дії?!

Чогось нікого і тебе  в тому числі не обурило, що проросійська йо#ань _АлєкСандер_ розвішує ярлики.

Чуєш ти, чмошнік. Я до цього на особистості не переходив і ніким не називав. Якщо читати не вмієш, а також думати, то тут і лікар не допоможе. Удачі, революціонер довбаний. Можеш записувати мене також у свій блокнот чи куди ще.

  0

28

Re: logan in ua?

senat написав:

люди будуть переходити все ж до російськомовних авторесурсів держави агресора

Скатєртью дарога до російськомовних авторесурсів, якщо ти такий лякливий, ти ж певне про себе писав.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

29

Re: logan in ua?

gatuno написав:
senat написав:

люди будуть переходити все ж до російськомовних авторесурсів держави агресора

Скатєртью дарога до російськомовних авторесурсів, якщо ти такий лякливий, ти ж певне про себе писав.

Свої фантазії залишай при собі, а куди мені йти, я виберу сам без сторонньої допомоги, слава Богу ми не росія і не Китай з їх блокуваннями. Інтернет повинен бути свободним.
Йди жалійся до Фаріон.

  0

30 Відредаговано Masster (2024-01-13 07:37:18)

Re: logan in ua?

gatuno написав:

Почути думки форумчан і їх підтримку. Я прям очікував цього масово. Бо знаю купу ресурсів(груп/каналів/форумів) - де вже ДАВНО закрили псячу в спілкуванні. А натомість вилазять срані ліберали(прокацапи), що хочуть щоб до руського теж ставилися по закону, по конституції, з гідністю. Відповідь вам одна - ідіть нах"й! Вслід за руським воєнним кораблем і всім руським! Час лагідної українізації сплив. До того ж вона аж ніяк не спрацювала, бо весь час до війни (2014)2022 їй протиставлялася і давила агресивна русифікація.

Тобі б краще спочатку розібратися, що таке руський. І що таке кацапський, або московський.
Русь може бути тільки київська, і мова руська, це наша мова. А те що хтось московський діалект нашої мови назвав "русским язиком" то таке собі.

  0
Спасибо сказали: сяся1

31

Re: logan in ua?

gatuno написав:

Пошук (і Гугло теж) не знаходить такої теми.

https://www.logan.in.ua/forum/topic1894 … annya.html

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

32

Re: logan in ua?

gatuno, Якшо дозволу від адміна нема, то туди не попадете (бо це "політика").

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

33

Re: logan in ua?

_AlexSander_ написав:

Україна багатонаціональна держава. Зараз вчергове бореться за права і свободи людей, що тут мешкають. Людина є головним пріоритетом держави. Незалежно від раси, кольору шкіри, віросповідання, сексуальної орієнтації, мови тощо.

      Дай отим "ультрапатріотам" всі важелі влади - таку покруч совка і раші збудують, що  сталіна з х*лом жаба задавила  б. Були б тут всім і права ,і свободи...
     

Aprox написав:

Зараз треба поєднувати українців (за будь-якими ознаками), а не навпаки...


      Вкотре переконуюсь - ну ніх*я історія не вчить. В усякому разі нас. Улюблена хохляцька (саме так, хохляцька, а не українська!) забава - в лиху годину сіяти розбрат , з'ясовувати ,хто правильніший патріот . Хоч від Хмельниччини і Руїни до ОУН (Б і М), чи то Руху костенківського і удовенківського... Невже такі тупі, щоб зрозуміти ,що від розбрату програють всі, незалежно від того ,якою мовою  розмовляють в побуті чи пишуть на автофорумі?

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0
Спасибо сказали: сяся1

34 Відредаговано Aprox (2024-01-13 09:59:15)

Re: logan in ua?

Sivil написав:

Невже такі тупі, щоб зрозуміти...

Так воно ж тупий троль... Розвело срач та сидить радісне - жере гівно...


1.1.   Регистрируясь, участник соглашается с настоящими Правилами в полном объёме, имея в виду, что в них могут быть внесены изменения и после его регистрации.

2.6.   Официальный язык общения на форуме - украинский и русский. Сообщения на других языках не приветствуются и могут считаться ОФФТОПИКОМ.

2.7.   Не рекомендуется заниматься самомодерированием, то есть делать замечания другим участникам. Пишите личное сообщение кому-либо из администрации.

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: pokemon221

35

Re: logan in ua?

gatuno, Тому що поводитесь так, як нацист. Адекватності у ваших постах - повний нуль.  Як ви там самі писали: не подобається - багато інших ресурсів є в інтернеті.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: Migen, pokemon22, alexei743

36

Re: logan in ua?

Нарід, схаменіться! Ще між собою кусалово не вистачало влаштовувати! Ворог саме цього і чекає! Згадайте історію! Замість того щоб згуртуватися, ви починаєте їбашити один одного!
Зупиниться, закликаю! Інакше біда..

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Sivil, Migen, pokemon22, Aprox, alexei74, сяся6

37

Re: logan in ua?

gatuno, ви НЕ чемна і НЕ вихована людина. Ви НЕ вмієте адекватно поводитись. Вся ваша піна із рота летить, бо ви тільки патякати вмієте.
Мені ПОФІГУ взагалі на вашу думку про мене. Бо ви - НІХТО і звуть вас -НІЯК. Я вже писав і далі буду писати -форум діяв, діє і буде діяти в рамках законодавства України. Якщо вам щось не подобається - йдіть звідси і не заважайте.

Я цілком розумію ваше бажання. Але цього не буде. Чому -я не одноразово писав вже вище. Якщо ви не тупа людина, то зрозуміли б.
Я міг би багато образ написати на вашу адресу, але не вважаю за доцільне опускатися до вашого примітивного рівня.

Дякую форумчанам за підтримку нормального життя форуму, розуміння і дотримування правил. На жаль поки Сергій не може тут бути і видаляти ось таку фігню.
Як завжди, разом переживаємо за нього і, сподіваємось, його справи підуть на краще.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  1
Спасибо сказали: Лево, Migen, alexei743