1

Тема: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Привіт всім.
Дачія Логан 1, 2006, 1.4 бензин без газу, механіка
Стикнувся з проблемою, що машину при рушанні з місця, включенні передачі і момент відпускання педалі щеплення, особливо при їзді задом в напів припущенному щепленні передок конкретно підряхує і вібрує. Подушка мотору і подушка коробки справні, вчора приїхав з станції. Комплект щеплення і маховик було замінено 10.000 км назад. В чому може бути проблема? Начитався, що в 80% або корзина щеплення, або маховик. Що порадите? Дякую!

  0



2

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Якщо в корзині щеплення, ота велика пружинна шайба з листками, що виконує роль пружини і прижимає диск до маховика, отримала тріщину, то буде відчуватись вібрація на педалі щеплення під час вижиму, бо тоді по листкам іде нерівномірна нагрузка що трохи передається на педаль у вигляді вібрацій. Якщо таке є, то бажано далеко не їздити, бо за якийсь час тріщина дійде до кінця і зчеплення пропаде взагалі.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

3 Відредаговано Aprox (2022-07-01 11:55:18)

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:

Що порадите? Дякую!

Про таку проблему на першому Логані чую вперше, але у другого Логана це досить поширена проблема.
Багато хто намагався її усунути заміною запчастин, а ле досить не завжди це допомогало...
В мене така проблема існує вже мабуть років 5. Прояви, зазвичай, коли волога та прохолодна погода при першому старті утром.
Нічого не робив, усуваєеться та дригонина дуже просто. Потрібно превижати сцепу як для більш дінамічного старту (відпускати швидше).
В мене вже нога це робить автоматично при перших проявах проблеми...

До такого ж типу проблем ще належить задня передача, що іноді не вмикається.
Потрібно, при вмиканні задньої, трохи відпустити сцепу, щоб трохи провернуло шестерні і тоді передача гарно довмикається!

А ще запуск двигуна у мороз десь від -12 та нижче потрібно робити з прожимом педалі газу... Інакше можно вісадити акум, а двигун не завести...

До всього цього просто звик і вже не звертаю увагу...
Ще раз - я кажу про Логан-2 з двигуном 1.2, що з цього може бути у першого я не знаю. Раніше гадав, що нічого...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

4

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Aprox написав:
VladNasadyk написав:

Що порадите? Дякую!

Про таку проблему на першому Логані чую вперше, але у другого Логана це досить поширена проблема.
Багато хто намагався її усунути заміною запчастин, а ле досить не завжди це допомогало...
В мене така проблема існує вже мабуть років 5. Прояви, зазвичай, коли волога та прохолодна погода при першому старті утром.
Нічого не робив, усуваєеться та дригонина дуже просто. Потрібно превижати сцепу як для більш дінамічного старту (відпускати швидше).
В мене вже нога це робить автоматично при перших проявах проблеми...

До такого ж типу проблем ще належить задня передача, що іноді не вмикається.
Потрібно, при вмиканні задньої, трохи відпустити сцепу, щоб трохи провернуло шестерні і тоді передача гарно довмикається!

А ще запуск двигуна у мороз десь від -12 та нижче потрібно робити з прожимом педалі газу... Інакше можно вісадити акум, а двигун не завести...

До всього цього просто звик і вже не звертаю увагу...
Ще раз - я кажу про Логан-2 з двигуном 1.2, що з цього може бути у першого я не знаю. Раніше гадав, що нічого...


Коли рушаєш заднім ходом динамічно щеплення не відпустиш))))))

  0

5

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

vlad5229 написав:

Якщо в корзині щеплення, ота велика пружинна шайба з листками, що виконує роль пружини і прижимає диск до маховика, отримала тріщину, то буде відчуватись вібрація на педалі щеплення під час вижиму, бо тоді по листкам іде нерівномірна нагрузка що трохи передається на педаль у вигляді вібрацій. Якщо таке є, то бажано далеко не їздити, бо за якийсь час тріщина дійде до кінця і зчеплення пропаде взагалі.


Передається точно не на педаль, трясе ніби між мотором внизу і коробкою

  0

6 Відредаговано Игорь Петрович1 (2022-07-01 12:48:38)

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Треба шукати

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

7

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:
vlad5229 написав:

Якщо в корзині щеплення, ота велика пружинна шайба з листками, що виконує роль пружини і прижимає диск до маховика, отримала тріщину, то буде відчуватись вібрація на педалі щеплення під час вижиму, бо тоді по листкам іде нерівномірна нагрузка що трохи передається на педаль у вигляді вібрацій. Якщо таке є, то бажано далеко не їздити, бо за якийсь час тріщина дійде до кінця і зчеплення пропаде взагалі.


Передається точно не на педаль, трясе ніби між мотором внизу і коробкою

Може якийсь циліндр чи пара циліндрів працює не на повну, тому трясе.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

8

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Голосую за вариант "дефектный комплект сцепления".
Можно ещё проверить трос сцепления, может его закусывает и он плавно не ходит.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

9

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

vlad5229 написав:
VladNasadyk написав:
vlad5229 написав:

Якщо в корзині щеплення, ота велика пружинна шайба з листками, що виконує роль пружини і прижимає диск до маховика, отримала тріщину, то буде відчуватись вібрація на педалі щеплення під час вижиму, бо тоді по листкам іде нерівномірна нагрузка що трохи передається на педаль у вигляді вібрацій. Якщо таке є, то бажано далеко не їздити, бо за якийсь час тріщина дійде до кінця і зчеплення пропаде взагалі.


Передається точно не на педаль, трясе ніби між мотором внизу і коробкою

Може якийсь циліндр чи пара циліндрів працює не на повну, тому трясе.

Перевіряв вчора на станції всі циліндри, все було ок

  0

10 Відредаговано VladNasadyk (2022-07-01 17:00:58)

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

.

  0

11

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

az74 написав:

Голосую за вариант "дефектный комплект сцепления".
Можно ещё проверить трос сцепления, может его закусывает и он плавно не ходит.

С понедельника буду на станции, скажу чтобы разобрали корзину сцепы

  0

12

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:

Коли рушаєш заднім ходом динамічно щеплення не відпустиш))))))

Чому?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

13

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Aprox написав:
VladNasadyk написав:

Коли рушаєш заднім ходом динамічно щеплення не відпустиш))))))

Чому?

Ну по перше, якщо його швидко відпускати логічно що машина поїде в номральному ході, коли паркуєшся так не вийде.
По друге не залежно як відпущене щеплення вібрує всерівно

  0

14

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:

Ну по перше, якщо його швидко відпускати логічно що машина поїде в номральному ході, коли паркуєшся так не вийде.
По друге не залежно як відпущене щеплення вібрує всерівно

Ну... Бажаю успіху... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Кому цікаво - скоріше всього підшипник колінвала розбило з однієї сторони. Завтра віддам на станцію машину - коли поремонтують - відпишу!

  0

16

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Колінвал взагалі крутиться не в підшипниках в традиційному значенні, а в корінних вкладишах, якби розбило корінні вкладиші, то впав би тиск масла в системі і стукав би двигун

  0

17

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:

Кому цікаво - скоріше всього підшипник колінвала розбило з однієї сторони. Завтра віддам на станцію машину - коли поремонтують - відпишу!

брєд

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

18

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Rothmanz написав:
VladNasadyk написав:

Кому цікаво - скоріше всього підшипник колінвала розбило з однієї сторони. Завтра віддам на станцію машину - коли поремонтують - відпишу!

брєд

Приєднуюся до цієї думки... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

19 Відредаговано az74 (2022-07-04 10:17:32)

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Rothmanz написав:
VladNasadyk написав:

Кому цікаво - скоріше всього підшипник колінвала розбило з однієї сторони. Завтра віддам на станцію машину - коли поремонтують - відпишу!

брєд

Не похоже на бред. Это больше похоже на развод на деньги. Теперь станция в любом случае возьмет туеву хучу денег за работу, даже если не будет результата. Или нет?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

20

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

VladNasadyk написав:

Кому цікаво - скоріше всього підшипник колінвала розбило з однієї сторони. Завтра віддам на станцію машину - коли поремонтують - відпишу!

Есть договоренность, что если проблема не в этом, то все их работы за счет заведения?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

21

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

az74 написав:

Это больше похоже на развод на деньги

plus

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

22

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Коли віддам машину на станцію, я не буду їм казати поломку - нехай перше знайдуть її і скажуть що саме зламалось, тому розводу не буде

  0

23

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Про підшипник колінвалу, то мені підказали, на станції я нікому не буду про це казати)

  0

24

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Удачи! Ждем развития событий)

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

25

Re: Автомобіль підтряхує (вібрує) при рушанні і їзді задом

Ще по обновленню, машина вібрує мотором коли стоїть на холостих, коли я піднімаю обороти більше 1200 без різниці чи на нейтралці, чи в ході на передачі - 0 звуків і вібрацій

  0