76

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/1614122_784939624972811_290127158878264760_o.jpg
Перша втрата - здох аккумулятор. За весь час тухнув три рази, тепер, мабуть, вже безповоротньо.  sad На цей раз машина стояла у гаражі десь з неділю... Не чекав.

  0



77

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Замінив акумулятор на  Vesna 6СТ-60 Starter Plus (12V 60Ah 540A) виробництва Словенія. Рідний акумулятор продавець забрав за 200 грн. Всього: 1335 грн. Поїхали далі.   moto  smile

  0

78

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати. Чи це не забагато, майже 5 з половиною років?

  0

79

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Місяць назад вмерла вентиляція салону. Просто перестало дути з вентиляційних отворів... Вийняли з кумом двигунчик пічки, почистили від бруду, змазали, щось перепаяли (це все кум робив, я дивився) і засунули назад. Запрацювало, як нове. 
ЗИ: Хоча розповідь вмістилася в одну стрічку, насправді це все зайняло 3 години. Гемор ще той. Перед чим телефонував на пару СТО, всюди відмовилися, кажуть, роботи багато, а зиску від неї ноль.
Дуже допомогли відео по заміні двигуна пічки з ютубу.

  0

80 Відредаговано jasonua (2021-11-17 00:11:51)

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати. Чи це не забагато, майже 5 з половиною років?

Підзаряджали його?
Якщо ні, то варто перед зимою долити у банки дистильовану воду і поставити на зарядку малим струмом  до 2А на добу.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

81

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати.

Если Вы в большом городе,и не планируется дальняк,то заранее присмотреть аккум с бесплатной доставкой,и не париться

  0

82

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати. Чи це не забагато, майже 5 з половиною років?

Новый аккумулятор по цене бака бензина. Что тут думать. Заменить и на зиму не иметь проблем

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

83

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

jasonua написав:
Eney написав:

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати. Чи це не забагато, майже 5 з половиною років?

Підзаряджали його?
Якщо ні, то варто перед зимою долити у банки дистильовану воду і поставити на зарядку малим струмом  до 2А на добу.

Так. Два останніх роки поспіль, на початку зими. Останній раз, перед зарядкою доливав у банки дистильовану воду. Начебто все в порядку, але непокоїть почесний вік пристрою і те, що на кришці акумулятора чорніє велика мокра пляма.

  0

84

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Nagol2 написав:
Eney написав:

Аккумулятор ще працює. От думаю, чи може замінити його, чи почекати.

Если Вы в большом городе,и не планируется дальняк,то заранее присмотреть аккум с бесплатной доставкой,и не париться

Схиляюсь до цього, але тримає жаба. Начебто все в порядку, машина навіть після трьох днів стоянки заводиться зходу...   З іншого боку, коли здох перший (рідний), то прийшлося морочитися з доставкою нового акумулятора.
"Мінять чи не мінять,
Ось в чому скруть питання
І вічна жаба на грудях.
А може ж все мине
І буде, як завжди?!..."

  0

85

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

Начебто все в порядку, але непокоїть почесний вік пристрою

У мене на одній автівці акумулятору виповнильсь вже 10р. Міняти не збираюсь. Він в гарному стані.

Eney написав:

на кришці акумулятора чорніє велика мокра пляма.

Змийте її водою з содою.

  0

86

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

непокоїть почесний вік пристрою і те, що на кришці акумулятора чорніє велика мокра пляма.

ну, 5 років--не надто почесний вік для свинцево-кислотного акумулятора... а про яку пляму мова йде? на кришці корпусу тріщина і електроліт виступає, чи шо?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

87

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

floyd47, мій штатний Ромбат помер за 2.5 роки... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

88 Відредаговано Eney (2021-11-17 11:22:25)

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

floyd47 написав:
Eney написав:

непокоїть почесний вік пристрою і те, що на кришці акумулятора чорніє велика мокра пляма.

ну, 5 років--не надто почесний вік для свинцево-кислотного акумулятора... а про яку пляму мова йде? на кришці корпусу тріщина і електроліт виступає, чи шо?

Тріщин нема, а пляма звідкись є (мабуть таки електроліт зсередини, бо більше й незвідки). Появилася невдовзі після заливу у банки води. Хоча заливав акуратно, на мітках зупинявся. І банки добре закручені. Але пляма мені дуже не подобається.
ЗИ: Показував тестю, той сказав, щоб не звертав уваги, то й катаюсь собі...

  0

89

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Larsen написав:

floyd47, мій штатний Ромбат помер за 2.5 роки... sad

Соромно признатися, але на літніх штатних шинах "Батрум" я їздив 9 років. Змінив цим літом на турецьку лассу і тільки того, що термін вже занадто великий.
Пробіг за цей час невеликий, в районі 60000, бо машинка не для роботи, для задоволення.

  0

90

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Larsen написав:

мій штатний Ромбат помер за 2.5 роки...

можливо просто брак, співчуваю...

Eney написав:

Тріщин нема, а пляма звідкись є

містика?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

91

Re: Бежевый Логан от Рено (аmbiance 1.4)

Eney написав:

Тріщин нема, а пляма звідкись є

містика?

Мабуть. Вже скоро як рік. Якось начебто й непокоїть, але так щоб сильно, то ні.

  0