1

Тема: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Добрий день!

На тижні пережив просто якийсь жах.

В п'ятницю, як завжди, сів до авто, щоб поїхати до батьків і був здивований своїм логаном. Машина не завелась. По тиші в бакові зрозумів, що вийшов з ладу паливний насос. Замовив новий Bosch за 3500 грн!!!

В суботу привезли, поставив, завелась, поїхав.

В неділю повернувся все було ок. В понеділок переставляв машину на інше паркомісце, все було нормально.

Ось прийшла наступна п'ятниця і логан знову помер!!! Знову тиша в бакові. Я перебрав всі можливі варіанти: дпкв, запобіжники, реле, проводка, роз'єми, сигналізація. Все було в робочому стані.

Повернувся до щойно поміняного паливного насосу, а він помер зовсім!!!

Розібрав старий насос, а там на мене чекав сюрприз у вигляді розчиненої фільтрувальної сітки.

Дістав новий насос з баку (доречі з баку запах не бензину, а якогось ацетону), на гофрах білий наліт, а на металевому клапані палива з'явилась іржа!!! За 4 дні в бензобаці!!!

Тепер стало зрозуміло, що в баці в мене не бензин, а сурогат.

Замовив новий паливний насос, шлангу з грушою для перекачки палива))) і каністру. Вибрав всю рідину з баку, протер бак, злив паливо з паливопроводу і рампи форсунок,

придбав 10 літрів нового палива, встановив новий насос - завелась, працює.

Тепер подробиці.

Логан в мене 2010 року, я його власник 2 роки, машина на ГБО, заправляюсь на одній і тій же заправці Sentosa Oil(92 та газ). Останній раз я заправляв бензином авто в травні місяці.

  0



2

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984, уважаемый, а вы случайно не ошиблись, мы тут авто обсуждаем и реальные поломки, а вы тут нам сказки рассказываете или фантазиями ночными делитесь. То есть старый насос с мая месяца в шмурдяке работал и ничего, а новый за пару дней проржавел...ну ну. Когда новый насос ставили, никакого запаха с мая месяца не было, а спустя пару дней он появился -- сложные химические процессы  которые запустил новый бензонасос.  Ну чем не фантастика или новое научное открытие.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

3

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984, гадаю, повідомлення більше пасує у тему про якість пального. особисто співчуваю вам, це реальне попадалово на паливний шмурдяк.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  1

4

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

alexei74 написав:

markey241984, уважаемый, а вы случайно не ошиблись, мы тут авто обсуждаем и реальные поломки, а вы тут нам сказки рассказываете или фантазиями ночными делитесь. То есть старый насос с мая месяца в шмурдяке работал и ничего, а новый за пару дней проржавел...ну ну. Когда новый насос ставили, никакого запаха с мая месяца не было, а спустя пару дней он появился -- сложные химические процессы  которые запустил новый бензонасос.  Ну чем не фантастика или новое научное открытие.

Без появи проблем я запахом палива не заморачувався.

Докази моїх слів є на фото, але тут неможливо додати їх у повідомлення. Який мені сенс брехати? Не подобається, проходимо далі...

  0
Спасибо сказали: floyd471

5

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984, мне все нравится, уважаемый, это у вас аргументы хромают. С уходом Кристалла с форума, мне так не хватает его рассказов вечером в пятницу, старожилы форума не дадут соврать. Поэтому Добро Пожаловать, рад приветствовать нового участника. Если не затруднит, заполните профиль, если вы у нас всерьёз и надолго.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

6

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

alexei74 написав:

мне так не хватает его рассказов вечером в пятницу

plus  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7 Відредаговано Георгич (2021-10-07 10:19:10)

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984, чому помер Бош не зрозуміло. По досвіду, з Бошем у опелістів - теж були проблеми. А оригінальний працював нормально і довго.
Треба і ваш Бош розібрати, можливо щось в нього попало і він заклинив.

Ну а стосовно причини - краще змінити заправку. Бодягу звичайно не кожного разу привозять, і ніхто не гарантує, що на будь-якій іншій АЗС не нарвешся на бодягу, але факт є факт.
Ви їздите на газі, і каністра вже є  wink , тому для вас немає нічого простішого, чим купити бензин в каністру, і перевіривши/принюхавшись до нього, вже після виливати в бак. Раз на півроку це не складно.

  0

8

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

alexei74 написав:

это у вас аргументы хромают.

И, Sentosa Oil есть только в 3-х городах Украины....Разбросанных друг от друга..... Как можно заправляться только на этой сети? Кроме случаев "каботажного плавания" вокруг одной АЗС?
Ну и речь на Украинском языке, весьма корявенькая, не характерная для жителя Черкасс, Днепра или Кривого Рога.... Похоже Гугель-транслейт таки совершенствуется...
В общем шось с цым "козачком" нэ тэ....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

9

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

На тому тижні дастер був з тієї ж причини. 25л фігні якоїсь відкачали.
https://www.instagram.com/p/CUPc-YWoGTP … =copy_link

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

10 Відредаговано Migen (2021-10-07 14:26:24)

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Походу я успех слить эту жижу и заменить на чистый бенз. Но надо будет снять бензонасос и проверить состояние.
Жижу слил в канистру - железяки мыть. Но воняет реально жутко.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

11

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Migen,и что, тоже Сентоза, а датчик уровня топлива не выёживается, правильно показывает?

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

12 Відредаговано Migen (2021-10-07 14:28:22)

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

alexei74 написав:

Сентоза

Не знаю что это.
Просто заводится стала хреново. Вот я и глянул на корекции (все остальное было в норме) и принял решение заменить бенз. Видимо не зря.  Других симптомов небыло

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

13 Відредаговано Migen (2021-10-07 14:30:57)

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Да, еще детонация была дикая. "Пальцы цокотели" при малейшем разгоне

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

14

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Migen написав:

Не знаю что это.

сеть заправочных станций, типа Параллель, как верно заметил д.Федор, не в каждом колхозе такие водятся.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

15

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Дядя Федор написав:

И, Sentosa Oil есть только в 3-х городах Украины....

назвіть їх, будь ласка.

Дядя Федор написав:

Ну и речь на Украинском языке, весьма корявенькая,

ви--фахівець з розмовної української? шось не помічав ніколи. ні... пригадую, десь у 14-му чи 15-му роках ви намагалися шось з себе вичавлювати українською.

Дядя Федор написав:

В общем шось с цым "козачком" нэ тэ....

СБУ працює на "удальонкє" (з Велінгтону)? crazy

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Точно не "сентоза", но где залил шмурдяк не запомнил

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

17

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Георгич написав:

markey241984, чому помер Бош не зрозуміло. По досвіду, з Бошем у опелістів - теж були проблеми. А оригінальний працював нормально і довго.
Треба і ваш Бош розібрати, можливо щось в нього попало і він заклинив.

Ну а стосовно причини - краще змінити заправку. Бодягу звичайно не кожного разу привозять, і ніхто не гарантує, що на будь-якій іншій АЗС не нарвешся на бодягу, але факт є факт.
Ви їздите на газі, і каністра вже є  wink , тому для вас немає нічого простішого, чим купити бензин в каністру, і перевіривши/принюхавшись до нього, вже після виливати в бак. Раз на півроку це не складно.


Насос не заклинив - розбирав, перевіряв він просто помер(((

  0

18

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Дядя Федор написав:
alexei74 написав:

это у вас аргументы хромают.

И, Sentosa Oil есть только в 3-х городах Украины....Разбросанных друг от друга..... Как можно заправляться только на этой сети? Кроме случаев "каботажного плавания" вокруг одной АЗС?
Ну и речь на Украинском языке, весьма корявенькая, не характерная для жителя Черкасс, Днепра или Кривого Рога.... Похоже Гугель-транслейт таки совершенствуется...
В общем шось с цым "козачком" нэ тэ....

Машина їзде на ГБО - це було вказано. Заправлятись бензином потрібна 2-3 рази на рік по 10-15 літрів. Ця заправка найближче до мене. По газовим фільтрам можу сказати, що останні 2 роки там був найчистіший газ із всих інших заправок. Можу розповісти свої пригоди на ГБО 4 покоління на ВАЗ 2107 з інжектором на якому я їздив 7 років до цього.

  0

19

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984, можливо Бош попався підробка?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

20

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Larsen написав:

markey241984, можливо Бош попався підробка?  dntknw

Не виключаю. Бо насос так просто за 4 дні не повинен померти. Буде час розпиляю його і подивлюсь, що стало причиною смерті)))

Пізніше доповню тему

  0

21

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

markey241984 написав:

Насос не заклинив - розбирав, перевіряв він просто помер(((

Новий? У нас Боши не вмирали, вонит щось там джурчали, але потрібний тиск не видавали

  0

22 Відредаговано Георгич (2021-10-07 17:29:03)

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Larsen написав:

можливо Бош попався підробка?

чому підробка - нормальний китайськи Бош. Це я по досвіду опелістів.
На шкоду, коло помер насос на Турі 1.6 під Львовом, то львівські офи сказали став китай, і не парся. Так і зробив, - той насос і по сей день ходить (тисяч 200 пройшов). А оригінальний піпснув тому, що на цій службовій розлітайці ніколи лампа рівня бензину не тухла. Все життя машина з пустим баком, а насосу це не дуже подобається.

  0

23

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Георгич написав:

чому підробка

Ну бо якось дивно, щоб за тиждень новий помер?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

24

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

сетка старого насоса
/upload/iblock/f44/jzjgj9hgeclrnvwh2wyrpsnnmeciz47d/photo_2021_10_07_08_35_47.jpg
/upload/iblock/afa/wnvfk01mv8fhorhuer64nkh1pqgf3zfj/photo_2021_10_07_08_35_35.jpg
новый насос
/upload/iblock/a75/uhipkujc1yx9oldhvreeen4b02vegiii/IMG_20211003_150213.jpg
/upload/iblock/bc5/uthsrysa7hxmojcvb04a1bicy1g2e911/IMG_20211003_150204.jpg
/upload/iblock/fbc/l2xai3p7q7bi5tt7zccje39f6uuvtno7/IMG_20211003_150138.jpg
/upload/iblock/c16/x0ns0i5srbhh9ij1e1mh5ej63unc7e1h/IMG_20211003_150144.jpg
вот всё что прислал автор топика)))

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

25

Re: Померли 2 паливні насоси за тиждень!!!

Так что с новым то? Он звонится? Если что-то встряло, то можно попробовать сдернуть реверсом.

  0