1 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-03 23:37:56)

Тема: Здійстнити чергову мрію.

Планую здійснити чергову мрію. Навчитись дельтапланеризму. іЗ Рівного на округи є інструктор? хто може має хобі, як вірно все зробити? гадаю час прийшов. Звичайно гроші є coffee Памперс у мене великий розмір, все влізе crazy Чому тут тему завів - гадаю через логани буде, краще та якісніше crazy  а головне по суті crazy_pilot

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



2

Re: Здійстнити чергову мрію.

Може краще цю тему у розділ - наші захоплення? Бо тема цікава. Коли був молодим - друг подарував пів парашута якогось технічного. Я зробив ну два точно цікавих і пролітав з горок  за містом метрів кілька сот поки руки тримали.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

3

Re: Здійстнити чергову мрію.

модератори є можна і перенести туди, так це захоплення. Так це гарне хоббі coffee  Уже скоро переберусь, то можна буде себе відати і цьому захопленню, якраз час прийде і цю мрію втілити coffee  Погано що викладачів мало.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4

Re: Здійстнити чергову мрію.

sdj387jsd написав:

Планую здійснити чергову мрію. Навчитись дельтапланеризму. іЗ Рівного на округи є інструктор? хто може має хобі, як вірно все зробити? гадаю час прийшов. Звичайно гроші є  Памперс у мене великий розмір, все влізе  Чому тут тему завів - гадаю через логани буде, краще та якісніше   а головне по суті

Для початку дрон купи )))

  0

5 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-05 21:45:11)

Re: Здійстнити чергову мрію.

Георгич написав:

Для початку дрон купи )))

Давно не бачились! coffee   crazy  imho2

А по факту уже почав худати coffee  Хочаби до 100-тні imho2

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6 Відредаговано Don Kortes (2021-02-05 22:26:29)

Re: Здійстнити чергову мрію.

sdj387jsd, можна думку теж трохи хворого на це? Дуже цікава штука кайт. В мене був, були плани але на моті вибив плече і довелось тут продати одноклубнику. Спробуй купити спочатку такий пілотажний, набий руку а потім з дакрону можна самому пошити простенький, щоб піднімав метра на 3 та летів метрів 500
https://images.ua.prom.st/785933164_w640_h640_pilotazhnyj-vozdushnyj-zmej.jpg
https://prom.ua/p532639943-pilotazhnyj- … zmej.html?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7

Re: Здійстнити чергову мрію.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

8 Відредаговано Don Kortes (2021-02-05 22:36:40)

Re: Здійстнити чергову мрію.

В мене подих забило!!! Це повний капець!!! Адреналін вприснувся от одного перегляду

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-05 22:38:32)

Re: Здійстнити чергову мрію.

Don Kortes, для чого шити, для чого купувати що не потрібно coffee Знаю чого хочу imho2 Там голову треба мати вміти рахувати, вміти вибирати варіанти - досить цікава штука яка гадаю повністю займе голову. Яж не камікадзе coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10

Re: Здійстнити чергову мрію.

можна відео приклад цього? Дійсно дуже цікаво

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

11 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-05 22:40:09)

Re: Здійстнити чергову мрію.

Don Kortes, в мережі вистачає польотів по маршрутах coffee Навпаки мною керує як завжди ціль вийти за марки, вийти за межі ковтнути ковток волі вибору coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

12

Re: Здійстнити чергову мрію.

sdj387jsd, після кайта я планував це

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

13 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-05 22:43:39)

Re: Здійстнити чергову мрію.

Don Kortes, скушно coffee мало варіантів вибору! coffee В квітні-травні планую зайнятись що зветься конкретно, якраз уже ця стройка кінчиться - як же вона мене заебала dash1  nose_eat

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

14

Re: Здійстнити чергову мрію.

А ось сама страшна штука для дельтаплана

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

15

Re: Здійстнити чергову мрію.

Don Kortes, холодна вода паскудна річь, для всіх coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

16

Re: Здійстнити чергову мрію.

sdj387jsd, коли був молодим то у журналах було багато креслень дельтапланів. І дуже лякала кількість механічних кріплень та вузлів. А в параплані- тканина та стропи

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

17

Re: Здійстнити чергову мрію.

sdj387jsd, звиняйте що їх ресурс

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

18

Re: Здійстнити чергову мрію.

Don Kortes, ні я краще куплю новий coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0