1

Тема: Важливо! Зараз!

Є новини, які важливі або сумні і не підходять до теми- Це цікаво. Якщо не проти- нехай буде і така тема

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0



2

Re: Важливо! Зараз!

На найбільшій українській ТЕС аварія
https://akcent.info/wp-content/uploads/2021/02/jSl6tgS1OLcB9CgzGIH0h1wzFpsgneaYuG8yjfOO.jpeg
На Запорізькій ТЕС, найбільшій в Україні теплоенергостанції сталася аварія.

За попередніми даними, аварійно відключилися всі енергоблоки ТЕС. У містах Енергодар та Дніпрорудний і найближчих селах зникло світло, зв’язок та інтернет.

Енергодар стоїть весь в диму, смердить гаром. Пішли чутки про евакуацію міста. Однак, наскільки все серйозно, наразі ніхто нічого сказати не може. Офіційної інформації ніякої немає, а мобільний зв’язок перевантажений
https://znaj.ua/crops/026569/620x0/1/0/2021/02/03/YUtEHvn2tuayN8xs2FfhpRbNJ2qW9RxlOpVU2BhD.jpeg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Engineer1

3 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-03 23:06:49)

Re: Важливо! Зараз!

Вітер не в мою сторону smoke  imho2 , узалі при рівних цінах на електроенергію пропоную у нас відключити всі АЕС, та ТЕЦ - навіщо бруд у себе тримати коли ціни рівні - в Китаї те саме можна буде купити crazy  Ну а для чого в себе таке тримати при рівних цінах на енергоносії. Ось уявіть у Вас атомка під носом даже дві і ой три!!! чорнобиль забув!! Ви так само платите як інші які живуть ой як далеко! Чи тец? навіщо воно Вам закривайте! І нема проблем!!!! І не дихайте смородом! Що дихати смородом що купити те саме! То навіщо тримати у себе таке imho2

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4

Re: Важливо! Зараз!

sdj387jsd написав:

То навіщо тримати у себе таке

При всем уважении, что ты несешь?
Энергетика это независимость. Это стратегический ресурс, и он не должен быть в частных руках.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

5 Відредаговано RUNO (2021-02-04 01:35:25)

Re: Важливо! Зараз!

А я вот думаю, какой ход сделает Россия в ответ на закрытие телеканалов. Если это не ответка, значит ответный ход еще впереди.

  0

6

Re: Важливо! Зараз!

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7

Re: Важливо! Зараз!

Я так понял, пожар на подстанции вырубил всю ТЭС?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

8 Відредаговано sdj387jsd (2021-02-04 12:56:25)

Re: Важливо! Зараз!

Rothmanz написав:

Энергетика это независимость. Это стратегический ресурс, и он не должен быть в частных руках.

Та мені все-рівно, який це ресурс. Мені говорять будеш платити так само як і всі бо це світова ціна. А я кажу добре я буду платити як всі бо це світова ціна - але тоді я не хочу щоб біля мене було таке шкідливе виробництво закривайте нафіг!!!! Чого я за ті самі кошти маю собі робити гірше coffee
Хай краще десь подалі, все рівно чуть що станеться і за ті погіршені умови проживання ніхто кошти не верне coffee  Я не хочу мати скільки атомних станцій, під боком коли так само буду платити незалежно від їх розміщення, те саме про тец та інше
Так це Європа coffee
Ціна однакова, заплачу тих пару копійок більше за транспортування - але не хочу щоб біля мене це було!!! coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9

Re: Важливо! Зараз!

sdj387jsd написав:

але не хочу щоб біля мене це було!!!

переместить то что есть уже не выйдет, остается только один вариант решения проблемы.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0