1 Відредаговано Valerik (2021-01-19 23:31:28)

Тема: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Вирішив започаткувати тему.. Локдауни, робота за компом спонукала мене придбати навушники і шось постійно слухати - музику, аудіокниги і т.д.. Останнім часов надибав на різних блогерів, про життя за кордоном та автомобілі..
І вот цікавий канал Максима Шелкова з Москви "Автокриміналіст".. Канал без політики і всього негативного що пов'язано у нас з Росією (ну ви зрозуміли)

Дуже цікаво:
1. В Росії система продажу-купівлі авто допускає можливості для шахрайства.. Коли я продавав машину, то договір я оформлював з покупцем за столом співробітника сервісного центру в той момент, коли вже був експертний висновок по машині. Там все спочатку на побудовому рівні, договір гроші і т.п. а потім покупець їде в МРЕО і повна відмова.. Машина з перебитим номером і т.п.
2. Багато оглядів на що треба двивтися, як варять.. Наприклад при знятих ущільнювачах дверних прорізів чіткі і рівні круглі точки контактного зварювання по контуру - запорука що нічого не переварювалося.. Є у нього огляди про машини, які варили по діагоналі з двох, є випадок коли Т-подібний елемент днища та стійок салону із номером вварили в іншу машину з невідомою історією і підробили номери на інших ділянках...Після цього така машина стояла 5 років на обліку в Муромі, була продана без проблем і вже питання в МРЕО виникли в Калузі у 3-го власника.
3. Зразки відновленого лайна, яке може розлетітися при ДТП, коли машина-франкенштейн зварена з аукціонних відтоталених корисних залишків після ДТП, що перейшли у володіння страхових . Вам останнє нічого не нагадує тільки з іншої частини земної кулі?

Думки такі:
1. У мене розвинулася ще більша паранойя і відраза до "гарних" 2..3 річних б/у машинз малим пробігом за словами апологетів б/у "вигодна купівля, бо ціна з автосалону впала на 20..30%)
2. Перегонники авто з США - ризкиові хлопці та аферисти або невігласи так само як і деякі споживачі цього хламу.. І мені один знайомий, у кого хтось цим займається, казав що за словами тих же перегонників 8 з 10 машин повне лайно. Тотал у англосаксів означає заборону ставити на облік. Нам теж треба признавати їх ці записи в паспорті та забороняти ставити на облік і боротися з імпортом через треті країни.
3. Всі деталі, навіть накладки з пластмаси мають дату виготовлення. Найчастіше по них і ловлять, якщо машина 10-го року, а більшість накладок, маркувань на склі і т.д.
без даних о ДТП 12 року і т.д..
4. Огляд на СТО перед купілею не панацея - дивляться двигун, ходову, кузов поверхнево..Але саме там криється диявол...
Можна багато продовжувати
І я вирішив поділитися посиланням та розпочати, якщо цікаво, дискусію.

Вот посилання на канал:

https://www.youtube.com/user/AvtoKriminalist/featured

Це повний антипод відосикам перегонників з США, які, якщо розібратися, знімають на відео "гарні машини" як правило з певного ракурса, не показуючи якусь сторону...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



2 Відредаговано Valerik (2021-01-19 23:43:00)

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Додам також, що моя попередня машина, продана в 2019, була віддана новим власником в оренду в таксі і була розбита в тотал в лобову, її бачили на СТО. Майстри казали, що там жах...Так само напевно десь спливла на ринку..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

3

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Valerik написав:

У мене розвинулася ще більша паранойя і відраза до "гарних" 2..3 річних б/у машинз малим пробігом

моя вам порада (безкоштовно): ніколи не купуйте вживаних автівок і бувайте більше на природі. це реально допомагає.

Valerik написав:

Канал без політики і всього негативного що пов'язано у нас з Росією (ну ви зрозуміли)

ні, не зрозуміли.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024
  0
Спасибо сказали: Valerik1

4 Відредаговано sdj387jsd (2021-01-19 23:58:09)

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

floyd47 написав:

моя вам порада (безкоштовно): ніколи не купуйте вживаних автівок і бувайте більше на природі. це реально допомагає.

Гарна порада, он буквально вчора у самого були думки, а може б/у електричку - але трішки почитавши...А порада від мене - природа і більше шашликів, гарно приготовлене м'ясо - завжди гарний настрій, та ситий шлунок crazy  imho2

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

5

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Valerik написав:

І я вирішив поділитися посиланням та розпочати, якщо цікаво, дискусію.

Я знаю цей канал. Дивлюся епізодично. Запам'яталось це відео, де Сандеро-франкенщтейн з двох/трьох донорів зварили.

  0

6

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Це я його мав на увазі , коли казав про автомобіль, зварений по діагоналі

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  1

7 Відредаговано Valerik (2021-01-20 00:39:11)

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

Хоча заради справедливості я в юності, коли  вивчав матчастину на Гольфі 2, то мав диск з каталогом і схемами запчастин ЕТКА.. Так там були замінні зокрема бічні панелі ремонтні з місцями стиків поза заводськими. Зокрема задню частину бочини на Гольф (аналогічно і на Джетту) можна було порізати по діагоналі за аркою і вварити нову...І технчно ремонт і витяжка можлива...ВСе впирається в ціну, тому роблять колгоспні гоп-ремонти..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

8

Re: Автокриміналіст. Канал на Youtube. Цікаві думки

PGP написав:
Valerik написав:

І я вирішив поділитися посиланням та розпочати, якщо цікаво, дискусію.

Я знаю цей канал. Дивлюся епізодично. Запам'яталось це відео, де Сандеро-франкенщтейн з двох/трьох донорів зварили.

Блин, заголовок к видео - тоже ж@па. Нужно хоть немного тщательней продумывать. Из заголовка следует, что автомобиль Renault Sandero - это...  dumbom

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  2