9,101 Відредаговано Георгич (2020-02-27 11:00:39)

Re: Следующий автомобиль

Александр007, ха-ха-ха, как брехливое порохоботское шобло слилось - один скулеж "це не можливо" и ноль действий по факту.
А Поло-седан, по факту кацапский не больше, чем ОККО литовский, белорусский или польский.
Так избавьтесь от нефтяной, газовой зависимости и будете патриотами, а не брехливыми циниками.
Не экспортируйте в рашку агропродукцию на 3,8 млрд. долл. в год, и вы будете патриотами по факту, а не брехливыми шоколадными порохоботами, вещающими про агрессию, а по факту с нее кормящимися и её кормящих!
Не используйте продукцию раше-китайского производства машиностроения, энергетики, химии, и мн. др. Не экспортируйте в рашку алюминий.
Так кто следующий следует моему примеру: продал авто - хожу пешком, этим убивая экономику страны-агрессора, страны-бензозаправки!
Ну где же вы, патриоты? Украина едина!

  0
Спасибо сказали: Александр0071



9,102 Відредаговано Larsen (2020-02-27 10:49:05)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

мы это уже обговаривали. ЗАБАГАНКА 

Ні, це потреба. А так то при бажанні можна і життя назвати забаганкою. Ну от нафіга ти жевеш, крім забаганки? wink
Знаєш що тут головне? Щоб в бажанні нашкодити ворогу, не завдати ще більшої шкоди собі. Щоб не було як в тому жарті - назло кондуктору купити квиток і піти пішки. wink
Аналогічно і з кацапстаном. Якщо завдати їм збитків можна практично без жертв для себе, як у випадку з вибором некацапського авто, тоді це варто зробити. Якщо ж для дрібної шкоди кацапам довелось би завдати значно більше збитків собі, тоді це нелогічно. Ну за винятком ситуацій тіпа "камікадзе".

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,103

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Насправді вже давно хочу. Єдина причина чому не купую - мені ну ніяк не треба аж два авто. Я і на одному меньше 10тисяч в рік намотую. За таких обставин брати ще одне просто безглуздо. Але якби потреба була, брав би електричку.

Шедевр! Відмінно! Хотіти без потреби, це досить цікаве мислення. Та хай вже буде, лишнім не буде, а може колись та згодиться.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,104 Відредаговано Larsen (2020-02-27 11:04:16)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Хотіти без потреби

ЛОЛ Ні! Я хочу саме в тому плані що якби брав друге, тільки електро. Це ж просто обумовлене бажання. Ну от наприклад як оце: "як помру то поховайте мене на могилі", це ж не означає що автор хоче щоб його поховали, правда? Але хоче щоб це зробили якщо він помре. І тут аналогічно - як буду брати друге авто, то хочу електричку. smile

sdj387jsd написав:

Та хай вже буде, лишнім не буде, а може колись та згодиться.

Буде зайвим і його утримання завдасть більше проблем ніж його відсутність.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,105

Re: Следующий автомобиль

У меня с электрокаром ваще проблема... Живу в колхозе, улицу питает трансформатор, которому смерть уже пятый год прогулы лепит... Во-первых адский геморрой сделать себе на участок силовой ввод, вместо стандартных 3,5 кВт на 16-амперном автомате, а во-вторых, даже если и получится баблом пробить себе эту дорожку - то я боюсь потушить всю улицу при попытке зарядить Лиф! )) Ну и деградация батареи конечно... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

9,106

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

пысы. не в тему, но давно хотел спросить - как там маленький Aproxik поживает? ))) все гуд?

Тьфу-тьфу, всё ок!
Растёт, вредничает, шкодничает - всё как положено!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

9,107

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

а в итоге оказывается на фига мы живем если не позволить ЗАБАГАНКИ?

Я зовсім не це говорив! Невже ти не розумієш змісту написаного? shok
Ще раз - є потреби, а є забаганки. Ти мою потребу назвав забаганкою. Якщо так, тоді всі інші потреби теж можна називати забаганками, в тому числі і найекстремальніший випадок - життя.

Yanus написав:

если б ты троллил москалей...

А хто сказав що я цього не роблю? wink І навіть в нас тут кацапів тролив.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,108

Re: Следующий автомобиль

С электрокаром главная проблема - это то, что к нему еще одна машина нужна, нормальная. Иначе ты вроде-бы и с автомобилем, но даже до соседнего областного центра спокойно доехать не можешь.

  0
Спасибо сказали: Larsen1

9,109 Відредаговано Aprox (2020-02-27 11:44:53)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

С электрокаром главная проблема - это то, что к нему еще одна машина нужна, нормальная.

Это персонально Ваша проблема...
Мне, например, в соседний областной центр ездить не надо...
А если один раз когда и понадобится - можно обойтись и другим транспортом...
На межгороде бываю только по пути на море (ради электрокара готов поменять Азов на Турцию!)... В остальном - чисто по городу...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

9,110

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

верно. потому что потребности других людей ты называешь "забаганками".

Ти про Ларгус? Так нема ніяких потреб які не можна задовільнити іншими моделями. Тим же самим Лоджі. А от електромобілі нажаль категорично не можуть виконувати певних задач, як наприклад дальні поїздки.
Ну от які задачі, для яких потрібен Ларгус, категорично не може виконати Лоджі?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,111

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

не подходит мне эта машина. но ты сейчас за меня решишь подходит она или нет. ну как в прошлый раз. 

Підходить! Ти не зміг назвати жодної задачі яку вона не може виконати. А от те яке воно на смак і колір, це вже якраз забаганки. Ну от мій вибір РАВ4 замість того ж Логана МЦВ2, фактично теж забаганка, а не потреба. Але вибір між електичкою і ДВЗ таки потреба, як не крути, тому що як би я не старався, і з чим би не змирювався, а поїхати далеко не зміг би.

Yanus написав:

шоо опять?!? та ну нах...

Ти перший почав!  dumbom  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,112 Відредаговано Larsen (2020-02-27 12:05:52)

Re: Следующий автомобиль

Yanus, і знову не назвав задач, яких не може виконувати Лоджі. Ну раз не можеш назвати, значить нема такої потреби. Я ж назвав обмеження електрички, правда? wink
А "мені не підходить", хоч і може робити все що мені треба, це якраз і є забаганка, а не потреба.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9,113 Відредаговано Vader (2020-02-27 12:43:18)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Это персонально Ваша проблема...

Это не проблема, это обыденная задача для автомобиля.

Мне, например, в соседний областной центр ездить не надо...

Вы вообще никогда не выезжаете на автомобиле из города? О_о 

А если один раз когда и понадобится - можно обойтись и другим транспортом...

Ну да, на маршрутке.

На межгороде бываю только по пути на море (ради электрокара готов поменять Азов на Турцию!)... В остальном - чисто по городу...

Хорошо, если самолет в Турцию летает прямо из вашего города. А если нет? Например, мне, чтобы попасть в Турцию, нужно сперва доехать до Одессы. На машине с ДВС - это банальная задача, проехать 140 км до одесского аэропорта. А на электричке - это целая операция с непредсказуемым финалом - застрянешь где-то на объездной в тянучке - и привет, вместо Турции наслаждаешься Куяльником smile)) Или бросаешь электричку на обочине и едешь на такси - тоже весело.

  0

9,114

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Вы вообще никогда не выезжаете на автомобиле из города? О_о

Выезжаю, редко, и могу легко решить эту проблему при наличии электромобиля!
Какие-то поездки отменить, какие-то выполнить другим транспортом, а какие-то решить еще каким-либо способом (например, арендой авто)...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-27 13:06:45[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Хорошо, если самолет в Турцию летает прямо из вашего города. А если нет?

Последний раз самолёт в Турцию вылетал из Запорожья, нас посадили в шатл (хороший автобус с кондиционером) и отвезли в аэропорт...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

9,115 Відредаговано eglantier (2020-02-27 18:12:00)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:
jasonua написав:

+100...Вони не розуміють, що підтримують країну агресора....

Поки думки будуть у окремих громадян, шо тисяча автівок від агресора то є гріх великий, то хай ці громадяни поцікавляться про фактичний торговий баланс України з ерефією, його природу та чинники. Як приклад 2018р. за часів шоколадного правителя (решта років 2014-2019 аналогічно):

Те, що у України значний оборот з Мордором - аж ніяк не привід ще з доброї волі його збільшувати.

Георгич написав:

Продай свою автівку, не споживай нафту і нафтопродукти агресора. Закрий атомні електростанції - не споживай паливо для них від агресора...

Це, щоб ви розуміли, не кашрут, де свинини не можна, тому, що гріх. Справа в тому, щоб не дати окупантам зайвої копійки. Чим менше я їм заплачу, тим краще. А їсти російські продукти, наприклад, чи пити російську горілку (хоча наша краща) мені ніякий кашрут не забороняє. Справа у тому, щоб не платити, а не в якихось табу.

А у тебе якась логіка, як у дитсадочку: "Вітька какається, а ви мені кажете що пісятись - це погано. Буду пісятись, поки він какається і крапка!"

Георгич написав:

що всі ці лозунги ні що інше, як порохоботська муйня.

А це - в гілку "політика", будь ласка (Це я так, щоб Зєвс блискавкою не пришиб)
А по суті саме Зеленський Пороху й закидав таку муйню на дебатах. Не треба плутати авторство.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: Aprox, Larsen2

9,116 Відредаговано Evgenий (2020-02-27 17:35:57)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну от які задачі, для яких потрібен Ларгус, категорично не може виконати Лоджі?

сєкономить денег на приобретение:)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,117

Re: Следующий автомобиль

Evgenий написав:

сєкономить денег на приобретение:)

Також ГБО.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,118

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:
Vader написав:

А если нет? напримере, мне, чтобы попасть в Турцию, нужно сперва доехать до Одессы.

кхэ кхэ.... эээээ... можете к нам )))) к нам ближе. аэропорт проще и херсонскому бюджету приятно  angel

Да ладно, с этого года по 2 рейса в день будут от нас уходить.

  0

9,119 Відредаговано Георгич (2020-02-28 20:42:36)

Re: Следующий автомобиль

Hidden message by (Zevs) 2020-03-03 23:41:59

  0

9,120

Re: Следующий автомобиль

У нашому місцевому автосалоні хлопці почали привозити Фіати. Дуже радили придивитись до Tipo при ціні Логана але машинка більш цікава

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9,121

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes, ларгусів у вас не має?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9,122

Re: Следующий автомобиль

jasonua, не бачив. Вони возили Рено. Дачію не  можуть

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

9,123

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

Дуже радили придивитись до Tipo при ціні Логана але машинка більш цікава

Взагалі-то ціна на третину вища...  Від 318 500 грн це не від 242 000 грн.  dntknw
Хіба візуально трохи краще і типу клас вищий. Мультимедіа катастрофа, відсутність клімату, розхід явно вищий, дизелі відсутні, динаміка та сама.

  0
Спасибо сказали: Larsen1

9,124

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Взагалі-то ціна на третину вища...  Від 318 500 грн це не від 242 000 грн.

Зате там 6-ти ступка, непоганий мотор - в салоні краще зроблено, та нема цих садо-мазо штучок рено.  П.С. вчора бачив Вас по місті...Автівка сильно виділяється з потоку.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9,125

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

непоганий мотор

Але нема дизеля.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0