1,501

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Да, и сама защитка легкая и звенящая

Та швидко гниюща буде smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



1,502

Re: Цены на ТО

Та шо ей сделается. Ржавеет и все

  0

1,503 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-21 22:00:18)

Re: Цены на ТО

lukis написав:

Та шо ей сделается. Ржавеет и все

По суті так, Ви праві. В мене склалось враження ,що в низу ржавіє - це тільки розхідники. Тому захист теж до них віднести.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,504

Re: Цены на ТО

lukis написав:

Та шо ей сделается. Ржавеет и все

Да, а еще в древние времена прошлого тысячелетия ненавистного совка считалась эффективной антикоррозионной защитой обработка металла масляной пленкой и покрытие ее дорожной пылью...

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,505 Відредаговано Георгич (2020-03-15 23:31:29)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

По суті так, Ви праві. В мене склалось враження ,що в низу ржавіє - це тільки розхідники. Тому захист теж до них віднести.

Я свій логан обробляв - всю ходовку, арки коліс передніх і задніх антикорив. Потім ставив повні підкрилки назад. Шумив, а двері окрім шумки ще й мовілив всі зварні стики.
Одним словом, робив авто для себе, на все життя. Аналогічно колись робив ВАЗ-2106, який прожив понад 30 років і не згнив.
Аналогічно робив багато інших авто.
Але з інших, абсолютно об'єктивних причин, я зрозумів, шо Логан "не то пальто" - авто не моєї їзди, хоч дизель і сподобався, нажаль...
Тому продав. Людина, яка його купила, - лікар з Чернігова, подивився на все, що в нього вкладено, і як це зроблено, на всю цю обробку сказав - це ж ручна робота, як Ролс Ройс.
Потім додав, взагалі я планував торгуватись, та й грошей таких не маю, але за тиждень зберу, і дав задаток, без розписки. І через тиждень забрав машину...
Я до того, що в цю і понад десяток попередніх машин руки, кошти і душу вклав, а тому знаю про що пишу, а тому ось ці виходки

jasonua написав:

не звертайте увагу, він всі логани обливає г.ном.

У тебе розуму малувато
fool  fool  fool

  0
Спасибо сказали: NevAN, sdj387jsd2

1,506 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-22 00:22:05)

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

арки коліс передніх і задніх антикорив. Потім ставив повні підкрилки назад

Ось це напевно теж літо-осінь потрібно буде зробити. upp І з дверками теж plus

Георгич написав:

шо Логан "не то пальто"

Але, мене фінансової сторони просто жаба їсть...Тим паче є набагато пріоритетніші речі, куди і час і все остальне треба виділяти. Це хіба-що подорослішаю, та що фінанси скажуть...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,507 Відредаговано Георгич (2020-02-22 00:40:04)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Ось це напевно теж літо-осінь потрібно буде зробити.  І з дверками теж

Я робив і передні, але це імхо. Хочтам і підкрилки, але в пазухи над бризговиками набивається земля, аж трава там росте smile (про це нафорумі писали). Тому я все це обробив.
По заднім аркам прозаїка - там величезні, незахищені ніші, особливо в правому прилі, де заправна горловина. Тому знімаємо штатні щитки, обробляємо і ставимо повноцінні підкрилки.
По дверям. Тобі ж їх розбирали, тому що заважало заодно промовілити всі відкриті частини - стики, переходи, пакування, зварні шви?

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,508

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Тобі вж їх озбирали, тому що заважало заодно промовілити всі відкриті частини - стики, переходи, пакування, зварні шви?

Незнання...Але з дверками не зовсім так як треба вийшло, то вже літом-осінь..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,509

Re: Цены на ТО

sdj387jsd, ну я тобі писав як і що робив я. Ти просто полінився вникати, довірився чужим рукам.

  0

1,510

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Ти просто полінився вникати, довірився чужим рукам.

Там всі гуртом, як завжди зажлобився..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,511

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Але, мене фінансової сторони просто жаба їсть...Тим паче є набагато пріоритетніші речі,

Само собою. Автівки це іграшки, і не більше. Гратись в них можна при вільних фінансай, коли діти виросли та самостійні, як у мене, наприклад.
Втім, як любитель нового і трахтаматів, глянь на це
https://ravon.com.ua/auto/ravon-r4
Тут тобі і прайс, і 106 сил і трахтамат, і гбо ставиться, і порода ЖМ (порівняй силовий каркас з дачієвським). І це не гівно - люди вже по 100 тис проїхали і без нарікань.
Ну і чим не варіант для жінки?

  0

1,512

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Ну і чим не варіант для жінки?

З нею уже простіше, на ручці вміє...І дивився на те, до-речі і непогане авто, перша думка була не вірна..ай буде видно, он на днях скважу бурили... Це ще ті відчуття, коли кожен метр починаєш рахувати, і з середи просто розриває, і починаєш це в різних валютах, ой думав вмру.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,513 Відредаговано Георгич (2020-02-22 11:07:06)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd, я водою колись займався, досліди, що по воді у сусідів. Наприклад на київщині в деяких районах з верховодки отримаєш воду кращу, ніж бурити бучак, і навіть сеноман. Чому так - можу розказати.
Верховодку ти можеш і вручну пробити.
Досліди для початку геологію вашої місцевості. Я вашу місцевість не знаю.
Потім вирішиш, там багато нюансів, включаючи під'їзд авто до місця буріння.

  0

1,514 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-22 01:30:46)

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Досліди для початку геологію вашої місцевості. Я вашу місцевість не знаю.
Потім вирішиш, там багато нюансів

Та вже зробили, не ахті десь 1,1-1,2 куба в час приходить, але дуже добре що до 20 метрів нище землі підіймає..Верходка все залізне, з вапняком acklad Треба туди далі... hmm

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,515

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Верходка все залізне, з вапняком  Треба туди далі...

Перевищення органіки, нітрати - так, але 2-х валентного заліза в верховодці бути не повинно. Хіба що в який склад боєприпасів уперся часів всіх світових воєн, або в схрон ))). В цьому випадку вода буде ржава відразу, прямо з крану і залізо в ній 3-х валентне.
Але повторюсь - я не знаю вашої місцевості, можу помилятись, або ви прокололи верховодку і ввійшли в полтавський горизонт.

  0

1,516 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-22 01:47:39)

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

В цьому випадку вода буде ржава відразу, прямо з крану і залізо в ній 3-х валентне.

І залізо і закип'ятити бордове та в осадок, + запах - весь набір. Просто колодязь значно ліпше. (але літом всі пересихають, і цієї осені сухі) А там далі,суха глина  араліт, прослойки базальта , і далі далі. Ой думав жаба мене з'їсть. Ладно то таке, головне що є..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,517

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

І залізо і закип'ятити бордове та в осадок, + запах - весь набір. Просто колодязь значно ліпше. (але літом всі пересихають, і цієї осені сухі) А там далі,суха глина  араліт, прослойки базальта , і далі далі. Ой думав жаба мене з'їсть.

Це і підтверджує мої слова, ти в полтавці. Запитай у людей що мають з бучака, щоб зря не довбатись.

  0

1,518

Re: Цены на ТО

Странные цены на ТО...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

1,519 Відредаговано Yeka (2020-02-22 10:06:26)

Re: Цены на ТО

lukis написав:

Я б за такие деньги весь день их снимал-ставил

Механик с этих денег получит,от силы,чистыми на руки,гривен 100 за час.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,520

Re: Цены на ТО

Ну да. Я виде, сколько на СТО людей работает.

  0

1,521

Re: Цены на ТО

Yeka написав:

Механик с этих денег получит,от силы,чистыми на руки,гривен 100 за час.

Заробітна плата працівника - не залежить від придубку (та ЧП) організації. Від цього тільки залежить на чому їздить начальника/хазяїна.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,522 Відредаговано Георгич (2020-02-22 13:46:32)

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

Заробітна плата працівника - не залежить від придубку (та ЧП) організації.

В Україні, з урахуванням госпрозрахункових показників дохід працівника розраховується в 10% від принесеного ним прибутку. Найвищий цей показник в США близько 70%.

  0

1,523 Відредаговано sdj387jsd (2020-02-22 11:26:25)

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

В Україні, з урахуванням госпрозрахункових показників дохід працівника розраховується в 10% від прибутку компанії

У нас взагалі якесь свинство. Робочих місць меншає, а раз є кому робити треба зарплату різати. Якось так. Але з іншої для більш розумних власників - це вікно можливостей. І там дійсно стараються платити ну якісь більш менш зп...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-22 11:25:35[/merge_posts_bbcode]

П.С. а з іншої сторони у нас і багаті люди. Йдуть в організації гадаючи що там переплативши їм зроблять більш якісно. Чим просто фізик, людина по оголошенню, тому для них і ціни. На цій вірі все і тримається...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

1,524

Re: Цены на ТО

sdj387jsd написав:

У нас взагалі якесь свинство. Робочих місць меншає, а раз є кому робити треба зарплату різати. Якось так.

За це я не люблю капіталізм.

sdj387jsd написав:

для більш розумних власників - це вікно можливостей. І там дійсно стараються платити ну якісь більш менш зп...

Так, але теж прижимають. Усередньому українець отримує 10% від того, що заробив для компанії. Я писав про це вище.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2020-02-22 14:16:34[/merge_posts_bbcode]

Як приклад любима всіма українцями корпорація Рошен. Я був на вінницькій фабриці в 2009р. Там працювало 1000-1500 народу. Цехи автоматизовані і вже починалась роботизація, яка виглядала досить смішно - якщо на сусідній лінії сидять 4 жіночки і викладать цукерки зі швидкістю пулі, то н цій лінії тугодум тягає їх як черепаха. Але на виході продуктивність вища у робота. Це було 10 років тому.
Був я на цій же фабриці в цьому році, там вже не 1000-1500 працівників, а всього 200-500, решту роботи виконують шуберти. Скільки коштує шуберт знаєш?
Цех майже безлюдний. Нач. цеха каже, було у мене 200 людей - було щожня 200 проблем. Зараз людей нема і проблем нема.
Власнику пофіг робочі місця.

Друга сторона цієї ж медалі - маса трудоспособного народа виїхало на заробітки. Де ти зараз знайдеш кваліфікованих працівників? ОТже вихід той же - притягуєш з Німеччини беушні куки, перебираєш їх і працюють вони як милі. Навіть малі підвальні фірми, які займаються наприклад металевими дверями, навіть вони варять двері куками, бо біологічних електрозварювальників нема.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

1,525

Re: Цены на ТО

Георгич написав:

Друга сторона цієї ж медалі - маса трудоспособного народа виїхало на заробітки. Де ти зараз знайдеш кваліфікованих працівників?

Сам собі робітник, сам собі начальника вихід такий smile Тай позавити від себе від непотрібних товарів/послуг.
Ну автоматизація, це добре але уже пора вводити податки на працю машин. Бо іначе скорочення населення мусить продовжуватись..Але чомусь про це петицій нема...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0