1

Тема: Підголовники

Хто скаже, чи можна замінити передні підголовник(и) в машинці? Хочу підголовник з регульованим нахилом, бо зі штатним бачу тільки стелю, якщо спираюся на нього. Може з якоїсь іншої моделі підійдуть?

Краще в 7-ій вдома на Logan 1.6 Laureate, ніж в 6-ій в морзі...
  0



2

Re: Підголовники

Мені таке саме спадало на думку, але знатоки-драйвери кажуть, що спиратись на щось головою водієві -- "моветон". Тобто, рівна "висяча" голова тонко відчуває всі просторові еволюції і прискорення автомобіля і приймає рішення на компенсаторне управління. Гіраскоп, карочє...  smile А ти хочеш єтот гіроскоп вмурувати в підголовник...  wink

  0

3

Re: Підголовники

Наскільки я знаю, вони призначені захищати шийні позвонки при ударі в авто ззаду, а не для відпочинку шиї - чи я не правий?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

4

Re: Підголовники

mekena написав:

Наскільки я знаю, вони призначені захищати шийні позвонки при ударі в авто ззаду, а не для відпочинку шиї - чи я не правий?

+1. Именно так.

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

5

Re: Підголовники

Несколько лет назад ехали мы на служебной "волге" и остановились на светофоре. А водитель ЗИЛа, который ехал за нами на тормоз нажать забыл.  :acklad: Хорошо хоть скорость была небольшой и обошлось без серъезных травм. Но шея у меня потом дней десять болела. Были б подголовники, обошлось бы все полегче. Но в "волге" их и у водителя нет, а я в момент удара сидел на заднем сидении. Так что логановские подголовники для пассажиров меня весьма порадовали. Вещь нужная.  ;)

Logan Ambiance 1,4
  0