1

Тема: Зустріч Рено-клубу у Львові

Ренушники збираються в неділю (14.10.07) в 15.00 на площадці біля Високого замку.
http://www.renault-club.kiev.ua/forum/i … entry79421
Пиєднаємось до них? Познайомимось, кави поп'ємо.
Бажаючі є?

  0



2

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

Шкода, що так пізно повідомляєш -- у мене вже домовленості на той час, а то б з радістю...

  0

3

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

Попробую успеть.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

4

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

А драка будет focus

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

5

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

OZZY написав:

А драка будет focus

подтягивайся... и будет  lol lol lol

  0

6

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

BeS
Не-е тогда спасибо focus

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

7

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

Доповідаю:
На 15.00 я не зміг приїхати на місце зустрічі Рено-клубу. приїхав тільки в 15.40. На площадці, де планувався збір, стояло 4 Рено (1 Сценік, 1 Лагуна і 2 Мегани) і зовсім не було людей. Тільки на Сценіку була наклейка Рено-клубу. Поруч була кафешка, в якій планувалось попити кави. Я так і подумав, що ті учасники Рено-клубу, які приїхали на збір, п'ють каву в кафешці. Але поскільки зі мною була менша малявка, яка від катання по місту заснула на задньому сидінні, то я вирішив не заходити в кафе і не виясняти, хто ж тут з Рено-клубу. Тому написав записку про те, що тут був Смик з Логан-клубу, залишив свій телефон, вклав трохи наших візиток, флаєрів, одну наклейку і проект програми співпраці з дилерами. Поки я доїхав додому, до мене вже подзвонив власник Лагуни, він же ж мій колишній співробітник (світ тісний smile ). Поговорили, домовились тримати один одного в курсі подій про зустрічі і діяльність наших клубів. Так що є сподівання на дружбу і плідну співпрацю між Логан- і Рено-клубами у Львові. Нагадаю, що на офіційній частині святкування річниці клубу в Києві 15 вересня була присутня TIGRA з Рено-клубу.  :rock:

  0

8

Re: Зустріч Рено-клубу у Львові

Ну, маємо надію на співпрацю Клубів споріднених марок автомобілів.... і це є добре!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0