26

Re: Центральный замок перестал работать

blanch написав:

Подскажите кудой рыть.

Батарейка??

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0



27

Re: Центральный замок перестал работать

Lavrik, нет.Батарейка целая и новая.

DACIA LOGAN LAUREAT 1.6 2006 ГУР,кондиционер.
Сила дурака в том, что умный перед ним бессилен.
  0

28

Re: Центральный замок перестал работать

В мене така проблема з центральним замком багажника: з 2013 року центральний замок багажника відкривається з ричання, жужжанням але відкривався і закрився без проблем. Зараз перестав то закриватись, то відкриватися може відкритися чи закритися за 3-5 раз. Доки не замітив, то машина з відкритим багажником стояла весь час. Підкажіть де взяти такий активатор багажника?Може його можна якимось іншим дешевшим замінити?Колись в рено електрик мені сказав що він жужжить від того що зламався в ному зубчик. Хай працює доки працює, потім треба міняти. Зараз це потім настало. Може хтось стикався з цим активатором де його взяти, чи потрібно замовляти в Рено???

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

29 Відредаговано Lavrik (2016-12-22 17:31:50)

Re: Центральный замок перестал работать

Я брав на розборці. Давно було, ціну не пам"ятаю.
У мене зараз, з настанням холодів, закривається завжди, відкривається не з першого разу. Але при натисканні кришки багажника (за "язичок", у Ф2 його немає) відкривається. Працює тихо, не жужить.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

30

Re: Центральный замок перестал работать

Lavrik написав:

Я брав на розборці. Давно було, ціну не пам"ятаю.
У мене зараз, з настанням холодів, закривається завжди, відкривається не з першого разу. Але при натисканні кришки багажника (за "язичок", у Ф2 його немає) відкривається. Працює тихо, не жужить.

А чем его лучше смазать? Чтоб на морозе не хватал? WD подойдет?

  0

31 Відредаговано Lavrik (2017-01-20 09:22:44)

Re: Центральный замок перестал работать

plus

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

32

Re: Центральный замок перестал работать

wd  підійде. В даному випадку це дійсно не змащувач, а "незамерзач" чи радше "ненамерзач", недає збиратись волозі і  примерзати деталям личинки. Я особисто задуваю wd в замок гаражного замка на зиму. Працює як часи.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

33 Відредаговано JUK (2017-12-03 11:58:56)

Re: Центральный замок перестал работать

Всім привіт. Замітив що задній цз від водія не закривається з 1 разу а 3-5. Відкриває зразу. На що подивитись ? Чи підійде простий цз ? щоб зразу замінити при розборці.
Спс.
Не закривала , постукав по обшивці і закрилась.

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

34 Відредаговано az74 (2017-12-03 13:01:51)

Re: Центральный замок перестал работать

Холодно, смазка и грязь мешают работать приводу закрытия двери.
Разобрать, почистить, смазать.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: JUK1

35

Re: Центральный замок перестал работать

А там не має окремо цз , а врізаний в основний замок цука  smile
Зняв розібрав , промив , гарно змастив і працює.

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

36 Відредаговано b1ss (2018-03-08 15:46:42)

Re: Центральный замок перестал работать

Виникла проблема з ЦЗ. Поїхав я в супермаркет РОНУ. Ставлю машину на сигналку - не працює брелок. Думаю, розберу, почищу контакти на брелку, там де батарейка. Почистив - не працює. Я в магазин за батарейкою. Закриваю з ключа - закривається тільки водійська дверка. Раніше працювало з ключа. Закривались всі 4 дверки, але в минулому році взимку згорів актуатор водійської дверки. Я замінив. З пульта все закривалось.
Так от, замінив батарейку. Не закриває. Я в шоці. Думаю, поїду до установщика. Приїхав. Ставлю на сигналку - все працює. Знімаю - працює. Так я до установщика і не дойшов. Проблема в глушилці, яка не дає пультові закривати машину і ставити на сигналку. Переконався, приїхавши наступного разу в супермаркет.
В мене питання: Чому не працює центральний замок з ключа? В чому причина?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

37

Re: Центральный замок перестал работать

Было недавно после ночёвки наулице в мороз, не срабатывал цз. Закрывает, и тут же открывает. А пимпочек на дверях на моей нет- не бросать же машину. Думал, спала тяга от актуатора к замку. Постучал по всем дверям, побрызгал смазкой нанопротек- не помогает,Ехал с женой вечером , она держала дверь правую заднюю руками. Приехали домой, она хлоп - закрылась. Обстучал ещё раз - закрывается. Значит - не тяга. ИМХую: делал шумоизоляцию, тяга от ручки открывания проходит сверху, может, где-то прижало и подклинило. Может- вода и мороз, прихватило. Уже неделю всё работает, тьфу3.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0