1

Тема: Голосуємо за Логан

На одному з російських форумів час від часу виникають теми про Логан. Я там намагаюсь відстрілюватись за наявності надхення та часу але в цьому випадку я один не впораяюсь. Тому, еврибаді голосувати за Логан  http://www.autolada.ru/viewtopic.php?t=106145   rock

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0



2 Відредаговано Valerik (2006-08-08 22:55:21)

Re: Голосуємо за Логан

Там якесь дуже дебільне голосування, оскільки жодного нормального пункту немає. Прошу у відповідь нашим колегам відповісти нормально і виважено про нашого конкурента на такі питання:
Лада мотлох, потвора і т. д.  acklad
Лада яскрава гламурна цяцька  cool
Лада ні риба ні м'ясо   vissla
А, що Лада хіба автомобіль, а не тарантас?  big_smile

Хіба можно так серйозно питати про автомобіль, який переважна більшість форумчан не вважає чимось серйозним, оскільки обрала іншу марку? Це голосування нерепрезентативне та заангажоване.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

3

Re: Голосуємо за Логан

а я пропоную ыншы варыанти для лади:
1. ВАЗи - на озброєння російській армії!! Досить боятися східного сусіда.
2. Томущо сучасний
3. Моторне мастило прекрасно впливає на шкіру рук
4. ну і що що не їде, зате я її люблю

голая база в белом цвете
  0

4

Re: Голосуємо за Логан

я собі пару рокув тому придбав ладу - 2103 1980 рік, індивідуальна збірка, форсований двигун, форкамерний карбюратор, турбіна, спортивний міст, шкіряний салон...
ламалася вона з періодичність раз на тиждень. не сперечаюся ремонт улюбленого авто - прекрасний привід уникнути участі в недільному прибиранні квартири, а форсований двигун і решта прибамбасів славний спосіб поганяти понти, але більше плюсів немає...
навіть враховуючи що класика - найвдаліші вазівські авто дякуючи пенінфарінівському дизайну і фіатівським інженерам, враховуючи що 2103 - найлюксовіша із лад, що в ній є все чого немає в логанах - і всякі підсвітки бардачка багажника капота, і мякий пластик на консолі, і шкіряний салон, в Логані просто зручніше, просто не болить спина від дальньої дороги, просто тихіше в салоні, вища робоча швидкість, краща керованість, меньша витрата палива.
У мене був ще Ваз 2109. Різниця між ним і 2103 приблизно та сама що між 2103 і логаном. девятка взагалі триколісний велосипед... далі з вазами я не ризикнув експериментувати але підозрюю що калина ще гірша ніж 2109. Я трохи поїздив на ній на тест драйві - ніякого кайфу...

такщо порівнювати ВАЗи з автомобілями - недоречно. його треба порівнювати з дитячими конструкторами ЛЕГО. Це не транспортний засіб, це хоббі.

голая база в белом цвете
  0

5

Re: Голосуємо за Логан

До появи Логана я розглядав ВАЗ, як потенційний претендент на мою майбутню тачку. При появі на ринку Калини, подумав - нарешті, з"явилося щось подібне до сучасного авто. Придивившись ближче и почитавши тест-драйви в російських авто-виданнях, зрозумів, що з Калиною міг влипнути добре. Ну а поява у продажу Логану вирішило усі мої сподівання щодо оптимального авто в цій ціновій категорії (після вивчення "за" і "проти" щодо Ланоса і Авео).  wink

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

6

Re: Голосуємо за Логан

Чим далі, тим більше розумію, що Каліну з Логаном взагалі не варто порівнювати. Після огляду Каліни в автосалоні навіть не виникло бажання трохи поїздити на цій потворній машині. Поверхневий огляд сказав все про цю автівку. Це не конкурент Логану! :dumbom:

  0

7

Re: Голосуємо за Логан

Farg0 написав:

Після огляду Каліни в автосалоні навіть не виникло бажання трохи поїздити

У меня и после Ланоса не было такого желания!

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

8

Re: Голосуємо за Логан

rozumnyk

Мне лень регистрироваться, закинь туда ссылочку
http://www.cutu.ru/logan/loge.htm

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

9

Re: Голосуємо за Логан

Просто так, напоминаю присутствующим Правила

3.1.  Запрещается "поливать грязью" авто любых марок. Разрешена только ОБОСНОВАННАЯ критика (желательно с указанием источника информации).

Прошу придерживаться ...

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0