1

Тема: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

Перепрошую якщо не в той розділ вліз, але до ходової таки є відношення.
Ось моя невеличка історія:
В кінці квітня заїхав на офіційну СТО в Тернополі для діагностики ходової. Після закінчення діагностики мені повідомили: повилазили сайлентблоки в ричагах, а так як ричаги йдуть тільки в зборі тож міняти потрібно все разом. А так як авто ще на гарантії то домовились про заміну. ...
... Гарантійна заміна виконана, я щасливий (поміняли по гарантії, все чудово) забрав авто та спокійно направився додому. Після 40км більш-менш нормального асфальту я заїхав в своє селище і зразу ж на першому повороті (та невеличкій ямці) я почув досить сильний стук часто нагадуючи скрегіт підвіски який потім супроводжував мене кілька днів (поки не розібрався що це таке) особливо на поворотах навіть на дорозі без ям.
На наступний день розмовляючи із майстром-приймальником він мене переконував, що це так стукають супорти на направляючих, а на моє питання чому стук так різко появився зразу після ремонту - відповів що під час ремонту супорти знімали та переконалися в тому що направляючі дійсно вироблені (була така розмова після діагностики), та щоб не міняти їх - дешевше проточити та встановити товстіші направляючі (день роботи за близько 1000грн). Для початку я заспокоївся, але ненадовго - ну неможе стукати супорт коли натиснути гальма! Крім того познімав супорта - і ніяких ознак що їх скидали не знайшов (одна з направляючих була практично без змазки - на мою думку якщо Майстер працює із якимсь механізмом то після того як розібрав і звернув увагу що немає змазки то змастить, або як мінімум зверне на це увагу).

Через кілька днів вислуховування "болів" ходової я вирішив вже не їхати на офіційну СТО, а вирішив скористатися послугами друзів які такою роботою на життя заробляють роками.

Виявилось: При заміні ричагів "майстри" зірвали різьбу на болті який затискає шарову відповідно вона практично не тримала колеса і при поворотах зміщувалась в посадочному місці  видавала такі звуки. Після заміни болта (з гайкою) все нормально.


П.С. Це вже другий раз таке із вказаною СТО. Попередній раз як була заміна (вже не памятаю, але здається тих же ричагів) також щось рипіло але для усунення я їздив на станцію.

П.П.С. А ще: як мені сказали мої друзі - затискати сайлентблоки необхідно на авто "на колесах" із штатним навантаженням (водій+пасажир) для уникнення прискореного зносу резинок сайлентблоків. Що пояснює засліплення зустрічних машин ближнім штатним світлом (сайлентблоки затиснули на підйомнику з підвішаними колесами тож передок також тримали ще і резинки)

  0
Спасибо сказали: safgal, vuykoyosyp2



2 Відредаговано Александр007 (2014-05-20 15:22:29)

Re: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

gorar написав:

В кінці квітня заїхав на офіційну СТО в Тернополі для діагностики ходової.

Не переживай, раз напартачили то пусть исправляют бесплатно!!!
На все работы они дают гарантию!
Если будут быковать звони в Рено Украина.  imho2
Главное не спеши платить!

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3

Re: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

gorar написав:

П.П.С. А ще: як мені сказали мої друзі - затискати сайлентблоки необхідно на авто "на колесах" із штатним навантаженням (водій+пасажир) для уникнення прискореного зносу резинок сайлентблоків. Що пояснює засліплення зустрічних машин ближнім штатним світлом (сайлентблоки затиснули на підйомнику з підвішаними колесами тож передок також тримали ще і резинки)

Мне сайлентблоки тоже на весу меняли. Нужно будет посмотреть состояние. Но пока тьфу-тьфу-тьфу...

  0

4

Re: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

ненене. на весу нельзя зажимать.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: safgal1

5

Re: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

_AlexSander_ написав:

ненене. на весу нельзя зажимать.

Можна , но тоді прийдеться часто і регулярно smile

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

6

Re: Стук (майже скрегіт) після ГАРАНТІЙНОЇ заміни ричагів

потом говорят - купил сайленты, а они не отходили и 10 тыс.. не покупайте это гайно..

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0