26

Re: VIP карты WOG (продам)

Чого і слідувало чекати. crazy Пост №11, на який наш віп-вог ніяк не прореагував.

Link написав:

Поймаю верну ему эту карточку в одно место.

Якщо сіє собитіє відбудеться - то можна відео like.

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0



27

Re: VIP карты WOG (продам)

Grabb написав:

серед форумчан можуть бути люди із дуже повязаних до ВОГ структур dumbom

А особы приближенные к структурам ВОГ не могут поспособствовать другим форумчанам? А то возле дома построили две заправки, но дороговато без скидки то smile

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

28

Re: VIP карты WOG (продам)

Dendnepr написав:
Grabb написав:

серед форумчан можуть бути люди із дуже повязаних до ВОГ структур dumbom

А особы приближенные к структурам ВОГ не могут поспособствовать другим форумчанам? А то возле дома построили две заправки, но дороговато без скидки то smile

нажаль sad 
карточки чисто корпоративні і номерні (номер привязується до конкретної особи - працівника корпорації) операції по картках відслідковуються, провіряються. наприклад, якщо моя картка (емітент луцький філіал) постійно буде пробиватись поза межами регіону де я проживаю - її заблокують, а я матиму розмову із СБ. Единий варіант - передачі особі, яка проживає там само де і я. Ще як варіант - одноклубнику із Луцька, який кудись буде подорожувати. і то чи не прийдеться потім пояснювати, чому я був на роботі, а карточка їздила по Україні dumbom . тіпа таво.
Варіант був у відрядженні також відпадає.
Знижка дійсно 50коп. Ліміт 200л/міс. Хоча особисто заправляюсь на БСРМ (92 там всерівно дешевше і такий самий), по моїй картці - знайомі (мустангом)

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

29 Відредаговано Grabb (2013-03-01 00:02:49)

Re: VIP карты WOG (продам)

Link
А вас не здивувало, що після мого поста і поста №11 (мого кума, який також в темі) пан ВІП-ВОГ хутко зник і більше не пихав чудо-карточки dntknw
Можливий варіант для вашої сатисфакції - передати тел. цього комівояжера в СБ ВОГа, проте наслідки можуть бути непередбачувані
До-речі можливо деактивація вашої картки - це і є наслідок подбних дій, ХЗ. Бо про дворазові картки я не чув, скоріше її дезактивували

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

30

Re: VIP карты WOG (продам)

Grabb написав:

Link
А вас не здивувало, що після мого поста і поста №11 (мого кума, який також в темі) пан ВІП-ВОГ хутко зник і більше не пихав чудо-карточки dntknw
Можливий варіант для вашої сатисфакції - передати тел. цього комівояжера в СБ ВОГа, проте наслідки можуть бути непередбачувані
До-речі можливо деактивація вашої картки - це і є наслідок подбних дій, ХЗ. Бо про дворазові картки я не чув, скоріше її дезактивували

Нет времени заниматься всем этим хоботом, карточка проводиться типа работает но скидка 0, просто не буду заправляться на воге, и больше не буду не кому верить. Что поделаешь попал так попал бог ему судья.

А вас я предупредил, как есть, если этот продавец объявиться и все исправит Я тоже вам всем расскажу, но в это что то вериться слабо.
Хотя всякое бывает.

DACIA Logan 1.6 MPI Laureate
  0

31

Re: VIP карты WOG (продам)

разводом здесь попахивало с того момента, когда все начали противоречить скидкам, обсуждать - а продавец в этот момент вообще молчал.

  0