1

Тема: Вопрос о помпе

Дорого дня, сьогодні зібрався міняти ремінь грм + ролікі, скажіть будь ласка, коли потрібно міняти помпу і скільки вона коштує, ремінь треба було міняти на 60 тисячах, я переїздив 25 тис, тому питання чи потрібно відразу міняти помпу, на перед дякую

3678
  0



2

Re: Вопрос о помпе

Бажано також поміняти. Але якщо вона суха та без люфтів, то можна лишити.
Але якщо вона потече, то при заміні знову міняти ремінь+ролік ГРМ
Коштує помпа 250+/-

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3

Re: Вопрос о помпе

А если ее еще и заклинит - то клапана встретятся с поршнями

  0

4

Re: Вопрос о помпе

Defold написав:

питання чи потрібно відразу міняти помпу

продаю помпу Продам помпу на логан 1.4 фаза 1 и два колеса

  0

5

Re: Вопрос о помпе

Everest написав:
Defold написав:

питання чи потрібно відразу міняти помпу

продаю помпу Продам помпу на логан 1.4 фаза 1 и два колеса

В мене 1.6, а колеса які?

3678
  0

6

Re: Вопрос о помпе

два новых колеса 12 года выпуска брал в декабре (пробег 1000) Sava escimo S 3+ R14 185*70 http://rezina.cc/sava-eskimo-s3-plus-155-65r14-75t1 . Поменял зимнюю резину на шипованую. Отдам практически даром. 410 грн за штуку

  0

7

Re: Вопрос о помпе

Everest написав:

два новых колеса 12 года выпуска брал в декабре (пробег 1000) Sava escimo S 3+ R14 185*70 http://rezina.cc/sava-eskimo-s3-plus-155-65r14-75t1 . Поменял зимнюю резину на шипованую. Отдам практически даром. 410 грн за штуку

Спосибо, зима у меня есть, єту зиму отездил только на 2-х передних зимках, зад с начала лета стоит

3678
  0

8

Re: Вопрос о помпе

Шановні форумчани, голошую результат пройденої роботи:

Я поміняв, сьогодні 1 ролік ГРМ + ремінь (530 грн) + робота 200 грн, на сервісі в майстра, в магазині мені продавець каза, що на ГРМ навіть якщо є кондиціонер потрібно міняти лише 1 ролік, він до кондиціонеру немає ніякого відношення, він тілки управляє, грубо кажу розприділенням газу. сервіс толковий, люди правітні, почистили аккамулятор, за 50 грн зробили діагностку ходової і виписал офіціійний акт виконаних робіт. А за заміну 2 роліків продавець сказав, що це при заміні ремня генератор. При тому, що заміна здійснена була (сьогодні) на 86 500 км, що на роліку, що на ремні можна було відїздити спокійно до 100 тис. Помпа абсолютно здорова.

3678
  0