1 Відредаговано Zevs (2011-11-29 12:59:05)

Тема: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Власне хотів спитати чи робив собі хтось у Львові таке.

Я особисто ще коли купляв свого Логана,  купив на базарі набір для обшивки керма(кусок шкірки, нитка, голка) за 20 грн і настільки наскільки вистарчило мені таланту обтягнув шкірою кермо.
Чесно кажучи мені ніколи не подобалися готові чохли на руль - як на мене занадто шкарадно вони виглядають imho2

Так от ... пройшло 6 років і та шкіра, що я її обтягнув на кермо місцями трішки пооблазила...
Місяць тому на одній з мийок побачив оголошення, про обтяжку рулів та ричагів КПП шкірою. При телефонній розмові з ними вияснив що ціна стартує від 300 грн. Сам майстер знаходиться в районі вул. Замарстинівської(недалеко від кінцевої трамваю 4).

Питання: Чи робили комусь щось подібне саме у Львові? Або можливо хтось планує таке зробити... Впринципі ціна питання 300 грн як на мене не така вже й велика, а от побачити б результат. 

P.S. Те як роблять в інших містах я бачив в темі "Кожаный руль"

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0



2

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

regulator написав:

Власне хотів спитати чи робив собі хтось у Львові таке.

Я особисто ще коли купляв свого Логана,  купив на базарі набір для обшивки керма(кусок шкірки, нитка, голка) за 20 грн і настільки наскільки вистарчило мені таланту обтягнув шкірою кермо.
Чесно кажучи мені ніколи не подобалися готові чохли на руль - як на мене занадто шкарадно вони виглядають:imho:

Так от ... пройшло 6 років і та шкіра, що я її обтягнув на кермо місцями трішки пооблазила...
Місяць тому на одній з мийок побачив оголошення, про обтяжку рулів та ричагів КПП шкірою. При телефонній розмові з ними вияснив що ціна стартує від 300 грн. Сам майстер знаходиться в районі вул. Замарстинівської(недалеко від кінцевої трамваю 4).

Питання: Чи робили комусь щось подібне саме у Львові? Або можливо хтось планує таке зробити... Впринципі ціна питання 300 грн як на мене не така вже й велика, а от побачити б результат. 

P.S. Те як роблять в інших містах я бачив в темі "Кожаный руль"

Присоединяюсь к вопросу)

Dacia Logan Laureat 1,6mpi
  0

3

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Маю майстра який може таке зробити без проблем. Чоловік займається обтяжкою шкірою і іншими матеріалами любих частин авто. Спеціаліст хороший. Знаходиться в гаражному кооперативі "Ластівка" що на Княгині Ольги. Цін не знаю, спілкувався з ним роки 2 назад, але чоловік знає що робить. Рекомендую. Можу дати контакти.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

4

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

OKurylyshyn
скинь в пп контакт майстра.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

5

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Юра, як взнаєш ціну, поділись будь-ласка smile .

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

6

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Ось його сайт http://www.autointerior.com.ua/
не сприйміть за рекламу.
0676722774 - Діма

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

7

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

OdjaPiton
дзвонив
руль 60 у.о - з вставками з перфорацією, 50 у.о - без
ручка  - ~15-16 у.о.
ось так. може заїду ще сьогодні туди де писав спочатку теми, спитаю скільки там.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

8

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

regulator написав:

60 у.о

shok дорогувато.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

9

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Odja
був щойно в того другого майстра
ціна обшивки руля логана(оцінював на місці) - 350 грн.
При потребі може зробити вставку з перфорацією - наскільки буде дорожче не сказав.
Показував зразок роботи. imho2 впринципі нормально, але я в цьому ділі не великий спеціаліст.
З того що я бачив зробив висновок що робить то він один в себе вдома на подвірї в гаражі.
Питав в нього чи не зробить знижку якщо замовляти 2-3 руля - сказав що навряд чи, бо ціна впринципі досить низька.
Також казав що найближчі 2 тижні вже розписані тому краще записуватися наперед.
Отаке...
Я особисто поки що прицінююсь, якщо ще хтось цікавитиметься можемо скооперуватися.
Може ще хтось якісь варіанти знає.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

10

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Если 350 грн. - ТОЛЬКО за руль, imho2 больно жирно выходит. Посмотрел цены на сайте, который Олег скинул, то там за перетяжку салона 3500грн. (это бумер и не кожа) берут. Думаю за 3000грн. в Логане можно все перетянуть - и сидушки и карты дверей, но надо узнавать.

Лично себе сидушки бы не перетягивал, а вот потолок, панель и всякие пластиковые накладки можно было бы...., но сначала шумка и акустика, а там видно будет.

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

11

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Pashko написав:

а вот потолок, панель и всякие пластиковые накладки можно было бы

Ну і плани в тебе Pashko , головне щов все задумане вийшло smile .
P.S. Може листа до Миколая написати, а , що скажите? big_smile

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

12

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

когда зеленый был по пять отдавал 250 грн. тогда узнавал у всех была такая цена

Лауреат 2, 1.4, 2005г.в, темно-зеленый перламут (горе мое); серебристый Амбианс 2007г.в., 1.6 и долгожданный 7-ми местный МСВ в Лауреате и серебре

Бери от жизни все, что можешь унести
  0

13

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Odja
та я от так і планував десь від Миколая такий подарунок отримати...
Сприводу перетяжки салону... це звичайно класно але ІМХО не для такого авто.
Напевно поїду до того що за 350 грн. В першу чергу з тих міркувань що мені туди ближче:).
Бо за добирання туди назад і час вбитий на це можна потратити набагато більше грошей.

Планую зробити це до нового року. Про результат відпишуся.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

14

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

Хлопці, "ричаг" по-українськи буде "важіль". Чи Вам на Західній Україні цього не знати?

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

15

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

LawGun написав:

Хлопці, "ричаг" по-українськи буде "важіль". Чи Вам на Західній Україні цього не знати?

offtopic Да нам, татарам, что санаторий, что крематорий - лишбы тепло было. big_smile

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

16

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

LawGun а я поржал с фразы по ссылке Олега:

Нове поступлення тканин!

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

17 Відредаговано LawGun (2011-11-30 18:58:47)

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

_AlexSander_ написав:

LawGun а я поржал с фразы по ссылке Олега:

Нове поступлення тканин!

Ну, іржати - не іржати, а незлобливо вказати на помилку, думаю, слід.
На російському логановському форумі навіть тема є "Я плакаль, когда писать по рюсской". Де намагаються, між іншим, боротися за чистоту російської мови.
А ми бачимо, наскільки русифікована Україна, якщо навіть у Львові русизми трапляються.
Хоча я особисто проти російської, чи будь-якої іншої мови, нічого  не маю. Сам балакаю на ужасному суржикові в обичній жизні. offtopic

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

18

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

LawGun
суржик і береться з реального життя. Просто Ваш суржик наближений до російської, а в нас він наближений до інших мов(польська, німецька тощо).
а взагалі тут суцільний офтоп пішов. навпено варта тему почистити.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

19

Re: обшивка шкірою керма та ричага КПП у Львові

regulator написав:

навпено варта тему почистити.

Пока не началось...

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0