26

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

На здоровье! Ждем с нетерпением !Прости - за пивом сам сходи!!!! :crazy1:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0



27

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Не дуже оперативна, але інформація:
Зустріч відбулася.
Приїхало 4 машини:
smyk
Ihor
Johannes
2nik

а також були присутні
Rothmanz (поки що без машини, але вже недовго чекати)
і новий товариш, який вагається між Логаном та іншими варіантами.

Зустрілись на стоянці біля супермаркету "Арсен".
Простояли і проговорили 1,5 години. Може б і довше б стояли, але мороз взяв своє, а про термос з чаєм я щось не подумав. Крім того всі мали свої справи, тому маємо що маємо.

1. Поговорили про членство в клубі. Всі погодились заповнити анкету для початку.
Zevs Редакція анкети остаточна? Будеш виставляти в шапку, чи доручимо на місцях активістам розсилати безпосередньо людям, які виявили бажання стати членами клубу?
2. Поговорили про партнерів дисконтної програми у Львові. В мене є один реальний всеукраїнський партнер - СК "Універсальна". В найближчих планах - Ю.Р.К. (представник Рено у Львові). Для початку проведу переговори з керівництвом, потім за прикладом Гєни в Луганську зробимо зустріч з екскурсією і круглим столом з їхніми представниками. Наступним кроком будуть переговори з Галнафтогазом (мережа заправок ОККО) про можливі варіанти співпраці і систему бонусів для Логан клубу. Шкода, що не було на зустрічі Lukasа, він працює в Галнафтогазі.
3. Зацінили машину Johannesа після ремонту (нагадаю, було ДТП). Тепер машина майже "престиж", весь бампер в колір smile
4. Rothmanz поділився історією свого вибору машини (до речі він перший рік тому посіяв зерно істини про Логан в моїй голові) smile
5. Запланували перенести форму спілкування львівського осередку клубу на новий рівень коли потепліє. З сім'ями, дітьми, на природі і всьо такоє. Хоча проміжна зустріч по любому буде, зібрати гроші на клубні карти, роздати поліграфію, і т. д.

До речі, про поліграфію. Я планую у Львові своїми силами випустити адаптовані візитки додатково з адресою Ю.Р.К. і своїм телефоном для контакту. Не у всіх є можливість зареєструватись на форумі. А клуб і форум не повинні бути нероздільними, якщо ми говоримо про якість і масовість. Є дуже багато хороших людей, які не мають комп'ютера.
Також, на мою думку, прийшов час випустити якийсь флаєрок, орієнтований якраз більше на тих людей, які не відвідують форум, а потенційно могли б влитись в клуб. Тут впирається в фінанси, але я спробую на рівні Львова зробити це своїми силами. А далі буде видно.
Ну ідей багато, я систематизую все, а потім буду порціями викладати це в відповідних темах.

  0

28 Відредаговано smyk (2007-02-18 14:01:06)

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Коротенький фотозвіт.

1. Rothmanz, Johannes, Новий Потенційний Учасник Клубу (пам'ять на імена в мене нікудишня), 2nik, Ihor
2. "Престиж" Johannesа
3. Н.П.У.К., Johannes, Ihor, 2nik, Rothmanz
4. Ihor і Rothmanz
5. smyk і Rothmanz

  0

29

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Супер, молодцы. И много хороших мыслей, Миша. Воплощай.
Насчёт ОККО - нужно пробовать эту сетку везде пользовать, где она есть....

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

30

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Є пропозиція в кінці березня - початок квітня організувати у Львові львівсько - київську міжрегіональну зустріч. З культпрограмою, виїздом на природу і все, що самі придумаємо.
Знаю, що redsider, Саша Пойзон і пан Кніженко виявляють бажання приїхати у Львів. Може, справді організуємось, підключимо ще більше бажаючих? Можливо, не тільки зі Львова і з Києва?

  0

31

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

зустріч пройшла цікаво.
але після неї мене наше доблесне ДАІ зупинило..
писав протокола (((

Dacia Logan BASE (Dark Blue)
24.03.2008
  0

32

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

smyk написав:

Є пропозиція в кінці березня - початок квітня організувати у Львові львівсько - київську міжрегіональну зустріч. З культпрограмою, виїздом на природу і все, що самі придумаємо.
Знаю, що redsider, Саша Пойзон і пан Кніженко виявляють бажання приїхати у Львів. Може, справді організуємось, підключимо ще більше бажаючих? Можливо, не тільки зі Львова і з Києва?

Мишка молодец!!!!!
приятно, посмотреть такие фоты! :rock:
а по встрече,отличная мысль! можно и обсудить на встрече в Киеве!!!

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

33

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

knizhenko aleksandr
да шо там обсуждать? ехать нужно...по дороге кабанчика пристрелить, шоб на шашлычок шота было)

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

34

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Crazy Poison написав:

..по дороге кабанчика пристрелить, шоб на шашлычок шота было)

И это в год свиньи!!!
Миша - респект , молодцы что правильным путем идете и получается, пусть будет поменьше преград!

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

35

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Crazy Poison написав:

по дороге кабанчика пристрелить

Ну хоть за пару недель предупредите,а то как не работа ... :dntknw:

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

36

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Yeka
ну ладно))) будешь себя хорошо вести - за три предупредим)))  :lol:

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

37

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

app  :storstark:

  0

38

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Хотілось добавити маленьке уточнення, Н.П.У.К - це я smile.
Папрашу больше меня так не называть smile

  0

39

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

RomanK написав:

Н.П.У.К - це я smile.

Привіт!  tbsenile

  0

40

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

RomanK
О! Привіт! Не ображайся, я ж говорив, що маю погану пам'ять на імена smile Заповни свій профіль по максимуму. З машиною визначився?

  0

41

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Привіт!
та от зачекаю, поки ти ще на пару К баксів скинеш за свою
тоді і вирішимо smile

  0

42

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

RomanK
Та куди далі? Це ж звіздольот, а не машина smile До речі, набрехав я вам. Насправді пробіг 13,6 тис, а не 14,4

  0

43

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

smyk
звиздальот не то слово....москвичі до зірок відправляє на раз))))))))))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

44

Re: Львів'янам! Зустріч 17 лютого (субота)

Привіт всім львівянам... Молодці що підтримуєт клубний дух....


Сань будете їхати в Львів про нас не забудьте!!!! lol  ми здеся!!!!

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0