1

Тема: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Звертаюся до адмінів сайту :)

Будьласка зробіть таку кнопочку «більше смайликів», натиснувши її відкривається нове віконце або розкриваються приховані параграфи з цим  ПАРАДОМ смайликів. Неможливо писати зосередившись на думці. Напевно вони дратують нетільки мене.
Приклад реалізації можна знайти на багатьох форумах.

І наступне питання, можливо для декого дратівливе.
Непомішала б україномовна верція сайту, технічно це питання напевно не складне, справа просто в бажанні.
Сподіваюся ніхто не буде проти.

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0



2

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas написав:

Непомішала б україномовна верція сайту, технічно це питання напевно не складне, справа просто в бажанні.
Сподіваюся ніхто не буде проти.

А какой в этом смысл? Пока это ведь просто форум, и главное это то, что пишут люди. Т.е. язык зависит только от них. Вот когда будет реализация сайта а-ля портал, тогда конечно нужно, а сейчас не вижу смысла.

Dacia Logan 1.4 Ambiance
  0

3

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

eastpak написав:

А какой в этом смысл? Пока это ведь просто форум, и главное это то, что пишут люди. Т.е. язык зависит только от них. Вот когда будет реализация сайта а-ля портал, тогда конечно нужно, а сейчас не вижу смысла.

plus Для форому це не актуально. Україномовним/англомовним/російськомовним його роблять ті хто тут пише  storstark

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

4

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Шановні eastpak та rozumnyk я не про те що люди пишуть і на якій мові, я про те в що сайт одягнутий.
Мені легше і приємніше бути користувачем сайту в  якого є україномовний інтерфейс, люди можуть писати як їм подобається і на мові яку розуміють відвідувачі адже політика цього сайту абсолютно ліберальна.

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

5

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Зевсе, друже, чи можна таку фігню замутити?  perec

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

6

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

rozumnyk написав:

Зевсе, друже, чи можна таку фігню замутити?

Да.

За выходные постараюсь успеть.  download

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

7

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Zevs, авансом дякую wink

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

8

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas

Попробуй в профиле у себя язык поменять.

Только не все еще переведено - на выходных буду доделывать.

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

9

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Дело не в том, каков язык интерфейса...тут весь сайт нужно как сайт Клуба уже делать, а не как форум...
Давным-давно пора сделать странички отдельные...пора повесить логотипы Партнёров Клуба...
а то я с людьми договариваюсь, они идут навстречу мне, а толку пока никакого...
Даже партнёрская программа в заголовок сайта не вынесена.
Нужно делать так, чтобы Партнёры и друзья Клуба были представлены логотипами, с переходом на соответствующую страницу на сайте нашего Клуба, а оттуда давать возможность перехода на их сайт...

Да вопросов тьма на самом деле...так что, коллега Лукас, не в обиду, - это не главный вопрос))) Мне например абсолютно всё равно на каком языке общаться - на русском или на родном, украинском) Главное тут для нас - это общее дело!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

10

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Crazy Poison, я не заперечую, що портал варто доробляти/переробляти, це очевидно.

...так что, коллега Лукас, не в обиду, - это не главный вопрос)))

Звичайно, на автофорумі головне питання автомобілі smile але це не означає що на це варто забити.
Навіть якщо цей дизайн є тимчасовим  wink  нема нічого постійнішого ніж тимчасове.
Тож, Crazy Poison, чи вірно я зрозумів Вашу думку, що не слід паритися і створювати україномовну версію форуму поруч з російською і англійською?

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

11

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Есть ещё интересная проблема, смотреть форум через коммуникатор не представляется возможным, из-за не возможности читать текст сообщений.
Это точно печально.

Я весь русский форум прочитал через коммуникатор, очень удобно.

Рено Сценик после Логана
  0

12

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas

Украинский перевод я уже прицепил  - можно в профиле поменять. Только еще пока не все переведено.

Al

Хм... странно. У меня на m600i все нормально. И во встроенном броузере и в mimiOpera

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

13

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas написав:

Тож, Crazy Poison, чи вірно я зрозумів Вашу думку, що не слід паритися і створювати україномовну версію форуму поруч з російською і англійською?

моя думка, що спочатку слід "паритися" над зміненням дизайну сайту. Над створенням сайту Клубу, а не просто форуму. Щоб кожен розділ міг відображуватися на окремій сторінці і таке інше.
Для менне немає ніякої проблеми на якій мові буде сайт - я вільно спілкуюся обома мовами! Мій націоналізм має трохи інше забарвлення ніж піклування лише про мовне питання! Я хочу, щоб ми спочатку навчилися відчувати що ми є нація, незалежно від того на якій мові ми це відчуваємо!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

14

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Crazy Poison, я нехотів би переводити питання в політичну площину, є інші форуми для спілкування про патріотизм  wink

Для менне немає ніякої проблеми на якій мові буде сайт

Це чудово і всеж це питання не на рівні індивідуальних мовних уподобань, а в простій доступності україномовної версії на сайті, що має домен UA і є всеукраїнським хоч і неофіційним порталом.

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

15

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas
Краще б Ви, коллего, спробували запропонувати свою концепцію вигляду сайту))) Я відвідував Ваш сайт - бачив, Ви можете)))
А внутрішнє наповнення графічної оболонки символами, що відображують звуки ми забезпечимо. І я впевнений, що кожен зможе продовжувати наповнювати цю оболонку саме тими відображеннями звуку, які є йому до вподоби. Тим більше, що основне наповнення Адмін вже українською мовою зробив.

Хотілося б щоб в основі отримання задоволення від відвідин цього сайту було не віднайдення саме своїх уподобань, а те, що цей сайт поєднує всіх тих хто володіє, мріє володіти та просто обожнює Логан...Щоби зустріч із колегами дарувала радість та задоволення навіть тоді, якщо другий колега розмовляє на іншій мові...хай навіть на суахілі...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

16

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Crazy Poison написав:

Краще б Ви, коллего, спробували запропонувати свою концепцію вигляду сайту)))

Дякую за довіру smile
Це дуже серйозна пропозиція і вимагає серйозного підходу і багато часу.
В мене є кілька думок з приводу.
Сайт я собі уявляю приблизно за такою схемою як на цьому форумі http://prodtp.ru/

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

17

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Zevs написав:

Lukas

Украинский перевод я уже прицепил  - можно в профиле поменять. Только еще пока не все переведено.

Al

Хм... странно. У меня на m600i все нормально. И во встроенном броузере и в mimiOpera

У меня Qtek S200, не работает нормально.
Где взять mimiOpera?

Рено Сценик после Логана
  0

18

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas написав:

В мене є кілька думок з приводу.

тоді з нетерпінням чекаємо пропозицій

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

19

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Al

www.opera.com

там прямо на заглавной страничке есть ссылка.

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

20

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Lukas написав:

Сайт я собі уявляю приблизно за такою схемою як на цьому форумі http://prodtp.ru/

Примерно такая же заготовка лежит на www.logan.in.ua/portal/index.php  - я над ней колдую , но пока очень мало времени могу уделять  dash1

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

21

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

тоді з нетерпінням чекаємо пропозицій

Ну робити пропозицію в односторонньому порядку, це мертвий варіант, потрібна співпраця.
Спершу потрібно оприділитися з структурою сайту, якщо така буде змінюватися
Потім вибрати «двигун» форума
Потім можна думати про дизайн детальніше

DACIA Logan 1.4 LAUREATE
  0

22

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Zevs написав:

Al

www.opera.com

там прямо на заглавной страничке есть ссылка.

Спасибо. Проверил - действительно работает.

Рено Сценик после Логана
  0

23

Re: Кілька думок з приводу дизайну сайту

Zevs
ты не помнишь в какой теме мой рисунок лежит? что то я его потерял....хотел Лукасу показать чё я намыслил

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0