1

Тема: Як налаштувати сателітарку

Передісторія:

рік тому вселився в квартиру, на даху стоїть тарілка, від неї тягнеться кабель (там же на даху). Господар каже, що тарілка колись працювала, то ж нещодавно намагався вирішити проблему в лоб - а саме спробувати підключити - завів кабель з даху через вікно (до самої тарілки доступу поки не маю), купив на радіоринку недорогий ресівер, втикнув кабель, пустив на загальне сканування. В результаті ресівер знайшов лише 6 каналів на Сіріусі і ті кодовані.

Проблема в тому, що наразі немає змоги дістатися до антени (тре драбина якої нема), і взнати чи взагалі головка робоча і т.п. Тепер питання - хто може порадити спеціаліста з налагодження супутникового телебачення у Львові, щоб прийшов і допоміг почати насолоджуватися цим здобутком цивілізації (за корему плату звичайно ж). Буду дуже вдячний за поради.  kapitulation

Було: Logan Ambiance, 1.6 + ГПК + конд., синій металік
Стало: Skoda Oktavia 2.0
  0



2

Re: Як налаштувати сателітарку

freewill Мої вітання!!! Маю одного майстра по саталітакарх який мені налаштовував антену, правда це було рік тому, тому яка ціна налаштування мені не відома а так можу дати номер мобільного 097-588-76-97 Валєра.
Якщо щось цікавить додатково подзвони мені.

Успіхів.

BASE L0 +    AMBIANCE L1
Ліпше не робити нічого, ніж робити будь-як.
  0

3

Re: Як налаштувати сателітарку

freewill
На радіобазарі таких спеціалістів море.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

4

Re: Як налаштувати сателітарку

якщо проблема актуальна - готовий допомогти. хоча насправді тут все просто:)

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0