26

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

RVS написав:

неплохо-только мне кажется провода пришпандерить надо-а то сумками оторвать можно
а чо это за проволочки которые усь прикрывают?

Это защита на усилок , на случай когда багажник загружен . Да и внешне посимпатичней .  Продается в магазинах мебельной фурнитуры . Прямое назначение этой штуки - держатель  стакаканов в барных стойках .
Сторговался на рынке за 40 гр.  Ее также можно использовать как сетку на саб , только в поболее корпусах . Смотриться очень даже неплохо. Я собственно на сабе ее и увидел в мастерской.

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0



27

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

клево век живи и век учись!

пилите шура пилите
  0

28

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

iv9207
фото давай  rock

В этой жизни возможно всё, невозможно увеличить сутки хотя бы на одну секунду...
Logan Base синий металлик уже не Base, был когда-то Base....БЫЛ
Megane II 1,6 АКПП silver, ксенон, круиз-контроль, парктроник...БЫЛ
VW Passat B6 1,8т АКПП High Line
  0

29

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Winner написав:

iv9207
фото давай  rock

так я ж уже все фотки выложил . Что еще показать ? big_smile

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

30

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

RVS написав:

вопрос!?-КАК ДОБАВИТЬ МИДБАСА-ща в дверях стоят мистери на 16
не хватает четкости и напора в диапозоне от 80 до до 125

"Мыло" - это хреновый усилитель. 6,5" динамик тяжелый, уверенно его контролировать далеко не всякий усилитель сможет. И тем более в дверях, высокодобротный динамик с жестким подвесом. Начинать с усилителя, продолжать заменой акустических кабелей на более толстые, хотя бы 2,5 квадарата от усилителя до динамика. Ну и я подразумеваю, что дверка маниакально укатана виброй, хотябы М2, и сам динамик жестко закреплен на металле филенки. Иначе - сначала заниматься дверью, а потом уже лезть в акустику.

  0

31

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Может кто подскажет , у меня тут один вопрос возник :

     саб такой http://www.avtozvuk.com.ua/info.php?id=3570
     усилок такой  http://www.avtozvuk.com.ua/info.php?id=6422
    То что у меня собственно стоит , как и было выше сказано .
    Так вот получается что что усилитель то максимально 100Вт выдает на саб  ( который в свою очередь раскочегарить можно до 250Вт ).
    Поскольку у меня есть один свободный выход на усилке , возможно ли мостовое подключение саба на 2 выхода в таком усилке для увеличения мощности .  Ну ... чтоб саб работал в полную силу . И чем это чревато ?

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

32

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Power Acoustik Colorado CL-400/4 Технические параметры:

PwA Colorado CL-400/4- 4-канальный усилитель мощности
Мощность: 4х100 Вт
Мощность в мосту: 2х400 Вт

Диапазон рабочих частот: 20 – 20000 Гц
Регулируемый НЧ фильтр: 30 – 250 Гц
Регулируемый ВЧ фильтр: 30 – 5000 Гц
Отношение сигнал/шум: 98 дБ
Коэффициент гармоник: 0,05%
Возможность работы на нагрузку: 2 Ом
Размеры: 353х250х55 мм
так написано же що при мостовому підключенні 400 ватиків dntknw

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

33

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Navariec написав:

так написано же що при мостовому підключенні 400 ватиків dntknw

Так то воно так . Але як це на Ом-ність впливатиме . При мостовому підключенні супротив на виході то зміниться , в той час як на димнаміку 4 Ом так і залишиться . І ці 400 ватиків в результаті "розірвуть "  динамік чи ні ???!!    dash1

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

34

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

iv9207 написав:

Так то воно так . Але як це на Ом-ність впливатиме . При мостовому підключенні супротив на виході то зміниться , в той час як на димнаміку 4 Ом так і залишиться . І ці 400 ватиків в результаті "розірвуть "  динамік чи ні ???!!

Не впевнений на 100%, але помоєму омність не зміниться. Крім того можна змінити (зменшити) рівень потужності сигналу який іде на саб smile , для того щоб збалансувати вихід на підсилювачі з сабом.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

35

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Navariec написав:
iv9207 написав:

Так то воно так . Але як це на Ом-ність впливатиме . При мостовому підключенні супротив на виході то зміниться , в той час як на димнаміку 4 Ом так і залишиться . І ці 400 ватиків в результаті "розірвуть "  динамік чи ні ???!!

Не впевнений на 100%, але помоєму омність не зміниться. Крім того можна змінити (зменшити) рівень потужності сигналу який іде на саб smile , для того щоб збалансувати вихід на підсилювачі з сабом.

Добре , тоді питання в іншому : чи є сенс підключати цей динамік в мостове підключення щоб в результаті "змінити (зменшити) рівень потужності сигналу який іде на саб" ? Просто в мене і зараз на підсилювачі регулятор на каналі саба не на максимумі .  І для того щоб саб почав "захлюбуватись " , мені достатьно на мафоні накрутити басів на максимум . Чи зміниться якість басу , ось у чому питанння ???????  dash1

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

36

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

iv9207 написав:

Добре , тоді питання в іншому : чи є сенс підключати цей динамік в мостове підключення щоб в результаті "змінити (зменшити) рівень потужності сигналу який іде на саб" ? Просто в мене і зараз на підсилювачі регулятор на каналі саба не на максимумі .  І для того щоб саб почав "захлюбуватись " , мені достатьно на мафоні накрутити басів на максимум . Чи зміниться якість басу , ось у чому питанння ???????

Саб захльобується тому що на одному каналі на максимумі йдуть сильні спотворення сигналу, якщо саб підключити на два канали, то при меншій кількості басів на мафоні якість басу буде краща (потужніша, м"якша). А що означає накрутити басів на максимум?
Наприклад: можна додати басів +6 децибел еквалайзером, крім того можна включити функцію супербас, крім того окремо виставляється рівень сигналу який іде на бас, крім того можна перекидати фази. І ще багато залежить на якій частоті саб підрізаний.
Щоб відчути як грає саб потрібно ВІДКЛЮЧИТИ еквалайзер повністю, відключити всі додаткові функції підсилення (спотворення) сигналу (типу лоад, експандер) а потім підрізати саб фільтром до того моменту щоб басів було незабагато imho2 .
П.С. може трохи неясно, соррі написав як вмів crazy  fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

37

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Привіт усім ще раз! В мене є можливість придбати ось таку річ : 10" High End Subwoofer Cerwin Vega; Vega 104 за суму близько 300гр. Навщо це мені  ? Толком сам не знаю ....  dntknw  . Мабуть виріс з  MTXковської 10-ки  dntknw  . Ціна приваблива . Та хочеться побільше басу .  styrka  Особливо на невеликій гучності . На 12" та 15" бажання переходити не маю . По тій причині , що  я заначав вище -  мені періодично приходиться з ним носитись . До речі саме зараз такий період , коли доводиться їздити в авто без саба . Можу зазначити , що DLSи самі по собі доволі басисті . Так ось є ідея запихнути цей Cerwin Vega ( шкода , що не Stroker  crazy  crazy  crazy ) в ящик з під MTX . Питання  тому , чи є в цьому сенс ???  Чи підійде ящик ? Буду вдячний за любі поради .
XT10-04 - X THUNDER series
Specifications
RMS Power : 250W
Max Power : 750W
Impedance : 4Ohm
Frequency response : 39Hz - 200Hz
Sensitivity : 89,7 dB/2,83v/1m
Fs : 39,0Hz
Qts : 0,65
Vas : 30,3Liter
Xmax : 9,4mm
Diameter : 25cm (10’’)
Depth : 124mm
Recommended amps :
1 sub : TA3202, TC2002, X702
2 subs : TA4501, TC4001, X500D
Features

- Expanded polypropylene cone with aluminium finish
- ALDS technology
- SPV technology
- High power handling 250W RMS and 750W Max
- Original MTX steel basket
- Spider with interlaced tinsel leads
- High temperature alu voice coil 220°C
- 44mm alu voice coil former
- For sealed and vented enclosures
- Single 4Ohm voice coil

http://www.mtxaudio.eu/spip.php?article1021

VEGA 104
http://cerwinvegamobile.com/manuals/veg … l-2008.pdf
http://cerwinvegamobile.com/vega10.html

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

38

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

smile

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

39

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

м-да, Хай-енд 300грн big_smile ,
їхати міряти параметри і після того оприділятися, шо і скільки йому потрібно

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

40

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

я бы не советовал это брать. характеристики слабые, выглядит не очень.  лучше, к тому же гораздо, это PROLOGY WOW 10F, это фриаир, но можно ставить и в корпус, я уже 8 таких сделал. играет более чем убедительно, особенно с учетом размера и цены.

  0

41

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

flash написав:

м-да, Хай-енд 300грн big_smile ,

Ну по перше  це мені пропонують його за 300гр. ( довго пояснювать що і як ) . А по друге ринкова ціна його від 120$.

Dacia Logan 1.6 MPI  Service Pack 1     &    Dodge Caliber 1.8      &    Yamaha XVS400 Drag Star
  0

42

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

Похоже на аттракцион со щедростью.

Рено Сценик после Логана
  0

43

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

iv9207 написав:

А по друге ринкова ціна його від 120$.

а по третє 120 тоже не хай-енд і навіт не хі-фі, нолік припиши і получиш хай-енд

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

44

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

уважаемый, вас пытаются развести!  ни один нормальный сабвуферный динамик даже в 8 размере не идет с 4-мя!!!!!!!!!!! shok  отверстиями для крепежа.

  0

45

Re: 1300 бакинских много или мало для хорошего звука ?

добротность низкая, диапазон узкий, короче  я бы такой и даром не взял

  0