1 Відредаговано dreamer (2008-06-18 22:26:04)

Тема: Допомагати людям треба!

...а шулерам - ні.  smile Сьогодні після зустрічі на набережній поїхав забрати жінку від ст. м. Дарниця. Щойно запаркувався, підходить до мене дуже засмучений, але жвавий молодик і через відкрите вікно розказує, в який він опинився ж.: сам з Броварів, закінчився бензин, грошей нема, допоможіть чим можете - готовий віддати будь-що з машини, документи і т.д., всі таксисти посилають на три літери, і вони з жінкою не знають, що робити. Я питаю, як це можна раптом лишитися і без бензину, і без грошей - він каже, що провтикав, сам дурний, але тепер ось така халепа. "Допоможіть мені як водій, просто як людина, дуже вас прошу". Добре, кажу, де машина? - Та ось тут у дворах, ми і там бензус шукали, ніхто не дає. Я вийшов з авта і кажу: гаразд, ходімо до твоєї машини. Він мені: та я ж не сам, я з жінкою, он вона там ходить (показує рукою кудись у далечінь). Ну то що, кажу, ходімо з жінкою, яка різниця? Але поки зачинив і поставив машину на сигналку, молодик зник, як випарувався. Ну, думаю, пішов за жінкою. Через 15 хвилин, коли підійшла моя дружина, я вже не мав ані краплини сумніву - це був типовий розвод на гроші, просто недосконало виконаний. Ну а знати про таку форму лохотрону, думаю, не завадить й іншим форумчанам. smile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0