1

Тема: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім форумчанам, велике Вам СПАСИБІ. plus  plus  plus

ДЯКУЮ Вам всім за те, що Ви пишете на форумі про своі враження, досвід, відклики,  винаходи, і просто корисну (цінну) інформацію... rock
Дякуючи Вам, в суботу 12.03.2011р. забрав з салону Луцьк-Єкспо свого новенького Логана МСВ в кольорі "сіра комета" і комплектаціі Ембіанс 1,6І. tbsenile
  Вибирав автівку давно, розглядав багато варіантів...
Колись мав Форд Сієра універсал, потім Форд Таурас восьмимісний універсал (америкос - як він мене задовбав  grater ), а починав взагалі то з УАЗа "бобіка" like
  Для роботи потрібне авто в універсалі, об`ємне, що б пральні машини влазили і бажано на стоя smile , але не велике, для пересування по вузьких вулицях і розкручуванні по кривих перевулках vissla
  І так, як інтернет в таких питаннях вибору помагає, а розглядав багато варіантів, почитавши відклики про різні автівки, зупинився на Логан МСВ rtfm ,І в моєму виборі форум з його  обітателями поставили останню крапку plus  rock
  Міг взяти до Нового Року в базі, але рішив піднакопити і взяти чуть вищу комплектацію. Так два тиждня назат почав оформляти кредит на два роки vissla Після довгоі волокіти і мозготрйопки rtfm  dumbom  кредит був даний і машина на руки crazy_pilot
  Комплектація Ембіанс (машинка 2010року - з 2011р АВТІВКИ БУДУТЬ ІТИ РОСІЙСЬКОІ ЗБОРКИ, так сказали манеджерит в салоні і зі словами - "зараз почнеться"- хапалися за голови kez_15 )
  Хотів 7-ми місну, але згадав, що в свому(він ще в мене) 8-ми місному Таурасі 3-тій ряд сидінь за три роки використовував аж два раза по пів години... Взяв 5-ти місну upp
  Доставив по прайсу: подушка водія, передні склопідйомники, центральний замок з сигналкою, рейлінги на дах, динаміки (аудіо підготовка) в двері (магнітофон мій: MP3-PIONEER DEN-3050UB) fly Від ПТФ відговорив сам менеджер (пробував, світло - бомба, краще ніж в брата на Ауді 100 з ПТФ-100ват) upp
Від кандьора відговорила дружина, да й грошей було в притик (пожевем побачим, менеджер казав, що ціна питання - 8000 і два дня роботи) nose_eat Коврики взяв з Таураса crazy
  Велике дякую для менеджерів автосалона Луцьк-Експо: Катерині і Ірині, і окреме дякую для Попова Руслана. В салоні віднеслися до мене(клієнт) ввічливо, уважно, з розумінням. Гарно робили свою роботу, підказували, що мені робити. Передпродажна підготовка авто - на вищому рівні app
  Проіхав 100км. Відчуття позитивні plus  plus  plus Це точно те, що мені потрібно app Рулить машинка класно. У відкликах в неті читав, що Логан, як черепаха - неправда, п`ять секунд, вже на третій і 60км. Іду плавно і більше 3000 двигун не кручю - обкатка smoke
  Правда в арках піщинки чути, і задні двері з цікавим брязканням закриваються.  Але нічого - поставлю бризговики, обезшумлю, затоную, підберу чохли, з часом форкоп, може й кондюк - не все зразу, по чуть-чуть, головне.що я вже на свому "коні" і ЗДОРОВ`Я було styrka Чого і Всім форумчанам бажаю rock

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0



2

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo поздравляю!  rock  storstark

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

3 Відредаговано Oleg Pili (2011-03-14 11:29:36)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
Вітаю з покупкою!!!! fly
Ми з батьком теж задивлялися на МСВ, дуже подобається, але не потягли... Взяли седан...
Пісок і камінчики у мене теж чутно... Звик.

Давай фото свого помічника, у всих ракурсах, хочется глянути.

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

4

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Поздравляю!!! Желаю только положительных эмоций!!!
МСВ очень нравится моему мужу. Но решили что для нас он сильно большой. Купили просто седан!!!
Фото ждем smile))
Камешки дааа, слышно хорошо. А вот за информацию, что авто 2011 г будут идти из России спасибо.  Лишний раз убеждаюсь в правильности своего решения-не стали ждать лета, а взяли тоже машину 2010 года. Нам сказали, что наш седан последний из Логанов 2010г в Украине.

Renault Logan  Ambiance 1.4 2010г.в
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=9723 - бортовик
  0

5

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
Вітаю, хороша покупка.

bravo написав:

Від ПТФ відговорив сам менеджер

bravo написав:

Від кандьора відговорила дружина

А от це ти даремно....

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

6

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Поздравляю... а про 2011 вранье... у меня МСВ база 2011 года - цигани собирали   big_smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

7 Відредаговано bravo (2011-03-14 12:09:34)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Тільки приіхав з салону - на дорозі море грязі і підводних ям... dntknw

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

8

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

З фотками поки що не виходить, ну нічог - скоро навчусь. А про російську зборку правда...
Почнуть з седанів, а потім будуть і МСВ empathy Так що хто ще думає, хай скоріше здійснює своі задуми moto

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

9

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вітаю ! Бажаю отримувти тільки задоволення від довгої і безаварійної їзди. Ну і грошей (я зрозумів, що машина для роботи)

Renault Logan 1.6 Ambiance 2010 + ГУР+конд.+туманки+дотяг.
  0

10

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

забрав з салону Луцьк-Єкспо свого новенького Логана МСВ в кольорі "сіра комета" і комплектаціі Ембіанс 1,6І.

Ну, ні гвоздя, ні жезла!

bravo написав:

Правда в арках піщинки чути,

Підкрилки все знімають!

Щасти на дорогах!

Тише едешь - дальше будешь!
Мой бортовик - http://www.renault-dacia.com.ua/index.php?f=233
[img]http://nick-name.ru/forum/ivi64.gif[/img]
  0

11

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

В нашем полку прибыло! Поздравляю с правильным выбором помощника, поверь он не подведет. Ни гвоздя, ни жезла!

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

12

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Доставив по прайсу: подушка водія, передні склопідйомники, центральний замок з сигналкою...

Невже ці опції не йдуть в Амбіансі?  shok

  0

13

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Тільки приіхав з салону - на дорозі море грязі і підводних ям... dntknw

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

14

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Как продвигается оформление?

Renault Logan  Ambiance 1.4 2010г.в
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic.php?id=9723 - бортовик
  0

15

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

OlgaB написав:

Как продвигается оформление?

Мені допомогли, документи і номера були готові в п`ятницю, а машинку з салона я забрав в суботу vissla
Правдо техогляд буде завтра - нема талонів smile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

16

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

RED написав:
bravo написав:

Доставив по прайсу: подушка водія, передні склопідйомники, центральний замок з сигналкою...

Невже ці опції не йдуть в Амбіансі?  shok

В ембіансі 2010р ці опціі ішли як допи. У вище написаному це вкакзано rtfm

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

17

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Запропонували щось похоже на антикорозійку: нагрівають балон (вміст, щось похоже на бітумну смолу), і задувають все дніще - 600, арочний простір (метал під підкрилками) - 200. Чи варто?
На МСВ чохли сидінь продаються, щоб задні були окремо: 1/3 , 2/3, чи треба шити самому? dash1 Підскажіть...
Знайшов чому бр`язкали багажні двері - рамка номерного знака, вилікував підкладанням резинок. smile
На кермо надів вініловий чохол з попереднього авто, коврики взяв (не резинові) з того ж авто - хоть старенькі-страшненькі, але в салоні буде чисто crazy
Наполірував (поліроль в мене G10 без воску, куплю з воском - краще для ЛКП від води і піщинок) свою манюню, попилісосив (після оглядин родичів-друзів, як в пісочніці), під капотом провірив всі рідини - ніби все добре, тільки в моторі мітка масла максимум tease  - писали це не добре .
На днях придбаю бризговиви, без них дуже погано, і на запас резинки на лобові щітки ( моі ще труть добре, а чи на довго). dntknw
Ну і пару фоток

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

18

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
Поздравляю с прекрасным приобритением! Всего самого наилучшего и ни гвоздя, ни жезла. По поводу GNA? это никогда не поздно доставить позже - цена вопроса будет порядка 800 грн у официалов.

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

19

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

На днях придбаю бризговиви

Не повторяйте моей ошибки. Покупать стОит или оригинал, к чему в итоге я пришел (что дорого, но качественно), или универсальные но только мягкие резиновые.

  0

20

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Vladimir_K
согласен - я поставил оригиналы - и доволен

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

21

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Vladimir_K написав:
bravo написав:

На днях придбаю бризговиви

Не повторяйте моей ошибки. Покупать стОит или оригинал, к чему в итоге я пришел (что дорого, но качественно), или универсальные но только мягкие резиновые.

Наверное можно и не мягкие, но плоские (типа колхозного "Sparco"), которые будут контачить только с пластиковой защитой и не касаться ЛКП. У меня были не плоские, но я их сделал таковыми срезав всё лишнее, а потом ещё и чёрным силиконом прошёлся между брызговиком и крылом (это на любителя).

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

22

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Запропонували щось похоже на антикорозійку: нагрівають балон (вміст, щось похоже на бітумну смолу), і задувають все дніще - 600, арочний простір (метал під підкрилками) - 200. Чи варто?

Нет необходимости. На днище и так уже слой антикора достаточно толстый, а из под арок у меня за три года только краска смылась немного, антикор нигде не пострадал.

bravo написав:

На МСВ чохли сидінь продаються, щоб задні були окремо: 1/3 , 2/3, чи треба шити самому?  Підскажіть...

Продаются. Ищи, на форуме было.

bravo написав:

На кермо надів вініловий чохол з попереднього авто, коврики взяв (не резинові) з того ж авто - хоть старенькі-страшненькі, але в салоні буде чисто

Чехол это конечно на любителя. С ковриками смотри чтобы под педали не лез. А то бывает что при полном нажатии газа  педаль заскакивает за коврик и тогда становится немного страшно.

bravo написав:

Наполірував (поліроль в мене G10 без воску, куплю з воском - краще для ЛКП від води і піщинок) свою манюню, попилісосив (після оглядин родичів-друзів, як в пісочніці), під капотом провірив всі рідини - ніби все добре, тільки в моторі мітка масла максимум   - писали це не добре .

Полиролем вобще-то не рекомендовано баловаться пару месяцев после покупки, говорят в этот период краска и лак еще не совсем затвердели. Тоже самое касается частых моек.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

23

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Доброго здоров`я Всім форумчанам styrka
Накатала моя ласточка 1200 км fly летить бездоганно... Розкручував двигун до 3500, більше не пробував, не було потреби. smile Двигун з низів тяне просто блискуче plus . Динаміка нормальна - мені хватає nose_eat
Перші заміри показали розхід пального - 8,9л на 100 по місту, великі відрізки доріг повного бездоріжжя, рух на 1 - 2 передачах. dash1Зараз близько 8,5л. Заправляв на ОККО, попробував на Лукойлі - гірша динаміка, вернувся до першоі... kez_15
Інколи на холодну, в моторному відсіку,  з`являється ледь чутний шумок - прогріється і зникає. На холостих, коли вижимаю щеплення, звук стає чуть тихішим, але зовсім чуть... Загалом нормально, до дизельного звуку далеко, хоча трохи схоже vissla
Придбав чохли на сидіння: матеріал простий, але плотний, добротний, колір чорний з стальним відливом. Ціна питання -640. Підійшло все крім заднього середнього підголовника, кравці перешивають.  smile
Бризговики взяв універсальні з силікону (резинові), ніби то не погані - по 45 за пару.
Шампунь концетрований з воском, 0,5л - 13грн.
Літрова банка безшумки, думав задні арки промазати (поки що передумав) - 40. crazy
Силікон (молочко)(раніше було густіше) для колес і пластмаси приборки - 70 за літру.
Сітка в бампер: вічко 5мм, чорна, 120х18.5см - 52 одна, взяв дві на низ і верх бампера.Пристрою іі на вихідних.
Стяжки білі, пластикові 4.5х350мм, 100шт. - 20грн. для ковпаків, а то руками легко знімаються, боюся на наших ямах іх погубити.  vissla 
  Фільтр салона - 90грн. (Поставив сам за 2хв. стояла заглушка. Офіціали запросили 170 + за встановлення.)
Придбав лампи в фари: Оsram night breaker plus - світять бомба, ближній - яскраво біле, дальній - голубе upp  Штатні на запас...
За час експлуатаціі авто, під час вкл/викл сигналізаціі, перестали відпрацьовувати поворотники, заіхав в гості до офіціалів - згорів запобіжник (я знав, але не хотів рити під панелькою), замінили, вибачилися, і побажали гарноі дороги... crazy
  Під сидінням пасажира розмістив: аптечку, аварійний знак, вогнегасник, трос, балон з ніпелем для ремонта проколів покришки, ручний насос з манометром - позаду сидінь в багажнику download , під сумкою з інструментами, біля сумки з запчастинами...  smoke  Така вже звичка, що б це все було в машині - спокійніше.  imho2
  Ну вот поки що все, всім здоров`я, гарного настрою, потім відпишусь. Фотки докладаю...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

24

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

І ще tbsenile

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

25

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Забув відписати ціну ламп 178грн набор fly

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0