151

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili, фото 1 и 2, на первом давление газа 1.14, на втором 1.22 -- разница в 2 минуты, с чего оно так подскочило х.з. -- ну это просто к слову.
фото 8 и 9, в 18:41 на газу и 18:42 на бензине -- время бенз. впрыска совпадает -- чем не устраивает. Кривую газа подправить от 4  до 11 мс.
Может чего не понимаю, но когда делал калибровку то стирал и бензиновую и газовую карты, заводился на бензине, проходил проверку жиклёров, а потом накатывал карты. А тут уже в 17:55, на первом фото уже бензокарта готова.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0



152 Відредаговано alexei74 (2015-03-29 20:18:17)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Погода сегодня была дождливая и ветреная, пошёл в гараж, распалил буржуйку и решил немного поработать. Попался под руку снятый фильтр Атикер -- разрезал корпус, достал внутренности, на дне подобие литола, немного; бумага фильтра чистая, сам фильтр чуть перекошен в одну сторону -- это прижимная пружина стояла не по центру, а сбоку, поэтому и перекошен; клапан фильтра в закрытом положении, пружинка жесткая. Фильтр простой как тапок, явных претензий нет, но и уверенности в его надёжности тоже нет -- заменил его на обычный, он ещё и дешевле.
/upload/iblock/9e4/foto1215.jpg
/upload/iblock/b22/foto1214.jpg Атикер внутреннее содержание
Дальше больше -- модернизации подвергся обогрев газовых форсунок. Предистория такова -- в начале зимы при переходе на газ двигатель чуть подёргивался и ехать авто не хотело. Поднял Т перехода с 40 до 50 С -- всё пришло в норму. Ради интереса полез под капот и потрогал форсунки, а они холодные. Казалось бы чего им не прогреться, двигатель же рядом, капот закрыт, но нет -- газовые шланги с форсунками холодные, а если и нагреются, то только после продолжительной езды. Шланги газовые утеплил, но ничего кардинально не изменилось. Форсунки утеплять не стал, они теплее не станут -- нужен обогрев. И вот вчера, когда менял фильтра, родилась идея как организовать обогрев форсунок.
Нижний тосольный шланг для редуктора решено использовать для обогрева. Изменил его прокладку. Ранее он шёл вдоль стенки, вместе с тормозными трубками. Теперь проходит по краю впускного коллектора, огибает дроссельный узел и в тройник. Там же на коллекторе находятся форсунки. Просто форсунки положил на тосольный шланг, опустив их ниже на пару см. и закрепил. Фото процесса, как всегда, сделать забыл. Запечатлел уже после установки.
/upload/iblock/694/foto1223.jpg
Супер эффекта конечно не жду, но зимой всё же лучше, чем ничего. А летом форсунки можно приподнять назад. Кто что думает, высказывайтесь.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

153

Re: Самостоятельная настройка ГБО

а я сегодня поковырялся и сделал себе утечку smile вроде устранил сначала, но пробег меньше 20 км показал, что есть еще. будем искать, когда руки дойдут smile
зато поставил фильтр с отстойником и переделал подключение редуктора на последовательное мотор-редуктор-печка-мотор.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

154 Відредаговано rk03 (2015-03-29 23:18:48)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:

подумав що якщо богатить (зменшує час Бфорси)

Зменшення часу БФ - це біднить, не плутай.

Oleg Pili написав:

http://i.piccy.info/i9/9f0d45bea64d91f1ae6d28e182dd727f/1427581645/84905/889783/28_03_2015_p_ia_ia_p_ia_p_p_p_ia_p_ia_p_p_p_p_ia_p_p_ia_pIpIEp_p_3_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-03-28-22-27/i9-7965315/800x450-r/i.gif

http://i.piccy.info/i9/53befa61b21cfeac84e9d53843ed8820/1427581702/84597/889783/28_03_2015_p_ia_ia_p_ia_p_p_p_ia_p_ia_p_p_p_p_ia_p_p_ia_pIpIEp_p_5_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-03-28-22-28/i9-7965321/800x450-r/i.gif

Дивись ці два скріна: МАР майже однаковий, т-ра редуктора теж. На бензі 3,33мс, на газу 3,50мс - тобто на газу суміш чуть бідна, але т-ра газу 39*С, а калібровка була 27*С. Це не значить, що треба коефіцієнт на ХХ тятги вверх, а треба термокорекцію підняти. Теплішого газу тре більше. 39*С в тебе т-ра газу в русі. Ось при ній і автокалібруй.
Коеф на ХХ в тебе десь 1,35, на 14мс - 1,05 - можна ще опустити, щоб на 14мс стало біля 0,9. Коротший вприск на верхах - краще наповнення циліндра. Підніми тиск до 1,18-1,20, прогрій газ до 38-40*С і калібранись.
А в першу чергу розберись з датчиками т-тур.
Після калібровки зразу корекції по тиску. В русі Аляска кидає тиск, нема корекцій - не буде правильної карти.

Oleg Pili написав:

Карта газова появилася, але не ахті. знову перехрещення ...

Чим воно тебе лякає??? Де газ нижче бензи - піднімаєш коефи, де газ вище - опускаєш. Приблизно так, як чевоним.
http://i.piccy.info/i9/011bed48d1246a13df3b82977e3dd39d/1427659894/107958/890235/card.jpg
Викладай тільки два скріна: ХХ на бензі і газу (прогрітий мотор, вся електрика і вентилятор вимкнені.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: Oleg Pili1

155

Re: Самостоятельная настройка ГБО

alexei74 написав:

чего оно так подскочило х.з. -- ну это просто к слову.

Сам нічого не міняв. Аляска зараза.

alexei74 написав:

Может чего не понимаю, но когда делал калибровку то стирал и бензиновую и газовую карты, заводился на бензине, проходил проверку жиклёров, а потом накатывал карты. А тут уже в 17:55, на первом фото уже бензокарта готова.

Я перед калібровкою бенз карту НЕ стирав. Думав думав, але ніхто морбою не ткнув в цей момент, значить правильно карту бенз стерти?

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

156 Відредаговано rk03 (2015-03-30 10:24:10)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:
alexei74 написав:

чего оно так подскочило х.з. -- ну это просто к слову.

Сам нічого не міняв. Аляска зараза..

Чуть-шо, зразу Аляска. А з газу на бенз хто перейшов?

Oleg Pili написав:
alexei74 написав:

Может чего не понимаю, но когда делал калибровку то стирал и бензиновую и газовую карты, заводился на бензине, проходил проверку жиклёров, а потом накатывал карты. А тут уже в 17:55, на первом фото уже бензокарта готова.

Я перед калібровкою бенз карту НЕ стирав. Думав думав, але ніхто морбою не ткнув в цей момент, значить правильно карту бенз стерти?

Тю, так це ж фіча. А після калібровки хіба робота на бензі мала б змінитись? Чи не стерта бензкарта впливає на настройку газу? Я б теж так хотів, але в старому Стагу обнуляє все. І при скиданні клєми теж, а у тебе карти вижили. Респєкт Стагєрам за апдейти.
Вчора рятували ЗАЗ Віда. Від недотянутої клєми на АКБ, в русі, газмозги обнулились до заводу. Тримаємо свої клєми підтягнутими і не повторюємо помилок!!!
Олег, ти в 5.41 ще газ строїш?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 30th Mar 2015 09:22:17[/merge_posts_bbcode]

alexei74 написав:

Супер эффекта конечно не жду, но зимой всё же лучше, чем ничего. А летом форсунки можно приподнять назад. Кто что думает, высказывайтесь.

Ця процедура більше актуальна для холодних широт де і сам двиг кутають. Головне слідкуй щоб т-ра форс/газу не перевалила за 70°С. Ну і термокорекції однозначно.
Форси можна було під воздухан, ближче поставити.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: Oleg Pili1

157

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Добрый день. Переходник USB -> UART / TTL (RS232) преобразователя на PL2303= подойдет для подключения компа и газомозга lecho Mini SEC? Спасибо.

  0

158

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

слідкуй щоб т-ра форс/газу не перевалила за 70°С

к корпусу форсунок приделал датчик температуры, хочу понаблюдать как будут греться в движении. Ну а газ максимум до 60 С прогревался, и то в жару. С термокоррекциями, как заметил Олег, интересная фигня получается -- при калибровке газ прогревается до 30 С (обычно 25 - 28 С ), а в движении обычно держит не более 50 С. Вот не пойму, какую Т брать за точку отсчёта для корректировки.
muravyovmmc, вот даже не знаю, что сказать ... зайди на сайт где шнурками для ГБО торгуют и спроси у них.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

159

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Ладно куплю попробую. шнурок ГБО стоит 150-300грн, эта ерунда 30 грн

  0

160 Відредаговано Oleg Pili (2015-03-30 13:20:18)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

Зменшення часу БФ - це біднить, не плутай.

Точно перепутав. Тобто, тепер значить що я на вірному шляху?...

rk03 написав:

Дивись ці два скріна: МАР майже однаковий,

rk03 написав:

39*С в тебе т-ра газу в русі. Ось при ній і автокалібруй.

Добре. це зрозуміло. Буду виконувати, також на вихідних.

rk03 написав:

Тю, так це ж фіча. А після калібровки хіба робота на бензі мала б змінитись? Чи не стерта бензкарта впливає на настройку газу? Я б теж так хотів, але в старому Стагу обнуляє все. І при скиданні клєми теж, а у тебе карти вижили. Респєкт Стагєрам за апдейти.

Да, машина була з вийнятим АКБ (поставив на підзарядку) годин 5 точно. Карти цілі, а на бК зтерся тільки годинник.
Руслан, так перед автокалібровкою, коли прогрію газ до 40* бензинову карту потрібно стирати в газопрозі чи ні?

rk03 написав:

Олег, ти в 5.41 ще газ строїш?

Та ні. В неділлю в тещі завалили хрюшку десь під 300 кг, я ледве ноги до кроваті дотіг. От встав зранку і проглядав саму важливу для мене тему зараз ...

rk03 написав:

Головне слідкуй щоб т-ра форс/газу не перевалила за 70°С.

Руслан, а чим це грозить?

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

161

Re: Самостоятельная настройка ГБО

alexei74 написав:

С термокоррекциями, как заметил Олег, интересная фигня получается -- при калибровке газ прогревается до 30 С (обычно 25 - 28 С ), а в движении обычно держит не более 50 С. Вот не пойму, какую Т брать за точку отсчёта для корректировки.

Намагаємось калібруватись за умов максимально близьких до експлуатаційних. Тоді мозгам не прийдеться враховувати корекції. При умовах калібровки - корекції нуль.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 30th Mar 2015 13:33:43[/merge_posts_bbcode]

Oleg Pili написав:

Руслан, так перед автокалібровкою, коли прогрію газ до 40* бензинову карту потрібно стирати в газопрозі чи ні?

На кой її стирати, щоб після калібровки знов накатати.

Oleg Pili написав:

Руслан, а чим це грозить?

Катухи форс гріються струмом, збоку гарячий двиг - умови роботи не веселі. А ще гарячого газу треба подавати більше, тобто через корекції росте час вприску ГФ, отже є шанс не встигнути до закриття клапана.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: alexei74, Oleg Pili2

162

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Сьогодні замітив, що перестав нормально працювати показчик рівня газу. (Знімав акум на 5 годин + коли міняв фільтр редуктора вийшла енна кількість ... Могло із за цього збитися показники? Хоча припоминаю що тоді коли лазив по прозі вискочило якесь віконце із логотипом показчика рівня газу, і я його просто закрив. подумав що відкрив випадково.

Тобто після заміни фільтра загорівся червоним. при переключенні на газ не моргає. Тобто так як і треба. Подумав що рівень впав із за заміни. А от сьогодні заправив 20 л, повинен полюбому був загорітися зеленим, а от ні, червоне.

Що можна зробити?.

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

163

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:

Сьогодні замітив, що перестав нормально працювати показчик рівня газу. (Знімав акум на 5 годин + коли міняв фільтр редуктора вийшла енна кількість ... Могло із за цього збитися показники? Хоча припоминаю що тоді коли лазив по прозі вискочило якесь віконце із логотипом показчика рівня газу, і я його просто закрив. подумав що відкрив випадково.

Тобто після заміни фільтра загорівся червоним. при переключенні на газ не моргає. Тобто так як і треба. Подумав що рівень впав із за заміни. А от сьогодні заправив 20 л, повинен полюбому був загорітися зеленим, а от ні, червоне.

Що можна зробити?.

Откалибровать, но это делают, когда заливают полный бак, но все равно попробуй. Включаешь зажигание нажимаешь на кнопку и выключаешь зажигание, после того, как снова включишь\заведешь, должен моргать и откалиброваться.

  0

164

Re: Самостоятельная настройка ГБО

messer написав:

Откалибровать, но это делают, когда заливают полный бак, но все равно попробуй. Включаешь зажигание нажимаешь на кнопку и выключаешь зажигание, после того, как снова включишь\заведешь, должен моргать и откалиброваться.

Так- точно. А спершу глянь в прозі, чи вибраний той тип, що стоїть на авті. На самому датчику є маркування.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

165

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

На самому датчику є маркування.

Це той що виходить із балону?

messer написав:

Откалибровать, но это делают, когда заливают полный бак, но все равно попробуй. Включаешь зажигание нажимаешь на кнопку и выключаешь зажигание, после того, как снова включишь\заведешь, должен моргать и откалиброваться.

Між викл і включ запалювання тримати і не відпускати кнопку?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-04-01 13:15:52[/merge_posts_bbcode]

Які газові шланги кращі, фагуміт чи семперіт? Хочу взяти

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

166

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Мозги не зеніт часом? В мене зеніт про, так після недавнього оновлення також помітив що датчик рівня почав некоректно показувати. В дорозі може мінятись від червоного індикатора (нема газу) до 4-х зелених (повний бак). Світломузика блін...

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

167

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:

Це той що виходить із балону?
Між викл і включ запалювання тримати і не відпускати кнопку?
Які газові шланги кращі, фагуміт чи семперіт? Хочу взяти

На мультиклапані балона.
Почитай мануал Стага.
Parker.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: Oleg Pili1

168

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:
rk03 написав:

На самому датчику є маркування.

Це той що виходить із балону?

messer написав:

Откалибровать, но это делают, когда заливают полный бак, но все равно попробуй. Включаешь зажигание нажимаешь на кнопку и выключаешь зажигание, после того, как снова включишь\заведешь, должен моргать и откалиброваться.

Між викл і включ запалювання тримати і не відпускати кнопку?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-04-01 13:15:52[/merge_posts_bbcode]

Які газові шланги кращі, фагуміт чи семперіт? Хочу взяти

Кнопку отпустить, как зажигание выключил.

  0
Спасибо сказали: Oleg Pili1

169

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Slider написав:

Мозги не зеніт часом? В

Стаг кубокс +.

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

170

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

Так- точно. А спершу глянь в прозі, чи вибраний той тип, що стоїть на авті. На самому датчику є маркування.

Глянув на балон, Тартаріні. (ну це мабуть весь мультиклапан) І заодно знайшов причину "поломки" - коли міняв фільтр закручував і відкрчував запірний ручний кран на мультиклапані. За браком місця збив фішку від нього. Поставив фішку і він запрацював.

Руслан, виклади будь ласка свою підкапотку. Хочу глянути як в тебе від редуктора, фільтра, і форси. Хану ставив в рампі, чи окремо. Якщо окремо, то як вони (форси) закріплені. Які дюзи на Ханах?

І ще питання... Якщо вже задумовуватися над заміною форс, які краще ніж Валтеки мої,   Хана чорні, чи ОМВЛ... має смисл ставити ОМВЛ, чи вже тягнутися на Хану.?

Ти вже прохав на ній достатньо... Перехід на Хану був доцільний? І чи це правда що вона (хана чорні) надзвичайно надійні  (Мені називали пробіг в 400 тис. км на Хані без ремонту)

В якому інтернет магазі береш комплектуючі до ГБО?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-04-01 22:08:29[/merge_posts_bbcode]

messer написав:

Кнопку отпустить, как зажигание выключил.

Я в іншій темі просив виложити фото твого монжажу ГБО. Виклади тут пліз.

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

171

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili, я б на твоєму місці не парився стосовно Хани. Люди на Валтеках катаються по 150т.км., а Хана буває дохне від нашого газу. Їздь як мінімум поки вони не почнуть виходити з ладу.  imho2

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

172

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:

Глянув на балон, Тартаріні. (ну це мабуть весь мультиклапан) І заодно знайшов причину "поломки" - коли міняв фільтр закручував і відкрчував запірний ручний кран на мультиклапані. За браком місця збив фішку від нього. Поставив фішку і він запрацював.

Тартаріні це мульт, на нім саме той датчик. Ну а проблему сам знайшов.

Oleg Pili написав:

Руслан, виклади будь ласка свою підкапотку. Перехід на Хану був доцільний?
В якому інтернет магазі береш комплектуючі до ГБО?

Фотки хіба пізніше.
Забий на Хану. Сергій тобі пояснив. На Хані авт чуть динамічніший, чуть краще на холодну і розхід мінус 0,3-0,5л. Я після 7ткм на Хані, знов вернувся на Валтеки. Різниця є, но не фантастична. Тренуйся поки на Валтеках.
Запчастини - де прийдеться.

Серинький написав:

Oleg Pili, Їздь як мінімум поки вони не почнуть виходити з ладу.  imho2

За 30ткм калібранеш, за 60-90 ремкомплект і далі.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

173

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Oleg Pili написав:

Якщо вже задумовуватися над заміною форс,

та не надо трогать форсунки, пускай себе работают, тем более менять их на ОМВЛ. Ну разве что первого апреля разыграть кого --- сказать что под капотом дизель, бо тарахтять также smile

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

174

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Итак я тоже в теме. Что сделано:
1. отрегулированы клапана ,15/,3
2. установлен доп. фильтр тонкой очистки
3. отрегулирован ход штока газ форсунок 0,4 (говорят надо было 0,45, если что поправлю)
4. газ форсы установлены вертикально (раньше лежали на впускном коллекторе)
5. заказан переходник ком/юсб для изготовления шнурка.

фото будут как разберусь как их выложить

  0

175 Відредаговано muravyovmmc (2015-04-07 14:55:30)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Что то я не пойму как выкладывать фото
может хоть так для начала

http://www.logan.in.ua/gallery/muravyovmmc/534/

Или вот так (Zevs)

/upload/iblock/cb2/img_20150403_102216.jpg
/upload/iblock/225/img_20150403_102226.jpg
/upload/iblock/dd3/img_20150403_102233.jpg

  0