76

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:

навіщо зі свена

ти ж зібрався шось переробляти, а до хорошої акустики лізти не треба і починається вона з 400у.е., а 100 дол за Свен можна експерементами заніматися,

Navariec написав:

я краще схиляюся до думки пошукати щось з б/у

хороша акустика сильно в ціні не падає.
і ше все повинно співідношуватися, наприклад допустимо вдася тобі знайти хороші колонки, але твоє джерело звуку і підсилення не дотягне до їх класу і буде що купив резину Мішелін пілот ставим на копійку і їздимо в селі, можна, но для чого?

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0



77

Re: Нужна помощь по колонкам

І колись Рост правильно сказав, все починається з голови(тобто джерело)

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

78

Re: Нужна помощь по колонкам

Ant написав:

все починається з голови

починається з голови але на ній не закінчується.

Ant написав:

до хорошої акустики лізти не треба і починається вона з 400у.е., а 100 дол за Свен можна експерементами заніматися

хороша акустика починається з тьохзначної цифри empathy
а викидати 100 уйо на свен то кощунство над мертвими президентами imho2
Знайомий пропонує купити комплект динаміків і побавитися самому з корпусами.
П.С. в акустичних справах саме головне це процес який в принципі ніколи не закінчується crazy

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

79

Re: Нужна помощь по колонкам

Ты всё правильно говоришь, но на сколько ты компетентен в расчёте корпусов, дело ведь не простое.
Конечно можно на это и не обращать внимание.

Рено Сценик после Логана
  0

80

Re: Нужна помощь по колонкам

Al написав:

но на сколько ты компетентен в расчёте корпусов, дело ведь не простое.

Якщо було б просто то було б нецікаво... crazy
А якщо серйозно, то я звичайно не є спеціаліст в даній області, але знаю до кого звернутися на кожному етапі.
Насправді все не так складно, береться комплект динаміків, знімаються їхні параметри та визначається обєм ящика, потім робиться ящик, віброшумоізолюється, і певні люди стараються фільтром підправити недоліки звучання, наскільки це можливо.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

81

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:
Al написав:

но на сколько ты компетентен в расчёте корпусов, дело ведь не простое.

Якщо було б просто то було б нецікаво... crazy
А якщо серйозно, то я звичайно не є спеціаліст в даній області, але знаю до кого звернутися на кожному етапі.
Насправді все не так складно, береться комплект динаміків, знімаються їхні параметри та визначається обєм ящика, потім робиться ящик, віброшумоізолюється, і певні люди стараються фільтром підправити недоліки звучання, наскільки це можливо.

Всё правильно, если есть такие люди, можно пробывать.

Рено Сценик после Логана
  0

82

Re: Нужна помощь по колонкам

Будемо пробувати storstark

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

83 Відредаговано Less (2009-11-26 21:28:46)

Re: Нужна помощь по колонкам

Всем привет! Вижу вы тут без меня уже пару домашек построили crazy . Расковырял я таки свой ЭОС, ничего интересного, но все красиво. Фотки выложу в своей темке, когда доберусь до нормального инета - сейчас сижу с мобилы. Все, я убегаю, а то еще самому хорошую домашку сделать захочется fly .

К стати за домашку lol1 , кто что может посоветовать из нормальных СД-читалок, а то акустика есть, усь есть, а в качестве привода - ноут или ДВД sad .

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

84

Re: Нужна помощь по колонкам

Less написав:

нормальных СД-читалок

щось стареньке пошукай. денон наприклад не тільки растішку продає. аркам кажуть хороші речі робить.
як варіант можна зовнішню звукову карту з тим же ноутом зхрестити lol1

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

85

Re: Нужна помощь по колонкам

Less написав:

ноут или ДВД

Если в ДВД есть цифровой выход звука - подключай его к ресиверу, пусть он занимается преобразованием в аналог и усилением.
В любом случае цифровой сигнал привод испортить не сможет,  а ЦАП в ресивере всяко получше будет.

Peugeot 308 SW 1.6 eHDI
  0

86

Re: Нужна помощь по колонкам

Antnick написав:

Если в ДВД есть цифровой выход звука - подключай его к ресиверу, пусть он занимается преобразованием в аналог и усилением.
В любом случае цифровой сигнал привод испортить не сможет,  а ЦАП в ресивере всяко получше будет.

В даному випадку є акустика і усь. Якщо вибирати між пошуком ресивера та деки то я б деку шукав, дешевше тай сигнал якісніший буде ніж з двд imho2

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

87

Re: Нужна помощь по колонкам

Antnick
Нет там такого, ДВД портативный, там два выхода - наушники и линейный.

Navariec написав:

В даному випадку є акустика і усь. Якщо вибирати між пошуком ресивера та деки то я б деку шукав, дешевше тай сигнал якісніший буде ніж з двд

Дело в том что я смотрел пару масяцев назад именно проигрыватели отдельно, б.у. Цена 50-80 у.е. Но поскольку я в них не разбираюсь, а отслушать на чужой апаратуре сразу не смог, не могу сказать хорошие они были или прлохие dntknw . Думаю брать деку, усилок уже есть, не будет устраивать - возьму за 200 грн советский и твикну до неузнаваемости, уже есть опыт работы в этом направлении.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

88

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:

Насправді все не так складно, береться комплект динаміків, знімаються їхні параметри та визначається обєм ящика, потім робиться ящик, віброшумоізолюється, і певні люди стараються фільтром підправити недоліки звучання, наскільки це можливо.

Щоб не було так боляче в плані фінансів, дуже б рекомендував приглянутись до акустики Monacor. Це той варіант, де відносно недорого можна отримати річ.
Ну а якщо вже зовсім "попре", тоді Віфа, Пірлес, Сіс, Морель, Фостекс, Сканспік... Але це вже інші цифри.
Далі. Ящик для акустики - це не просто об'єм, це і відповіна форма. АЧХ у всьому діапазоні, фактично, формується не лише самими динаміками, фільтрами, але і формою корпусів. Це дійсно ціла наука.
Але правда - цікава smile

-----------------------
  0

89

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:
Less написав:

нормальных СД-читалок

щось стареньке пошукай. денон наприклад не тільки растішку продає. аркам кажуть хороші речі робить.
як варіант можна зовнішню звукову карту з тим же ноутом зхрестити lol1

Да факт, так можно поступить.

Сам использую ROTEL RCD-01.
Через при года гавкнулся лазер, в ремонте сказали, что в принципе это нормально.

Рено Сценик после Логана
  0

90

Re: Нужна помощь по колонкам

хлопці, шо ви вчепилися в ресивер, хороші ресивери по доступних цінах виготовлялись в 90-х, був, є в мене Гер Фішер, початка 90-х, хром, люміній вигляд дорогий і солідний, та ше й в Японії роблений, привезений з Фатерляндії, так там просто в підсилювач доліпили радіо тюнер, а так чистокровний підсилювач з виходом на 4 колонки, а сьогоднішні вони більш орієнтовані для кіно.,так він в мене працює в парі з двд для кіно, а музику я слухаю на НАДах сд+підсилювач

Less з приводів дуже б\у не раджу, бо можна попасти на дорогий ремонт механіки, ока, тому як з запчастинами важкувато для моделей 90-х
а так ТЕАС, Ротел, НАД, Денон, Марантц і т.д.

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

91

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:

аркам кажуть хороші речі робить

і де таке кажуть, продавці аркамів?

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

92

Re: Нужна помощь по колонкам

Ant написав:
Navariec написав:

аркам кажуть хороші речі робить

і де таке кажуть, продавці аркамів?

Аркам всегда хвалили во всех журналах.

Рено Сценик после Логана
  0

93

Re: Нужна помощь по колонкам

на ті які хвалять ціну бачили, десь коло 1000у.е

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

94

Re: Нужна помощь по колонкам

Ant написав:

на ті які хвалять ціну бачили, десь коло 1000у.е

Да так и есть, вроде там дешевых у них и нет.

Рено Сценик после Логана
  0

95

Re: Нужна помощь по колонкам

Бачив по магазинах десь по 4500 грн, тобто в районі 600 уйо, це був розпродаж.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

96

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:

Бачив по магазинах десь по 4500 грн, тобто в районі 600 уйо, це був розпродаж.

Гы, у меня вся система 500 грн стоит crazy .

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

97

Re: Нужна помощь по колонкам

Less написав:
Navariec написав:

Бачив по магазинах десь по 4500 грн, тобто в районі 600 уйо, це був розпродаж.

Гы, у меня вся система 500 грн стоит crazy .

Гу-Гы, мои межблочники столько стоят.

Рено Сценик после Логана
  0

98

Re: Нужна помощь по колонкам

Так як дана тема скоріше за все про домашню акустику тому пишу тут.
Ітак пару днів тому я послухав дуже хорошу домашню систему. тому наразі машина машиною але треба трохи переключитися на домашню систему. Ну хоча би для того щоб кіно з нормальним звуком дивитися.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

99

Re: Нужна помощь по колонкам

Navariec написав:

Так як дана тема скоріше за все про домашню акустику тому пишу тут.
Ітак пару днів тому я послухав дуже хорошу домашню систему. тому наразі машина машиною але треба трохи переключитися на домашню систему. Ну хоча би для того щоб кіно з нормальним звуком дивитися.

Ну ти Ігорку, прямо маньяк по звуку.  app

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

100

Re: Нужна помощь по колонкам

Автозвук, или car audio, - тяжелая форма аудиофилии, выражающаяся в стремлении добиться
идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Передается при контакте с носителем болезни.
Лечению обычно не поддается. (не моє, автора не помню)
так от я тільки недавно ПОЧУВ МУЗИКУ, як це не парадоксально це правда, в машині, в магазинах то всьо фігня crazy
а про домашку я давно задумувався... просто машиною занявся швидше.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0