51

Re: Как поменять права на новые?

У меня книжечка-права красного цвета категории "А" получал в 15 лет,я так понял они действительны ещё:)

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0



52

Re: Как поменять права на новые?

вчора поміняв свої права на нові. Просто мав медичну довідку, що закінчувалась в січні, а нову робити поки не планую, от і вирішив на всяк випадок поміняти права, тим більше що мав вдосталь вільного для цього часу.
Міняв у Львові. З другого підходу(неповезло). Ось що для цього потрібно:
1. приїхати в першій половині робочого дня(бо процес друку займає в них півдня і приїхавши по обіді можна піти додому без документів. тому я й поміняв з другого разу).
2. мати при собі 203 грн(198+5грн комісії банку)
3. Паспорт український і бажано закордонний(щоб було звідки прізбище латинкою списати). Закордонний необовязково якщо памятаєте як там написано Ваше прізвище.
4. старі права і талон.
5. дійсна медична довідка.
6. документи про здачу екзаменів при отриманні попередніх прав.
7. одна фотка 3,5*4,5
Здається все.

Здав документи зранку  - отримав права пообіді.

P.S. Знайомий розказував, що міняв права через т.з. "рішал" без візиту в МРЕУ і мед довідк - вийшла сума порядка 1000 грн.
Як на мене то краще самому.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0