26

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

mekena написав:

Блин горелый! А у меня квартира занята сейчас во Львове - квартиранты живут.... hmm

а их там много? может мы трохи их потесним?

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0



27

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

knizhenko aleksandr да я сам даже в этом году не поехал - семья живет, -

knizhenko aleksandr написав:

может мы трохи их потесним?

- тогда это уже будет маленькое бардельеро!  alc

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

28 Відредаговано smyk (2006-09-21 18:47:15)

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Ніфіга собі! Обдзвонив 6 людей, які займаються здачею квартир від 1 доби. Все зайнято на 30 вересня! Шукаю далі...

  0

29 Відредаговано mekena (2006-09-21 20:35:03)

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Кельт написав:

Who is Брегович?

Goran Bregovic відомий як неординарний композитор, який пише для кіно. Однак на відміну від його робіт над фільмами Еміра Кустуріци «Час циган», «Мрія Арізони» «Underground» парадокс Бреговіча полягає в тому , що він розмістив Югославію, країну, яка зникла з політичної карти світу, у музичному атласі світу. У своєму весільно-похоронному оркестрі Бреговіч черпає натхнення як з творів Bela Bartok, так і у Ennio Morricone, вигадує сучасну мультикультуру, комбінуючи болгарські вокальні гармонії, ритми, позичені з хорватського фольклору і сербської духовної музики, електро-попа, елегійних балад тощо.
    Однак прославили Бреговіча саме фільми Кустуріци. Після «Часу циган»
стається перший прорив Горана за межі батьківщини. Саундреки до «Кудуза» і «Часу циган» об’єднала на одному диску компанія PolyGram. У рейтингах жанру "world music", який щойно зароджувався, альбом відразу зайняв високі позиції. Бреговіч поєднав циганський мелос, наспіви балканських слов’ян і рок-ритміку.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

30 Відредаговано mekena (2006-09-21 20:40:03)

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

ПРО НІЧЛІГ

У рамках святкувань для гостей з інших міст надається можливість переночувати з 30 вересня на 1 жовтня у котрійсь з львівських шкіл. Для цього потрібно заповнити Анкету гостя  http://www.750.lviv.ua/pages/start_u.php?mn=8 та дотримуватися інформацї, котру Ви отимаєте після заповнення.
Якщо у Вас виникають запитання, то просимо звертатися на е-пошту nichlig(at)city-adm.lviv.ua

Потрібно мати із собою спальний мішок та каріматку.

Кінцевий термін прийому зголошень: 24:00 27 вересня 2006 року.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

31

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Кельт написав:

smyk написал:
Повинен приїхати Бреговіч!
Who is Брегович? Мы обязательно будем!!!

Дорогой коллега...Брегович - это один из идолов

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

32

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

ААААААААААААА...рвусь в истерике! Только из отпуска приехал...деньги кончились! Ну почему всегда так?! Как какая-то веселуха - обязательно без меня?!!!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

33

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

У рамках святкувань для гостей з інших міст надається можливість переночувати з 30 вересня на 1 жовтня у котрійсь з львівських шкіл.

Це вже як крайній варіант. Хоча хто його знає? Я просто в шоці, абсолютно все зайнято. Закинув інфу по всіх знайомих. Може до завтра до вечора щось знайдуть? Я собі просто не уявляв масштабів цього всього...

  0

34

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

(((Как какая-то веселуха - обязательно без меня?!!!))))

Почему без тебя , давай с нами , веселей будет.... Ищи деньги ...Ждем.. Рады будем видеть..

«Достучаться до небес» — «На небесах только и говорят, что о море. Стоишь на берегу и чувствуешь соленый запах ветра, что веет с моря, и веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась, и губы жжет подруги поцелуй, пропитанный слезой!».
  0

35

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Fedor написав:

есть ли смысл ехать во львов на авто?

Смысла нет! Поэтому кто-то остаётся за рулём, а все остальные набиваются в его тачку  :dumbom: кто-то ж должен быть трезвым  :retas: 
Предлагаю ехать по паре/тройке Логановодов в одной машине - и экономичнее и выпить можна  :storstark: :storstark: :storstark:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

36 Відредаговано knizhenko aleksandr (2006-09-22 09:01:17)

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Crazy Poison написав:

ААААААААААААА...рвусь в истерике! Только из отпуска приехал...деньги кончились! Ну почему всегда так?! Как какая-то веселуха - обязательно без меня?!!!

так вот что я хочу тебе сказать!
собирай бабло на пропой, И экипаж кaрабля " Книженко" рады будут вас видеть на борту!!!  :dumbom: :alc: :dumbom: :rock:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

37

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

knizhenko aleksandr
Я знал что ты меня поддержишь))) Спасибо Сань))) Но мне ещё жену надо с собой брать)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

38

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Crazy Poison написав:

knizhenko aleksandr
Я знал что ты меня поддержишь))) Спасибо Сань))) Но мне ещё жену надо с собой брать)))

no problemo!

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

39

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

короче посмотрим...заказов пока не очень много, поэтому трудно шота прогнозировать...

О! Эврика! Давайте мне срочно какой-то денежный заказ и я уже в пути))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

40

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Crazy Poison написав:

короче посмотрим...заказов пока не очень много, поэтому трудно шота прогнозировать...

О! Эврика! Давайте мне срочно какой-то денежный заказ и я уже в пути))))

напичатай мне денег! :D :D :D

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

41

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

knizhenko aleksandr
тогда я поеду уже не во Львов...эт точно...за такие проделки можно в Коломыю угодить лет так на пару десятков)))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

42

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

knizhenko aleksandr написав:

собирай бабло на пропой,

З цього місця, будь ласка, більш детально  angel

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

43

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Хлопці, старання не пропали даремно! Знайшов місце для ночівки. Смт. Бібрка (30 км. від Львова) База відпочинку "Узлісся" http://www.baza.lviv.ua/aboutus.htm Забронював два 4-х місні номери (єдине, що було, і то по знайомству). По грошах: Номер на 4 людини + 4 сніданки коштує 380 грн. На 1 людину виходить 95 грн. разом з сніданком. Якщо приїде більше, ніж 8 людей, можна буде спальники кинути між ліжками. Сорі, інших варіантів немає  :( Якщо всім підходить, поїду година 4-5 і проплачу наперед, щоб ніхто вже не претендував на це місце. Заодно і пофоткаю самі номери, стоянку і т.д.

  0

44

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

2 места есть! Если ещё Crazy Poison с knizhenko aleksandr присоеденятся, да их жёны, ну и + rozumnyk ясное дело  :angel: Как раз набегает 8 человек. У нас ещё 2 места в машине свободных есть - можно захватить ещё кого-то или мы к кому-то пересядем... ПРИСОЕДЕНЯЙТЕСЬ!  :storstark:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

45

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Кельт написав:

2 места есть! Если ещё Crazy Poison с knizhenko aleksandr присоеденятся, да их жёны, ну и + rozumnyk ясное дело  angel Как раз набегает 8 человек. У нас ещё 2 места в машине свободных есть - можно захватить ещё кого-то или мы к кому-то пересядем... ПРИСОЕДЕНЯЙТЕСЬ!  storstark

Ні, хлопці, я пас. Я в цей час буду мабудь в Лондоні буду. Випереджаючи логічні питання щодо мети мого візиту доводжу до відома, що бухати я там не буду, по роботі їду.  reta  Хоча кружку пива за процвітання славного міста Львова вип"ю  storstark

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

46

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

rozumnyk написав:
knizhenko aleksandr написав:

собирай бабло на пропой,

З цього місця, будь ласка, більш детально  angel

ох уж этот Розумник!!!

Бешкетник! :rock: :storstark:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

47

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

ОК. Давайте складемо остаточний список.
Станом на зараз маємо таке:

Кельт - 4 людини (Кельт + Скіф + уже 2 зайца)

knizhenko aleksandr - 2 людини

Crazy Poison - 2 людини

Все правильно?
Разом - 8 людей

  0

48

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

smyk написав:

knizhenko aleksandr - 2 людини

Crazy Poison - 2 людини

я ще не знаю, чи поїде зі мною дружина,
я поки 1.

та по  Crazy Poison - 2 людини - ще не відомо!

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

49

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

Карта. Де знаходиться база.

  0

50

Re: На екскурсию во ЛЬВОВ 30.09.06

30 км від Львову, задалеко :(  а чи нема нічого блище?
якщо немає , то немає!

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0