51

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Погоджувався заплатити за правильний)

Але ти від нього відмовився.

Engineer написав:

Ні, не обіцяли. Але, на мою думку, в даному випадку, діагностика це не процес, а результат.

Чому? В даному випадку, я так розумію, це взагалі щось на кшталт безповоротного завдатку. Їм треба попрацювати з пристроєм щоб назвати клієнту ціну ремонту. Після чого клієнт може відмовитись. Але ж вони всеодно потратять час, і вони в праві за це просити певну сумку. Ну не халяву ж це робити? А результати діагностики це певна послуга, якої вони не надають. Принаймі, з того що ти кажеш.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



52 Відредаговано Engineer (2017-11-11 20:12:18)

Re: СТОП лист!

Larsen, ок, а що, по-твоєму, є підтвердженням того, що вони провели діагностику? Може вони просто потримали пристрій в себе тиждень і назвали зі стелі причину із захмарною ціною в розрахунку на рівному місті злупити 85 грн. А таких як я може бути за день 10. Непаганий бізнес?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

53

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Larsen, ні, друже. Ти якщо підеш до лікаря з гострим апендицитом, а він тобі поставить діагноз гангрена і ногу відріже, також за це заплатиш? Лікар ж старався, роботу провів, відрізав здорову ногу?

Якщо лікар скаже що спочатку він буде проводити аналізи і тд, і за це я повинен заплатити 80 , навіть якщо я відмовлюсь від подальшого лікування, і при цьому діагноза він поставить тільки для внутрішнього користування, я на це погоджусь, і потім від лікування відмовлюсь, то які можуть бути претензії? Якби ти погодився на ремонт, і результат був би поганим, це інша справа. А так, ніяких претензій до якості не може бути.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

54

Re: СТОП лист!

https://loronline.ru/forum/images/smilies/083.gif

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

55

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Larsen, ок, а що, по-твоєму, є підтвердженням того, що вони провели діагностику? Може вони просто потримали пристрій в себе тиждень і назвали зі стелі причину із захмарною ціною в розрахунку на рівному місті злупити 85 грн. А таких як я може бути за день 10. Непаганий бізнес?

Нема, не може бути. В умовах на які ти погоджувався, я так розумію, не передбачалось надання доказів проведених робіт. Тут найгірше те, що ти в сліпу погодився. Ну або зновуж таки, можеш сприймати це як завдаток, можливо тоді не так обідно буде.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

56

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

і при цьому діагноза він поставить тільки для внутрішнього користування, я на це погоджусь, і потім від лікування відмовлюсь

а як ти зрозумієш, що діагноз не правильний?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-11 19:18:38[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

В умовах на які ти погоджувався, я так розумію, не передбачалось надання доказів проведених робіт

тим не менше, мені було запропоновано підписати акт виконаних робіт... А щоб його підписати, мають бути докази?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

57

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

а як ти зрозумієш, що діагноз не правильний?

Ніяк. Тільки по результатам лікування. Тим більшо що я його і знати не буду. Крім того якби я міг оцінити вірність діагнозу, я б сам був лікарем і до нього не пішов би. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-11 19:23:23[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

тим не менше, мені було запропоновано підписати акт виконаних робіт... А щоб його підписати, мають бути докази?

Акт виконаних робіт, чи акт прийому передачі? Ти вроді писав про друге.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

58

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

Акт виконаних робіт, чи акт прийому передачі? Ти вроді писав про друге.

Коли віддавав - щось на зразок акту прийому-передачі.
Коли забирав - акт виконаних робіт.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

59

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Коли забирав - акт виконаних робіт.

Якщо є акт виконаних робіт, значить повинні показати тобі їх результат. Впринципі, сам факт що вони знають як його ремонтувати, означає що діагностика була проведена, отже робота виконана. Але з цим можна не погоджуватись.
Однак, я б всеодно заплатив. Так, це поганий розклад, і більше в таку контору я б не звернувся і іншим би не радив. Але я був би "сам собі буратіно", адже коли погоджувався на їх умови, як мінімум не уточнив детально всі нюанси які для мені важливі (що вони не видадуть результаті діагностики на руки). Ну а раз вже погодився, і вони, формально, повністю виконали домовленість, то мої претензії вже ставлять мене в позицію шахрая. Я ж не знаю чи вони дійсно щось робили. Можливо і ні. Але якщо все ж таки робили? А я тупо заберу і не дам грошей тому що я "сподівався" на те, чого ніхто мені не обіцяв? І хто я після цього?
Та і взагалі, якщо 80 грн це Гроші, тоді на такі розклади відразу не слід було погоджуватись. А якщо не Гроші, тоді не варто собі нерви псувати. Тим більше що сума занадто мала для якихсь серйозних розборок...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

60

Re: СТОП лист!

Larsen, на щастя ми живемо не у казці, а у правовій державі. В даному випадку діє Закон про захист прав споживачів, а саме:
Стаття 6. Право споживача на належну якість продукції
1. Продавець (виробник, виконавець) зобов'язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію.
2. Продавець (виробник, виконавець) на вимогу споживача зобов'язаний надати йому документи, які підтверджують належну якість продукції.

Тобто виконавець на мою вимогу має надати документи, що підтверджують належну якість послуги "Діагностика". В даному випадку це буде документально оформлений вірний "діагноз". І про це не треба додатково домовлятись. Це є вимогою законодавства.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

61 Відредаговано Larsen (2017-11-11 21:10:52)

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Тобто виконавець на мою вимогу має надати документи, що підтверджують належну якість послуги "Діагностика". В даному випадку це буде документально оформлений вірний "діагноз".

Не обов'язково. Більше того - результат діагностики не є доказом її якості, так само як сам товар, не є доказом якості товару. Для цього є всілякі ліцензії і сертифікати якості. Вони можуть тобі показати документи на кваліфікацію працівників, чи ще щось, але це зовсім інше, і, чесно кажучи, я навіть не зовсім уявляю як ця стаття може бути застосована на практиці для подібних послуг.

Engineer написав:

І про це не треба додатково домовлятись. Це є вимогою законодавства.

Ще раз - результат діагностики, це не продукт, і не послуга яку тобі надали, якщо я правильно зрозумів під чим ти підписався. Ці 80 грн це була умова, яка дозволяла ремонтникам сформувати вартість ремонту. Це грубо кажучи. І вони це зробили. Якісно? А як можна оцінити якість цього? Незалежною експертизою?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

62

Re: СТОП лист!

["Engineer"]Larsen, на щастя ми живемо не у казці, а у правовій державі. В даному випадку діє Закон про захист прав споживачів, а саме     upp  plus

  0

63

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

Незалежною експертизою?

Бінго. Якщо діяти в правовому полі - то саме незалежною експертизою.
А от на рахунок іншого, написаного тобою вище - я керуюся законом про захист прав споживачів, а чим керуєшся ти, роблячи висновки?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

64

Re: СТОП лист!

Не спорьте парни.
Женя, отсканируй, плз, квитанцию о приеме продукции и выложи здесь, если она еще у тебя на руках. Это даст возможность ответить на твои вопросы.

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

65 Відредаговано Engineer (2017-11-11 21:59:20)

Re: СТОП лист!

Palich, у меня вопросов уже нет. Я вызвал полицию. Приехали два колхозника, не особо рубящих в законах. Так и сказали, мы не разбираемся, но можем тебя отвезти в управление, где примут заявление о мошенничестве. Чувак из сервиса резко здулся и согласился записать в акт выполненных работ результат диагностики. После этого я заплатил 85 грн. На следующий день я обратился к знакомому Олега, который просто отформатировал внешнюю флешку, поставил IGO 8 и все летает уже три дня. И взял за работу не 650, а намного меньше. И объяснил, что если бы я согласился на то, что написано в акте диагностики, они бы раскрутили навигатор, выпаяли внутреннюю флеш память, перепрошили бы ее на универсальном программаторе и ничего бы не заработало, так как такой навигатор на универсальной прошивке не работает.
После этого я пропущу много букв, но скажу что проконсультировался в инспекции по защите прав потребителей, также была возможность двинуть по криминалу, так как полицией был зафиксирован факт, что мне отказались отдать мой товар. Также у них был какой-то левый выписанный от руки чек и уродский акт выполненных работ, с которыми можно было бы сходить в налоговую. И еще каких-то лет 5-8 назад я бы так и сделал.
Но сейчас я поступил не так. Я пошел в сервис, показал им доказательство их неквалифицированной работы в виде работающего без вмешательство во внутреннее устройство навигатора, и предложил таки вернуть мне заплаченные за диагностику деньги. Чувак, как мне показалось, с последней нашей встречи изменился в сторону сговорчивости, отдал деньги и извинился, признав, что работу сделал некачественно.
Надеюсь, после этой истории сервис станет работать лучше...  smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-11 20:58:28[/merge_posts_bbcode]

ЗЫ: еще один рахит уже третью неделю ремонтирует мне стиральную машинку. Тут у нас отношения классические, описанные Ларсоном. Я все до определенного момента понимал. Машинка перестала отжимать белье. Пришел чувак, что-то попаял в двух платах. Пощелкал - отжимает. Взял 800 грн. Раз постирало и перестало отжимать. Опять пришел, поменял насос. Пощелкал - отжимает. Взял еще 400 грн. Ушел - перестало реагировать на крутилку управления. Опять пришел забрал плату и крутилку. Неделю смотрел. Сказал - процессор. Еще 500 грн. Заказал. Жду. Терпение заканчивается, скоро переведу и его из сказки в правовое поле   focus
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-11 21:12:23[/merge_posts_bbcode]

ЗЫ 2: для Ларсона и тех, кто не понял. Вопрос был не в 85 гривнах...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

66

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Бінго. Якщо діяти в правовому полі - то саме незалежною експертизою.

Судитися за 80 грн? Діло хазяйське. Але я б не став. Обійдеться значно дорожче, хоча б по затратам самого часу, нервів...

Engineer написав:

А от на рахунок іншого, написаного тобою вище - я керуюся законом про захист прав споживачів, а чим керуєшся ти, роблячи висновки?

Здоровим глуздом (своїм, звісно, в кожного він різний). Власне, відповідаючи безпосередньо на твоє запитання, поставив себе на твоє місце, і спробував уявити що б я робив. Щиро, без пафоса і зайвих філософських думок. От просто так, наче б то така халепа трапилась мені. І що б я реально зробив. І все виклав тут. Але, я бачу, тобі цікавіше слухати лише ті думки, які ближче до твоєї, навіть якщо це якісь заклики до фізичної розправи...  Це зрозуміло, і я, чесно кажучи, сподівався на подібну реакцію, адже вона природня. Однак, запитання-відповідь. Свою позицію я пояснив детально. І я навть близько не намагаюсь переконати тебе, що тобі робити. Якщо ж моя позиція тобі не цікава, навіщо було запитувати?

На рахунок закону - його порушення в даному випадку, далеко не факт. Звісно, задавшись метою можна чогось добитись. Однак я вважаю що по-перше - не варто, а по-друге, не факт що тут було кидалово, з яким треба боротись.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-11 21:51:25[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

для Ларсона и тех, кто не понял. Вопрос был не в 85 гривнах...

Скільки коштує твій час?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

67

Re: СТОП лист!

Larsen, а якщо питання би було у 80 тисячах, ти би теж зрозумів і пробачив?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

68

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Larsen, а якщо питання би було у 80 тисячах, ти би теж зрозумів і пробачив?

Ні, я зазвичай спочатку думаю, а потім підписи ставлю. Чесно кажучи, я б на їхні умовах наврядчи би погодився. Але якби вже погодився, то вважай що був готовий віддати ті 80 грн, навіть якщо не буде результату.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

69 Відредаговано Engineer (2017-11-11 23:01:51)

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

Скільки коштує твій час?

Відповім так. Оплату свого часу я не втратив. Важливі знання набув. Зрозумів, до-речі, що через Захист прав споживачів довести щось малореально. Вкотре переконався у низькій кваліфікації поліцейських. Зрозумів також що є люди, які помічають, що щось в світі не так, лише тоді, коли це стосується суто їх, і коли це коштує їм дорого. Але для таких прозріння настає надто пізно. Я ж стараюсь набувати досвід в ситуаціях, в яких ставки з мого боку невеликі.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-11 22:01:00[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Але, я бачу, тобі цікавіше слухати лише ті думки, які ближче до твоєї, навіть якщо це якісь заклики до фізичної розправи... 

дивлюсь в книгу бачу фігу...  reta
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-11 22:05:37[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Здоровим глуздом (своїм, звісно, в кожного він різний)

Під час керування авто теж керуєшся своїм здоровим глуздом? Більше питань не маю...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

70

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Відповім так.

Хороша відповідь. Потратити час для того щоб чомусь навчитись це слушна річ! upp
Однак зрозуміти що таке захист прав споживачів, кваліфікація копів і так далі, має сенс тільки для людей, які цього не знають чи не розуміють. Добре що ти набув цей досвід. Але напевно погано, що так пізно, і що "на своїй шкірі". Хоча, зновуж таки добре що малою ціною.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

71

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

Добре що ти набув цей досвід. Але напевно погано, що так пізно, і що "на своїй шкірі".

Я знаю, що я нічого не знаю. Але інші не знають і цього  big_smile

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

72

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Під час керування авто теж керуєшся своїм здоровим глуздом? Більше питань не маю...

В значній мірі - так! І в ПДД, здоровий глузд, по факту є остаточним аргументом, адже сказано що від цих правил можна відступати у випадку якщо нема іншої можливості уникнути травм і смерті людей. Коли я їду на зелене, а збоку летить чудо на червоне, мені по ПДД продовжувати рух, чи згідно зі здоровим глуздом зупинитись і уникнути ДТП?
Якщо ти не керуєшся здоровим злуздом за кермом, то це дуже погано... sad
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-11 22:11:15[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

Я знаю, що я нічого не знаю. Але інші не знають і цього

Це оксюморон.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

73

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

І в ПДД, здоровий глузд, по факту є остаточним аргументом

Ти ж сам сказав, що здоровий глузд у кожного свій. От для таких і придумали закон - мірило здоровості твого глузду)))

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

74

Re: СТОП лист!

Larsen написав:

Якщо ти не керуєшся здоровим злуздом за кермом, то це дуже погано...

спорный вопрос , ибо прежде всего ПДД .
как сказал один знакомый юрист . закон - это закон , а здравый смысл , правда , человечность - это совсем другое и уж точно не закон.
а Engineer, классно всё сделал , честь ему и хвала !

  0
Спасибо сказали: Engineer1

75

Re: СТОП лист!

Engineer написав:

Ти ж сам сказав, що здоровий глузд у кожного свій. От для таких і придумали закон - мірило здоровості твого глузду)))

Ні, ну ти що! Закон до здорового глузду не має ніякого відношення. Здоровий глузд - це те чим ти керуєшся, щоб прийняти правильне рішення, в певних обставинах. Закон - частина цих обставин. Єдине мірило здоровсті глузду - оптимальність прийнятих рішень відповідно до бажаних результатів за доступних можливостей.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0