26

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Odja
нема питань...

якщо в когось ще є якісь ідеї по коврикам в МСВ то пишіть....

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



27

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Ось фотки як і обіцяв

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

28

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

і ще....

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

29

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

А де конкретно у Львові можна купити ці коврики на третій ряд?

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

30

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

nick35 написав:

А де конкретно у Львові можна купити ці коврики на третій ряд?

Я купляв на автобазарі по вул.Зеленій, сьогодні кум якраз там був і питав теперішню ціну, яка, як я вже писав вище, становить 290 грн.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

31

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Графік його роботи, якщо можна, щоб не приїхати на вихідний день?

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

32

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Він працює кожен день без вихідних, по часу сказати точно меж не можу, але приблизно з 10:00 до 17:00 не помилишся точно.

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

33

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Odja
дякую..поставив plus ...але мені не подобаетьсязо вон задираються до гори...та і матеріал майже пластмаса...єдиний + - те, що вони з бортом...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

34

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Ще одне питання до Володі - де саме на Зеленій, на початку (внизу, чи в кінці Зеленої (наверху), чи десь посередині, щоб я знав як краще заїхати і дого непетляти по Львову!?

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

35 Відредаговано Odja (2012-06-18 00:43:11)

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

В https://maps.google.com/ задай м.Львів вул.Зелена 258 і там все буде зрозуміло куда і як  tbsenile .

Renault logan MCV 1.6 ambiance ГБО + БК + Кондиціонер
  0

36

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Дякую за інформацію - будем іскать)))

Дачія логан МСВ амбієнс 7місць, ГБО, БК, фільтр салону, дороблена трапеція, туманки, рейлінги, тоніровка...
  0

37

Re: Ковры в багажник для MCV 7-м

Shturmetc написав:

Вопрос к владельцам MCV 7-м. Существуют ли ковры в багажное отделение для 7-ми местного универсала с отв. под крепеж задних сидух. с отбортовкой.

что интересно, самому надо, а стоит в шкоде-октавиа база, у отца, в багажнике. на вид добротный коврик, с логотипом, высота бортика 3-4 см, вполне, отверстий или пазов,под крепления третьего ряда сидений не видал. Сам ничего влажного не вожу,а для себя вырезал так-себе коврик из линолеума с пазами под крепления, чисто только чтоб не выпылесосивать ковролиновую оббивку.

..Настроение поднял старенький плакат, его кто- то написал много лет назад,
Не забыть бы подновить краски привезти, два словечка теплые "доброго пути !"

Dacia logan 7м., 2008г., 1.6 бенз., ГУР
  0