1,376

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Сторона може надати докази , але Суд може не визнати надані матеріали доказами... 

Так, але такого поняття як "незаконні докази" не існує. Є докази відхилені судом, є докази отримані незаконним шляхом і т.д. "Незаконні докази", це були б докази які не відповідають закону. А таке не можливо адже ніякі закони не забороняють об'єктивну реальність.

Дядя Федор написав:

Доказ - те, що може

Навіщо вигадувати свої формулювання, якщо в адміністративному кодексі для цього є стаття 251?

Дядя Федор написав:

поліцай надав доказ - протокол

Знову фігню пишеш. В даному випадку протокл не є доказом а лише встановлює докази на підставі яких він складений.
На, почитай з поясненнями що таке докази, що таке протокол і як вони між собою пов'язані: http://uazakon.ru/ukr/kupap/251/default.htm

Дядя Федор написав:

поліцай надав доказ - протокол, Суд розглянув цей матеріал і визнав, що то не є доказ, бо не відповідає Закону.

Якщо ти почитав за посиланням, то повинен зрозуміти дві дурниці в цьому реченні...

Дядя Федор написав:

Закон був на висоті.

Ти розумієш що закон це нормативно правовий акт? Як він може бути на висоті чи ні? Як може документ, грубо кажучи, бути на висоті? На висоті може бути правосуддя, можуть бути люди і їх рішення. Але документ не може бути на висоті чи ні, адже він не змінюється від справи до справи.

Дядя Федор написав:

Це не той випадок...

Це саме той випадок - ти питаєш, я пояснюю, ти знову питаєш те саме. Так як в анекдоті про слона - ніяка аргументація не сприймається і у відповідь завжди повторюється те ж саме.

Дядя Федор написав:

Просто Larsen не зовсім .... орієнтується в питанні, а керується банальною побутовую логікою....

Це якраз вірно сказати про тебе, адже ти навіть не розумієш значення слів якими висловлюєть свою побутову логіку, вигадуєш свої визначення існуючим термінам...

Дядя Федор написав:

Як  мені то здається...

Ну якщо здається, можливо пора перехреститись? wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-02 23:00:23[/merge_posts_bbcode]

Игорь Петрович1 написав:

Чікатіло невинний,поки суд не винесе вирок.

Так і згадується: "не пойман - не вор!". smile

Игорь Петрович1 написав:

Презумпція невинуватості,не знаю чи в сересері вона діяла.

Так, в СРСР вона формально діяла.

Игорь Петрович1 написав:

Повинна бути пройдена процедура і крапка.

Перш ніж говорити про процедуру і презумпцію невинуватості, дуже бажано зрозуміти що вони значать.

Игорь Петрович1 написав:

По Києву всі ганяють не менше 80,але всі невинні,бо нема процедури притягнення до відповідальності.

По факту - винні. Юридично не притягнуті до відповідальності через відсутність процедури і всього іншого.
Від того признає суд когось винним чи ні, його вчинки не зміняться. Суд не здатний змінювати минуле і об'єктивну реальність вцілому. Вирок суду лише змінює юридичний статус особи. Без цього неможливі ніякі правові дії щодо цієї особи (покарання тощо). Однак об'єктивна вина не залежить від суда, а лише від об'єктивних фактів.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



1,377

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Навіщо вигадувати свої формулювання, якщо в адміністративному кодекс

Щоб ти почитав  і нарешті  прийшов до розуміння хибності своїх тверджень.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:32:44[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Знову фігню пишеш. В даному випадку протокл не є доказом а лише встановлює докази на підставі яких він складений.

От не розумієш ти питання... Мабуть ніколи неі зрозумієш, що в КУпАП, є ... такий собі специфічний вид доказу - це спостереження осіб, які уповноважені складати протокл, а також проведення адмін. розслідування. які фіксуються у протоколі....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:38:32[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ти розумієш що закон це нормативно правовий акт? Як він може бути на висоті чи ні? Як може документ, грубо кажучи, бути на висоті?

Не хочу розпорошуватись на абсолютну дурну тему, яу ти пробуєш викрутити з  простого, зрозумілого вислову, видного всім і перебуваючого на слуху у певному, позитивному сенсі!

Мені зрозуміло , та й видно всім, хто слідкує , що ти прагнеш перекрутити і включити в розмову як якусь особливу обставину  вислів "Закон на висоті" тільки тому, що можеш причипитись до слів, маючі слабку позицію в суті питання...

На справді все просто - Закон на висоті, це тільки останнього часу надбання, раніш на висоті були інші интереси, які робили з Закону дишло....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:43:26[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Якщо ти почитав за посиланням, то повинен зрозуміти

Це вже зовсім не варте коментарів моїх, але з огляду на те, що по суті  ти переходеш на "доводи" накшталт "я розумний, а ти читай і підтвердь той факт", скажу лише, що приведене тобою посилання лише більше вказує на те, що питанням ти володієш дуже посередньо...

Не раджу сипати посиланнями, кажи своїми словами... Бо тільки так ти зможеш зрозуміти, що говориш малорозумно в цьому питанні, підкорегуєш вчасно тези і станеш виглядати не так сумно, як зараз...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,378

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Щоб ти почитав  і нарешті  прийшов до розуміння хибності своїх тверджень.

Протичавши те що пишеш ти, я лише прийшов до розуміння хибності деяких твоїх висловлювань. Твоя інтерпретація закону нікому не цікава.

Дядя Федор написав:

такий собі специфічний вид доказу - це спостереження осіб, які уповноважені складати протокл, а також проведення адмін. розслідування. які фіксуються у протоколі....

Тепер ти пишеш правильно. В протоколі фіксуються докази. А от те що ти писав раніше що "протокол це доказ" - не вірно. Якщо ти не придурюєшся і реально не розумієш різиниці, тоді в тебе серйозні проблеми з логікою. Можу пояснити на простій аналогії - автобус перевозить пасажирів, але автобус це не пасажири.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,379

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

По факту - винні.

Несинітниця для такого "правника" яким ти прагнеш здаватись...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:46:33[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Игорь Петрович1 пишет:
Презумпція невинуватості,не знаю чи в сересері вона діяла.

Так, в СРСР вона формально діяла.

Для карного та адмінистративного права...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:47:33[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

я лише прийшов до розуміння хибності деяких твоїх висловлювань. Твоя інтерпретація закону нікому не цікава.

Це просто слова... Наведи приклад - цитата і коментар.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:57:28[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Тепер ти пишеш правильно. В протоколі фіксуються докази. А от те що ти писав раніше що "протокол це доказ" - не вірно.

Я завжди писав вірно, ти лише шукаєш в бесіді автовласників, водіїв спрощень, щоб зачипившись за формулювання відстояти свої хибні, висловлені раніш, твердження....
Щодо протоколу - це таки доказ, який містить в собі дані про обставини справи.  І коли протокол не відповідає формі, або складений не уповноваженною особою, то такий протокол може бути прийнятий Судом, як доказ,  в ... скажімо справі .... кримінальній...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 09:58:43[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Можу пояснити на простій аналогії - автобус перевозить пасажирів, але автобус це не пасажири.

Зовсім безглузда аналогія... Точніше буде так: автобус перевозить пасажирів, але не всі пасажири купують білети.

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,380 Відредаговано Larsen (2018-09-03 11:14:49)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

з  простого, зрозумілого вислову,

Ну от я ж і кажу - ти не оперуєш юридичними термінами, при цьому обговорюючи юридичне питання. empathy

Дядя Федор написав:

и прагнеш перекрутити і включити в розмову як якусь особливу обставину  вислів "Закон на висоті" тільки тому, що можеш причипитись до слів

Ні, вказуючи на твоє не коректне використання термінів, я лише показую що твої спроби заявити що ти маєш якесь уявлення про те як працює право, не мають під собою ніякого підгрунтя. Як ти там казав - ти керуєшся банальною побутовую логікою. Якби ти мав хочаб загальне уявлення про тему розмови, то принаймі розумів би термінологію. Ну а так то все ок, ніяких претензій, твою побутову логіку чи її відсутність можна зрозуміти і без правильного використання термінології. Просто не треба намагатись оправдуватись, краще прямо так і скажи що ти не знаєш нічого цього, і говориш лише про суть, як вона виглядає на твій банально побутовий погляд. Але якщо вже заявив що ти мало не експерт в цих питаннях, ну принаймі що точно за мене краще розбираєшся, то вже або пиши коректно, або трішки скидуй градус пафоса і самооцінки.  empathy

Дядя Федор написав:

На справді все просто - Закон на висоті, це

Насправді коректно казати що правосуддя на висоті. Це буде точне висловлення твоєї думки. Якщо володіти термінологією. Ну а якщо ні, то не бажано доказувати іншим що ти мало не дипломований юрист.  empathy

Дядя Федор написав:

що по суті  ти переходеш на "доводи"

По суті вже все давно сказано. Зараз я лише коментую помилки в твоїх повідомленнях. Одне не пов'язане з іншим, і не є переходом. Просто ти пишеш дурницю - я її коментую. Не залежно від того про що там говорили раніше. Ну і ще, як я вже вище зазначив, щоб продемонструвати твою необізнаність в юридичних питаннях, що важливо, адже ти стверджуєш протилежне.

Дядя Федор написав:

Не раджу сипати посиланнями, кажи своїми словами...

Закон не діє "своїми словами". Він має чітке формулювання. Одне. Все інше не має значення. Чи тебе цікавить роз'яснення значення того що сказано в законі? Тоді питай конкретніше. Щодо доказів я тобі дав посилання де є доволі розгорнуті роз'яснення "своїми словами". Але якщо їх не достатньо, питай, можливо зможу пояснити. Тільки якщо тобі дійсно цікаво.

Дядя Федор написав:

Бо тільки так ти зможеш зрозуміти, що говориш малорозумно в цьому питанні, підкорегуєш вчасно тези і станеш виглядати не так сумно, як зараз...

Це говорить людина яка пише слова, значення яких не знає? Яка не розуміє що взагалі розглядав суд? Яка не розуміє суті того що відбулося взагалі і вцілому? Яка не знає навіть найелементарніших речей стосовно закону? Ну ок... Я б міг зараз авторитетом тебе спростувати, але навіть цього не треба. Ти сам себе спростовуєш.  empathy
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-03 10:11:44[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

Несинітниця для такого "правника" яким ти прагнеш здаватись...

Ні, ні, це ти намагаєшся здаватись правником, при цьому не знаючи базових правових понять. smile
Щодо вини - ще раз, не плутай фактичну вину з юридичним визнанням вини. Це різні речі. Я доволі чітко все пояснив вже багато разів, не знаю яким треба бути генієм щоб зрозуміти це.

Дядя Федор написав:

Це просто слова... Наведи приклад - цитата і коментар.

Читай ще раз мої повідомлення. На всі твої хибні висловлення були цитати і пояснення в чому їх хибність. Повторюватись не буду. Годі.

Дядя Федор написав:

Я завжди писав вірно,

Ті конкретні речі на які я вказував, ти писав не вірно. Це факт.

Дядя Федор написав:

и лише шукаєш в бесіді автовласників, водіїв спрощень, щоб зачипившись за формулювання відстояти свої хибні, висловлені раніш, твердження....

Ні. Вказуючи на твої помилки, я нічого не намагаюсь цим "відстояти", лише продемонструвати що ти трошки гірше розбираєшся в тому про що пишеш, ніж тобі це здається. Хоча і це не головне - просто пишеш дурницю, а значить її треба спростувати.

Дядя Федор написав:

Щодо протоколу - це таки доказ,

А автобус це всетаки пасажири...  facepalm Посилання на юридичне визначення доказу я вже дав. Все решта - твої побутові фантазії, які нікому крім тебе не цікаві.

Дядя Федор написав:

скажімо справі .... кримінальній...

В нас тут мова про адміністративне правопорушення. Давай не розширюй своє невігластво на нові горизонти, ок?

Дядя Федор написав:

Зовсім безглузда аналогія...

Те що ти її не розумієш не означає що вона безглузда, скоріше навпаки.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,381 Відредаговано Дядя Федор (2018-09-03 17:17:22)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Ну от я ж і кажу - ти не оперуєш юридичними термінами

О... То може з кимсь іншим у тебе вийде перекласти свої недоопрацювання на співбесідника, вихоплюючи слова з контексту, але тількі не зі мною...
Ти з самого початку бесіди потягнувся у не відомі тобі глибини, а як побачів, що не вийде виїхати на "авторитеті", то почав перекручувати фрази в намаганні вийти "сухим з води"...

Приклад - твоя цитата про Чекотило, сама перша.... Абсолютно за межами правового глузду... Потім ти вже трошки пробуєш вийти, мовляв дивіться пізнішу цитату... Але й та - повне безглуздя з точки зору Права...
Пізніш ти прочитав трошки у Гуглі популярних публікацій з Права і став пробувати прикритись вже тлумаченням термінів, мовляв не так все...
А по суті видно, що ти дуже в цьому питанню не обізнаний, але використовуючі досвід суперечок, що раніше вів, почав викручцватись...
Це б прокатило, але не в галузі Права.... ТАк, що не вийде... Ти в цьому слабенький...

Хоча.... Якщо ти ж всеж таки відчуваєш силу, або бажання виправдатись, то давай ... Розповідай, але ... коли хочеш показати, що фахівецб в галузі права, то тоді не відхиляйся, кажи по суті...

Нагадаю - розмова йшла ппро автовласника-водія, що звернувшись до Суди виграв справу проти поліцаїв, домігся скасування  рішення по адмін справі і компенсаціїї судових витрат на чималу суму...

Твоя позиція - він винний.... А я стверджую, що так вважати немає ніяких підстав, а на підтвердження пропоную переглянути доступні матеріали - публікацію в ЗМІ....

І так ...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 16:07:55[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А автобус це всетаки пасажири...

Ні, автобус - транспортний засіб, а от люди, що ним користуються купують білет і не купують (сподіваючис проїхати "зайцем").... І..., ось тут , при певних обставинах, може бути суттева різниця, з правової точки зору.... Це моя позиція...

А от з того, що ти кажеш то витікає що"автобус пасажир", але тільки в тому випадку, коли на ньому написати - ПАСАЖИР....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 16:14:42[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Те що ти її не розумієш не означає що вона безглузда, скоріше навпаки

Так-так... То ти наполягаєш на точності приведення термінів... А тут вже кидаєшся в бік "догадайся мол сама"....

Не можна так в діалозі з правових питань... Бо тут має бути чіткість, не може бути здогадок та різних тлумачень.... Право вимагає однозначності...
І в цьому сенсі, наведений тобою приклад - дуже не вірний.... З точки зору твоєї позиції і вигідний для обгрунтування моєї...
І будь ти прокурором, а я адвокатом, то ... прийом з Чекотило, що ти застосував дуже б  похитнув , якщо б не поставив на коліна , всю позицію сторони  звинувачення....І тебе б не треба було добивати.... Суд ніколи б не став на сторону звинувачення, коли б ту сторону представляв такий ... суб'єкт як ти з такими доводами....
Можу пояснити чому, як що тобі не зрозуміло досі!

PS  А мені все більше подобається твоя впертість! Я в захваті! Продовжуй, коли часу можеш виділити!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,382 Відредаговано Evgenий (2018-09-03 17:27:58)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

на підтвердження пропоную переглянути доступні матеріали - публікацію в ЗМІ....

Смотрим.Суд отменил постановление потому как:

вопреки букве закона, патрульный выписал протокол об административном нарушении на месте остановки авто, а не в отделении полиции.

Все. О виновности водителя ни слова.
На этом заседании рассматривался иск о неправомерности составления протокола. Основание:

составление протокола на месте остановки авто не позволило водителю воспользоваться своим правом на квалифицированную правовую помощь, которое, между тем, гарантируется ст. 268 КУоАП

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

1,383 Відредаговано Larsen (2018-09-03 17:59:24)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор, ну годі вже. Останні повідомлення достатньо недвузначно продемонстрували твою повну необізнанність в правових питаннях. Обговорювати твої фантазії і побутове уявлення про те як праціює правосуддя і закони далі не має ніякого змісту, адже все це строго визначено і відомо, хоч ти це тупо ігноруєш і безпідставно стверджуєш що саме твої фантазі на навколоюридичну тематику правильні. Ну ок, думай так далі, тільки твоя думка нікого не цікавить і ні на що не впливає.

По суті просто підведу підсумок:
1. Водій порушив закон.
2. Щодо цього порушення водія був складений протокол. При складанні якого закон порушили копи.
3. Суд розглядав справу щодо законності дій копів при складанні протоколу, і виніс відповідне рішення що копи закон порушили.
4. В результаті складений протокол вважається не дійсним.
Таким чином юридичного визнання вини водія нема, суд такої справи навіть не розглядав. Юридичне визнання вини копів є, на що маємо рішення суду.
Все решта - купа нісенітниць і фантазій твого авторства.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,384

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Evgenий написав:

Все. О виновности водителя ни слова.
На этом заседании рассматривался иск о неправомерности составления протокола.

Мені здається, що в результаті Суд визнав, що немає підстав вважати водія винним у вчиненні адмін правопорушення... Чи ні?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:02:20[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

По суті просто підведу підсумок:
1. Водій порушив закон.

Ні... Не порушив....  Рішення поліцаїв відносно водія скасовано, та немає відомостей, про якісь інші рішення, ухвали, постави з цього питання...

Тому не треба придумки видавати за дійсність....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,385

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Ні... Не порушив....  Рішення поліцаїв відносно водія скасовано, та немає відомостей, про якісь інші рішення, ухвали, постави з цього питання...

Ще раз - є фактичне порушення, а є юридичне визнання вини. Якщо вбивця не засуджений, навіть не спійманий, він всеодно вбивця. Адже якщо він не вбивця, то вбивства не було, а жертва жива до тих пір поки не винесено рішення суду. Суд не змінює фактів, він лише дає їм правову оцінку, яка необхідна для здійснення правосуддя. І тільки для цього.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,386

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Таким чином юридичного визнання вини водія нема

Ой.... А що воно таке - "юридичне визнання вини водія"? Просто інтересно, поясни будьласка.... І, коли на то ласка твоя, то з посиланням на норми Права.... , де таке передбачено....
Чи ти хочеш сказати що немає взагалі такої дії як "юридичне визнання вини водія"?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,387

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Тому не треба придумки видавати за дійсність....

Видумки в твоїй голові. Це ти видумав що порушення закону і визнання цього судом, тотожні поняття. Я вже тут це купу разів пояснював на такому рівні що й діти б зрозуміли. Так що я впевнений що ти тупо придурюєшся.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,388

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Ще раз - є фактичне порушення, а є юридичне визнання вини. Якщо вбивця не засуджений, навіть не спійманий, він всеодно вбивця.

Ой не треба про "юридичне визнання"....
Що до вбивці - повна ахінея, пробач!!!!

Вбивця тільки тоді, с точки зору Закону, може бути визнаним таковим, коли Суд, дослідивши матеріали справи, після суудового слідства, прийде до переконання, що людина вчинила таку дію, що позбавила життя іншу людину... І тільки після того, як Суд визнає людину винною в вчиненні злочину, тільки тоді то буде вбивця... А до того моменту то Громадянин який рівний у правах з іншими Громадянами....

Так само і в випадку з адмін правопорушенням, яке розглядаєм.... Немає доказів, що водій/власник авто вчинили правопорушення.... А колм так, то немає і порушення... Все інше  домисли совдеповського гатунку....
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:24:14[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Видумки в твоїй голові. Це ти видумав що порушення закону і визнання цього судом, тотожні поняття. Я вже тут це купу разів пояснював на такому рівні що й діти б зрозуміли. Так що я впевнений що ти тупо придурюєшся.

Ой коли ж Ви зрозумієте, що не Вам судити!!!! Є уповноваженний інститут - СУД, є Закон, є процес.... І тільки коли все за буквою Закону, тоді можем сказати, що Закон на висоті, тобто вище за Закон нема нічого і для всіх!
І коли поліцай складає протокол не грамотно, то такий протокол обов'язково треба відмінити, бо то є перше, головне і системоутворююче паплюження Закону (той протокол)!
Коли ти говориш про винність особи, спираючись на те, що тобі так треба сказати, бо... так хочеться.... То ти поруч з тим поліцаєм в одному напрямку лямку тягнеш....

В даному випадку - протокол не відповідає вимогам Права, тобто відомості, що в ньому містяться не можуть бути прийняті як доказ вини водія/автовласника... А раз так, то немає порушення!
Інше - від лукавого!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,389 Відредаговано Larsen (2018-09-03 18:27:38)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

тільки тоді, с точки зору Закону

Знову те саме по колу... "З точки зору закону" - це і є в правовому полі, це і є юридичні наслідки. А фактичний злочин існує не залежно від "точки зору закону". Адже є об'єктивні факти які на нього вказують.
Годі вже, така тупість з твого боку вже навіть не смішна. Зав'язуй.

Дядя Федор написав:

А до того моменту то Громадянин який рівний у правах з іншими Громадянами....

Правильно! "В правах", "в правовому полі", "з точки зору закону", "юридично" - не винний, рівний і ніякі юридичні дії щодо злочину до нього незастосовні! Але фактично він вбивця.

Дядя Федор написав:

Все інше  домисли совдеповського гатунку....

Факти не домисли. А совдепівська фуіта заключалась в тому що вони юридично визнавали вину тих, хто фактично не скоював злочинів.

Дядя Федор написав:

Ой коли ж Ви зрозумієте, що не Вам судити!!!!

Я не суджу - той хто судить, виносить вирок на покарання. Я лише констатую факти, і ніяких вироків не виношу. Тому я не суд і не суддя.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-03 17:28:48[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

Є уповноваженний інститут - СУД, є Закон, є процес....

Саме так. Цей процес існує для здійснення правосуддя. А саме для покарання винних і уникнення злочинів. Але цей процес НЕ ЗМІНЮЄ ФАКТИ. Він лише ними керується.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-03 17:32:41[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

Коли ти говориш про винність особи, спираючись на те, що тобі так треба сказати, бо... так хочеться.... То ти поруч з тим поліцаєм в одному напрямку лямку тягнеш....

Я констатую факт. З копом я точно нікуди не тянгу бо ніякого юридичного звинувачення цій особі не висуваю, тим більше з порушенням закону.

Дядя Федор написав:

А раз так, то немає порушення!

Ну так, так. "Труп знайшли, а злочину нема..." facepalm

Дядя Федор написав:

Інше - від лукавого!


Від лукавого твоя логіка і намагання аргументувати всілякі нісенітниці "своєю думкою".

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,390 Відредаговано Дядя Федор (2018-09-03 18:41:43)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Знову те саме по колу... "З точки зору закону"

Нье, ну блін, то тобі треба все чьотко, терміни як в словнику, а  вислів "Закон на висоті" то в загалі викликає алергію....
А тут не треба  "з точки зору Закону"....

Шось, якось немає хребта в твоїй позиції....

Я ж стою на тому, що є Основний Закон, ним визначаються Права та Обов"язки... На виконання Конституції прийнті Закони та ін., що формує правове поле...... І саме в Правовому Полі є визначення і визнання  винності і невинуватості (про що зараз ми ведем розмову)... І нетреба домішувати суб'єктивне сприйняття до  цього... Бо Право на те й Право, бо має бути ЧИСТИМ і ПРОЗОРИМ, має грунтуватись на однозначності, рівності, всебічності і, головне, передбачувати можливість Захисту і Оскарження, Виправдання та Помилування.... А все це можливо тоді, коли немає ні яких інших підстав визнати винуватим, чи виправдати, як тільки тих, що передбачені ЗАКОНОМ.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:45:06[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Від лукавого твоя логіка і намагання аргументувати всілякі нісенітниці "своєю думкою

Це немоя думка, це об'єктивна реальність, сформованна визнанням  Прав і Свобод Людини основою  цілей суспільства!

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:46:41[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

"Труп знайшли, а злочину нема..."

Злочин і злочинець - суть різне!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,391 Відредаговано _AlexSander_ (2018-09-03 18:50:36)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дф не совсем житель этого мира. Но пока соответствующими врачами это не доказано, то моё мнение будет всего лишь моим. Кроме того, учитывая его роль в просвещении форумчанам жизни про запоребрик, жаль, что не могу обеспечить ему туда командировку на длительный срок. Так сказать для изучения материала изнутри.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,392

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Я констатую факт.

Ти намагаєшся підспівати поліцаям, які безграмотні та демонструють службову недбалість, яка призводить до матеріадьних втрат МВС ...
Ще раз наголошую - НЕМАЄ НІЯКИХ ФАКТИЧНИХ ДАНИХ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗВИНУВАЧЕННЯ, ВИСУНУТІ ВОДІЮ/АВТОВЛАСНИКУ!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:51:32[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

всілякі нісенітниці "своєю думкою".

Ти про свої "доводи" чи про мою позицію, що базується на фундаментальних Правах і Свободах Людини?!

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:56:01[/merge_posts_bbcode]

_AlexSander_ написав:

Дф не совсем житель этого мира.

ДФ  просто хочет жить в Мире, отличном от того, где "закон - дышло", а виноватых назначают исключительно потому, что вот так вот хочется....
  Кстати и медицина в Мире, к которому ДФ хочет всех обернуть лицом и направить, то же отлична от той, что мы пока имеем...

Ларчик просто открывается - Права и Свободы Человека - основа всем начинаниям и целям общества в целом и его членов по отдельности.... И вот к тому ДФ всех и призывает обратиться!

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 17:58:44[/merge_posts_bbcode]

_AlexSander_ написав:

Кроме того, учитывая его роль в просвещении форумчанам жизни про запоребрик, жаль, что не могу обеспечить ему туда командировку на длительный срок. Так сказать для изучения материала изнутри.

А это вообще о чем? Расшифруйте доступней... А то как то уж очень витиевато - завуалированно, просто на грани безграничной глупости!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,393

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

НЕМАЄ НІЯКИХ ФАКТИЧНИХ ДАНИХ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗВИНУВАЧЕННЯ, ВИСУНУТІ ВОДІЮ/АВТОВЛАСНИКУ!

Є, і я тобі вже про них писав. Те що ти їх не признаєш, твоя особиста проблема. Можеш ще подоказувати що земля плоска, посилаючись на відсутність рішення суду щодо цього питання. lol

Дядя Федор написав:

про мою позицію, що базується на фундаментальних Правах і Свободах Людини?!

Твоя позиція базується на твоєму уявленні про ці і інші речі.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-03 18:00:49[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

Злочин і злочинець - суть різне!

Ти сказав: "порушення нема"...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,394 Відредаговано Дядя Федор (2018-09-03 19:09:50)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Є, і я тобі вже про них писав.

Нема!  Нема!!!! То, що поліцаям примарилось - не є фактами! І ти не писав і не наводив ніяких фактів!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 18:02:37[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Твоя позиція базується на твоєму уявленні про ці і інші речі.

Ти заміни "твоя" на "моя" і буде вірно по суті, та відповідати фактам, які містяться в цьому діаллогу....
Так буде вірно по суті і по результату ввчення нашої з тобою переписки:"Larsen, саме "твоя позиція базується на твоєму уявленні про ці і інші речі".... і не містить нічого спільного з тим, що вимагає Закон...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 18:05:36[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ти сказав: "порушення нема"...

Ні, я сказав, що доказів, які б свідчили про те, що водій/автовласник, вчинив адмін правопорушення немає.... І стверджувати, що має місце дія, передбачена КУпАП, немає ні яких підстав...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,395 Відредаговано Larsen (2018-09-03 19:12:23)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Нема!  Нема!!!!

Є, є!!!!

Дядя Федор написав:

То, що поліцаям примарилось - не є фактами! І ти не писав і не наводив ніяких фактів!

Писав і приводив. І ні, це не те що примарилось копам.

Дядя Федор написав:

Ти заміни "твоя" на "моя" і буде вірно по суті, та відповідати фактам, які містяться в цьому діаллогу....

От так от візьми і заміни? Тому що тобі цього хочеться? Ні. Я тут свої фантазії не пишу, лише факти. А ти висловлюєш своє побутове розуміння речей, про які ти лише "чув дзвін...".

Дядя Федор написав:
Larsen написав:

Ти сказав: "порушення нема"...

Ні, я сказав, що доказів, які б свідчили про те, що водій/автовласник, вчинив адмін правопорушення немає.... І стверджувати, що має місце дія, передбачена КУпАП, немає ні яких підстав...

Цитую:

Дядя Федор написав:

А раз так, то немає порушення!

Це не ти сказав?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,396

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Є, є!!!!

Нема!

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,397

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Нема!

Є!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,398 Відредаговано Дядя Федор (2018-09-03 19:27:00)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Larsen написав:

Писав і приводив. І ні, це не те що примарилось копам.

Факктів не приводив, матеріалів не цитував, просто писав писанину... То ще менш вагоме ніж неграмотна писанина поліцаїв, яку відхилив Суд....
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 18:24:59[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

От так от візьми і заміни? Тому що тобі цього хочеться?

Тому, що то ПРАВДА!

Larsen написав:
Дядя Федор написав:

Нема!

Є!

Нема......

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 18:26:39[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Це не ти сказав?

А ти маєш фактичні данні, які б підтвердили інше? Наведи...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

1,399 Відредаговано _AlexSander_ (2018-09-03 19:35:12)

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

ДФ  просто хочет жить в Мире, отличном от того, где "закон - дышло", а виноватых назначают исключительно потому, что вот так вот хочется...

э нет. что ты юлишь кажлый раз и сам противоречишь себе? закон- дышло? ок. виноватых назначают? ок. тогда какого чёрта ты ЛИЧНО нарушаешь закон, в т.ч. катаясь на незареганном ГБО, как и куча других идиотов, живущих по принципу - не пойман - не вор?
вот из-за таких гнид и живём в дерьме.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-09-03 19:37:43[/merge_posts_bbcode]

тебе и тебеподобным НАСРАТЬ на верховенство права. вы про это будете только кричать как автоевросила и прочие ублюдки, наживающиеся на брате, соседе... как прижмут к стенке, так вы поёте про закон. как нет - так вы герои и насрать вам на всех. 
гниды и есть.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

1,400

Re: Взаимоотношения водителя и инспектора ГАИ

Дядя Федор написав:

Факктів не приводив, матеріалів не цитував, просто писав писанину... То ще менш вагоме ніж неграмотна писанина поліцаїв, яку відхилив Суд....

Писав і приводив. Те що ти цього не бачиш може лише свідчити про твою нездатність це зрозуміти.

Дядя Федор написав:

Тому, що то ПРАВДА!

Правда що це твоє уявлення.

Дядя Федор написав:

Нема......

Є......

Дядя Федор написав:

А ти маєш фактичні данні, які б підтвердили інше? Наведи...

Вже наводив. Перечитай все спочатку, повторювати для тебе більше не буду.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0