26 Відредаговано rozumnyk (2006-09-08 09:56:57)

Re: Мой Логанище

Тишком-нишком накатав вже 12 тис. Поки начальство у відпустці вирішив зробити ТО. Подзвонив у вівторок записався на червер. Приїхав. Видали три бамажки. Поки вони там гав ловили я сам заїхав в бокс і під"їхав до підйомника. Получив по голові від злого дядьки  dumbom  Але з боксу не вигнали. Стояв біля машинки весь час.  rock
Майстру який міняв масло і свічки респект. Зробив все акуратно і швидко.  rock 
Все інше -  acklad. Так і не змогли мені дати відповідь про шум в коробці. Змазали силіконом ущільнювачі бокових стікол. Меньше скрипить. Але все одно скрипить.

Свічки були червоні. Заправляюсь загалом на УкрТатНафті 95-тим. Логічно було б поміняти заправку але риторичне питання на яку.  vissla

В цілому враження 50/50.

Таким чином розподілились витрати:
Послуги по обслуговуванню автомобіля  -114 грв
Фільтр : 20.40
Свічки запалення (комплект): 84 грв
Прокладка пробки для зливання оливи: 1.26
Масло Эльф Экселиум 5W40: 155 грв
Охолоджуюча рідина Ельф (доливали, залишок віддали) : 29 грв.

Разом 403 грв 66 коп.

ЗІ: Бачав там Мочанова. Виявляється він там свою Вольву ремонтує. Вольва нічо так. Старенька але доглянута.

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0



27 Відредаговано rozumnyk (2006-11-05 15:00:49)

Re: Мой Логанище

Нарешті дійшли руки до встановлення колонок на 16 назад. Щоб не пиляти метал зробив такі собі подіуми. Баси стали кращими. Виглядає ось таким чином
http://photofile.ru/photo/rozumnyk/1236221/large/38324774.jpg

http://photofile.ru/photo/rozumnyk/1236221/large/38324969.jpg

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

28

Re: Мой Логанище

rozumnyk - нормалек, но я свои 17-е ставил на резиновые проставочки (чтобы чуть приподнять) и просверливал на 1см дальше от штатных отверстия под саморезы и все. Тоже стали нормально, но в отличие от твоих сидят, как штатные, т.е. не подняты.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

29

Re: Мой Логанище

mekena написав:

rozumnyk - нормалек, но я свои 17-е ставил на резиновые проставочки (чтобы чуть приподнять) и просверливал на 1см дальше от штатных отверстия под саморезы и все. Тоже стали нормально, но в отличие от твоих сидят, как штатные, т.е. не подняты.

В принципі можна було і тонші подіуми зробити, але на меті було також і прибрати нижню частину динаміка з багажника.  download

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

30

Re: Мой Логанище

rozumnyk написав:

на меті було також і прибрати нижню частину динаміка з багажника.

це досить случно, саме з цієї причини я не хотів ставити овали (звіси в багажнику досить значні). Але мої 17-ті мають не досить глибокий звіс знизу, тобто змиритися можна, в багажнику не заважають (у всякому випадку поки що)

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

31

Re: Мой Логанище

mekena написав:

эти накладки закрывают снизу динамик полностью

нет, грубоговоря они как крупная сетка, но даже если и так, я часто вожу багажник забитый до отказу так что не дожиру быть бы живым

Синий Лауреат 1.4
  0

32 Відредаговано Croga (2006-11-07 23:04:52)

Re: Мой Логанище

Нормально, чуваки  rock  storstark Нічого, що тут тема про мою машину  nose_eat  tease

Чуток подчистил от  :offtopic:

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

33

Re: Мой Логанище

Холєра, виявляється я колись вів борт журнал, потрібно відновити  nose_eat

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

34

Re: Мой Логанище

Час минає, накатав вже 60000. Скоро на ТО. З приводу весни вирішив поміняти ковпаки, оскільки рідні вже зовсі потерлись. Рідні вразили ціною, тому, прогулявшись по базару, підібрав собі ось такі за 120 грв. Як на мій смак, виглядають непогано.

http://rozumnyk.users.photofile.ru/photo/rozumnyk/1236221/xlarge/105883749.jpg

http://rozumnyk.users.photofile.ru/photo/rozumnyk/1236221/xlarge/105883801.jpg

http://rozumnyk.users.photofile.ru/photo/rozumnyk/1236221/xlarge/105883870.jpg

Що ще... Близько року тому поставив собі підлокітник, фотки вже викладав на форумі, але внесу їх в альбом.

http://rozumnyk.users.photofile.ru/photo/rozumnyk/2954292/xlarge/60120159.jpg

А так здається нічого особливого не відбулось, машинка їздить, за весь час замінив тільки датчик заднього ходу і лампочку в правій фарі.

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

35

Re: Мой Логанище

Тот самый подлокоотник, фотка (с "волохатим колiном"  wink ) которого оббродила весь украинский инет и сподвигла очень многих на покупку оного (имеется ввиду подлокотник).
А ручка КПП что, менялась?

P.S. посмотрел фотки - этож мой цвет, машинка почти как моя, только помытая... Как бы самом помыться.  nose_eat
P.P.S. колпаки зачетные, очень похожие на родные лауреатовские в 15-м радиусе. А главное - занедорого.
P.P.P.S резина еще зимняя?

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

36

Re: Мой Логанище

Ковпаки виглядають навіть краще за рідні. upp
А чому немає захисту кромки переднього крила???
З.І. В мене чохли тієї самої фірми, але червоні.

Упав - встань, а встав - йди!
  0

37

Re: Мой Логанище

Демьян написав:

P.P.P.S резина еще зимняя?

Ще зимова, на днях думаю вирватись перевзутись

Демьян написав:

Тот самый подлокоотник, фотка (с "волохатим колiном"  wink ) которого оббродила весь украинский инет и сподвигла очень многих на покупку оного (имеется ввиду подлокотник).

Саме він  crazy 

Dr_Mom написав:

А чому немає захисту кромки переднього крила???

На Армі коли робили акційний антикор поставили тільки задні. І то я їх помітив  тільки через пару тижнів  nose_eat

Демьян написав:

А ручка КПП что, менялась?

Ні, рідня, але буде мінятись. Останнім часом вона в мене викликає блювотний рефлекс   

Dr_Mom написав:

З.І. В мене чохли тієї самої фірми, але червоні.

Я їх вже прав два рази, поки форму тримають

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

38

Re: Мой Логанище

rozumnyk написав:

Ні, рідня, але буде мінятись. Останнім часом вона в мене викликає блювотний рефлекс

Это что, первые Логаны такой оснащались?

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

39

Re: Мой Логанище

Демьян написав:

Это что, первые Логаны такой оснащались?

ага, мій мабуть з першої двадцятки в Україні.  smoke

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0